Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 1 Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 2 Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 3 Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 4 Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 5 Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 6

Dig Tycoon - Idle Game Para Hileli MOD APK [2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kazma dünyasına hoş geldiniz, yol dışı alanlarda yükleyiciler ve ekskavatörlerle çalışma zamanı.


Dig Tycoon - Idle Game 2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Dig Tycoon'da ekskavatörler ve çeşitli makinelerle eğlenceli boşta çalışma . Bu, oyuncunun ekskavatörleri, ekskavatörleri vb. kontrol etmesine izin veren bir şantiye simülasyon oyunudur. Malzemeleri kazarak ve yapım aşamasındaki şantiyelere taşıyarak çıkarmak için birden fazla işlemi keşfedin. Kamyonun hareketi sizi yoldaki güzel manzaraya götürecek. Eğer mekanik motor tutkunuysanız, oyunu hemen deneyimlemeden neyi bekliyorsunuz?


Dig Tycoon - Idle Game v2.0 MOD APK


Boş bir kazma oyunuyla, bir inşaat kralı olmak için makineleri kullanma sürecinde hızlı bir şekilde ustalaşabilirsiniz. Oyunun zorluklarını tamamlamak için oyuncunun geniş bir alandan malzemeleri kazmak için ekskavatörünü kullanması gerekir. Çeşitli binalar, yollar ve diğer kapsamlı tesisler oluşturmak için hafriyat malzemelerini şantiyeye taşıyın. Yeni bir oyun ekranı iletmeniz yeterlidir ve makine işini tamamlamak için otomatik olarak çalışacaktır; sadece geniş sitenin keyfini çıkarmanız ve sistemi kullanarak cihazlarınızı yönetmeniz gerekiyor.


Dig Tycoon - Idle Game Para Hilesi


Dig Tycoon'daki makineleri sadece bir dokunuşla ve ekranınızda seçerek kontrol edin. Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar yüksek bonus kazanırsınız, bu parayı çalışma hızını artırmak veya kendinize başka birçok makine satın almak için madencilik ekipmanını yükseltmek için kullanabilirsiniz. Çalışma sırasında, kazdığınız kum miktarı sayesinde inşa ettiğiniz şehrin baş döndürücü değişimini göreceksiniz.


Dig Tycoon Altın Hilesi


Her farklı yapı sayesinde, ihtişamına eşdeğer miktarda para alacaksınız. Doğal bir inşaatçı hissi veren Dig Tycoon'da gerekli malzemeleri kazma ve kürekleme gerçekçiliğine şaşıracaksınız. En modern şehirleri inşa etmek için çok para kazanmak için durmaksızın çalışın. Hayattaki stresi azaltmanıza yardımcı olacak basit seviyeler ve eğlenceli karakterler sağlayın.


Dig Tycoon Elmas Hilesi


Ek olarak, oyuncuların oyunda olmak için zamanları olmadığında geliri kaçırma konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Otomasyon fonksiyonu ile makineler, operatör olmadığında bile her zaman çalışacak ve çok sayıda altın toplayacaktır. 


Dig Tycoon Hile apk


Makinelerinizin elde ettiklerini toplamak ve şantiyenizin altyapısını geliştirmek için oyuna geri dönmek için küçük bir zaman harcamanız yeterli. Parlak renklere sahip grafikler ve yapım aşamasındaki şehir manzarasının detayları ile modern yapıyı simüle etmenin yolu, oyuncuları deneyimlerken memnun edecektir.


Dig Tycoon apk indir


Binlerce hektarlık arazide sorunsuz ve güzel çalışan makineler sayesinde ekskavatör sayısını ve para miktarını artırmanın yollarını bulun. Boş araziyi büyük bir şehre dönüştürmek için basit operasyonları elinde bulunduran sahibi sizsiniz. Tek yapmanız gereken otomatik makineler kiralamak ve onların sizi zenginleştirmesini izlemek. Birçok çekici işlevi ve basit oynanışı ile Dig Tycoon, eğlenceniz için değerli bir seçimdir.


Dig Tycoon – Idle Game İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Castaways APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar