Dr. Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.56]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dr. Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.56] 1 Dr. Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.56] 2 Dr. Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.56] 3

Dr. Driving 2 Para Hileli MOD APK [1.56] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Son derece basit bir oynanışla oyun, oyunculara gerçek bir arabayı kontrol ediyormuş hissi verecek.


Dr. Driving 2 1.56 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm kilitler açık
Bazen kaotik hayatta, çok telaşlı veya karmaşık olmak zorunda kalmadan basit ve hafif şeylerden biraz neşe duyabilirsiniz. Dr. Driving, birçok oyuncu tarafından sevilen mobil sürüş temalı eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Bu sürümün başarısından sonra, yayıncı SUD Inc ikinci bölümü yayınlamaya devam etti, Dr. Driving 2, bir araba sürücüsünün işini sevenler için yeni bir dönem başlatacak. Her zaman sorumluluğu koyun, önce dikkatli olun çünkü birçok insanın hayatını elinizde tutmak zorunda kalabilirsiniz. Sayısız yenilikle birlikte, son derece özel ve ilginç görevlerde araba kontrolü hissini yaşayacaksınız.


Dr. Driving 2 v1.56 MOD APK


Son derece basit bir oynanışla oyun, oyunculara gerçek bir arabayı kontrol ediyormuş hissi verecek. Direksiyona geçin ve şehrin sokaklarında, yüksek binaların yanından ve kavşaklardan geçerek hedefinize güvenle gidin. Oyun sizi bir direksiyon simidi, vites kolu, gaz pedalı ve tabii ki fren pedalı ile donatacak. Gerçek bir araba kullanmanın yanı sıra manipülasyon konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok. Gaz pedalı ile ileri gidecek ve durmak isterseniz basacaksınız. Direksiyonu da çevirerek istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Ayrıca ileri, geri, serbest bırakma ve park durmalarını tam olarak gerçekleştirmenize yardımcı olmak için bir vites kolu ile donatılmıştır. Kazanmak için sadece yoldaki talimatları takip etmeye ve bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın.


Dr. Driving 2 Para Hilesi


Dr. Driving 2'de birçok farklı araç var, deneyimlemek için bunların kilidini açabilirsiniz. Yarışları daha çekici hale getirmek için arabalarınızı daha güçlü hale getirmek için yükseltebilirsiniz. Ancak doğrudan yükseltmelere para harcamak yerine, bu bölüm 2'de yükseltmeleriniz için kullanılacak malzemeleri hazırlamanız gerekiyor. Özellikle, araba koleksiyonunuz için yeni arabalar üretmek için hazırladığınız malzemeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca her arabanın kendi dayanıklılığı da vardır ve kullanım sırasında giderek azalacaktır. Bu nedenle, stabiliteyi sağlamak için arabanızı tamir edebilmek için dikkat etmeniz gerekir.


Dr driving 2 apk arşivleri


Dr. Driving 2, oyuncunun seviyesine göre kademeli olarak açılan 6 oyun moduna sahiptir. Kariyer modu, oyunun en temel oyun modudur, bu moddaki her seviyenin farklı bir görevi olacak, tamamladıktan sonra size malzeme ve altın paralar verilecek ve arabayı geliştirecek ve üreteceksiniz. Ayrıca arabanızda özel şeyleri test edeceğiniz bir laboratuvar modu da var. Sürücü modu ve taksi de oyuncunun çevikliğini ve tekniğini gerektiren son derece çekici. Ayrıca turnuva ve şampiyonluk modu, diğer birçok oyuncuyla doğrudan rekabet edebileceğiniz yerdir. Oyunun bir önceki versiyonuna göre öne çıkan özelliklerinden biri de yarış modu. Bu versiyonda arabanızı 5 şeritli tek yönlü bir sokakta kontrol edeceksiniz. Ayrıca, oyunu daha ilginç hale getirmek için yarış pistlerindeki manzara değişecek.


Dr. Driving 2 Araba Hilesi


Bölüm 1'de tutulan son derece harika bir özellik, oyunda kontrol etmek için görüş açısını değiştirebilmenizdir. “Dr. Birinci kişi ve üçüncü kişi olan 2” sürüş, oyuncu aracı en kolay şekilde kontrol etmeyi seçecektir. Özellikle üçüncü açı, deneyiminizi kolaylaştırmak için daha uzak ve yakın açılara sahip olacaktır. Oyun ekranında yağmur, kar, sis gibi hava efektleri var... Bu efektler görüş kısıtlaması veya yol yüzeyi gibi araçlarınızın çalışmasını etkileyecektir. daha kaygan.


Dr Driving 2 Hile Apk


Oyundaki grafikler parlak renklerle tasarlanmış ve önceki sürüme göre daha fazla vurguya sahip. Sayısız farklı modele sahip arabalar, derecelerine bağlı olarak yetenekleriyle son derece güzeldir. Fonksiyon tuşları, araba direksiyonu daha titiz tasarlanmış, yol etrafındaki manzara ekranlar arasında değişiyor. Oyundaki sokak basit ama yine de tamamen işlevsel olarak tasarlanmış, yılan balığı blokları veya trafik ışıkları gerçek sokaklara benziyor.


Dr Driving 2 hile nasıl indirilir?


Ayrıca arabanızı çevirdiğinizde, bozuk para yediğinizde veya yeni hava durumu efektlerinde görsel efektler de var. Arka plan müziği, oyunu daha çekici ve daha heyecanlı kılan hızlı ve eğlenceli bir ritme sahiptir. "Dr. Driving 2”, hafif rahatlama anları yaşamanıza, arabanızı kontrol etmenize, müzik dinlemenize ve birlikte sokakları izlemenize yardımcı olacaktır. Bu oyunu deneyimlemek için tereddüt etmeyin.


Dr. Driving 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun HeadHunters io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar