Standoff 2 Full TEK APK [v0.22.0]

Puan: 3.97 (Oylar: 12)
Standoff 2 Full TEK APK [v0.22.0] 1 Standoff 2 Full TEK APK [v0.22.0] 2 Standoff 2 Full TEK APK [v0.22.0] 3 Standoff 2 Full TEK APK [v0.22.0] 4 Standoff 2 Full TEK APK [v0.22.0] 5 Standoff 2 Full TEK APK [v0.22.0] 6

Standoff 2 Para Hileli Full TEK APK [0.22.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüksek düzeyde şiddet içeren online oynanabilen savaş oyunudur.


Standoff 2 0.22.0 APK AÇIKLAMASI


Standoff Multiplayer oyununun son sürümünü indirmek için tıklayın.


Şu aşamada oyunda hile mümkün değildir. Tek APK kurulumunu yapıp oyuna normal bir şekilde giriş yapabilirsiniz.


Standoff 2 - Call of Duty veya Counter-Strike, FPS atıcı türünde uzun zamandır bir efsanedir. Oyuncular, aynı sistemdeki çok sayıda diğer savaşçı ile savaş alanında dramatik silahlı çatışma dakikalarına katılacaklar. Bu efsanevi oyunlardan oyuncu topluluğunun sağlıklı gelişimi sayesinde, diğer oyunların doğuşu için ilham kaynağı oldu. Daha sonra doğmuş olsalar da, "gençler" de daha az çekici olmadıklarını onayladılar ve bu kanıtlardan biri Standoff 2


Standoff 2 v0.22.0 MOD APK


Bu oyun, Standoff 1'in bir önceki sürümüne sahiptir ve Axlebolt tarafından geliştirilmiştir. 10 milyondan fazla taksitle ve yaklaşık 700 bin puanla, bu oyun 4.5 / 5 puan elde etti ve uygulama pazarındaki en çekici FPS atış oyunlarına yükseldi. Şimdi, Standoff 2'yi nasıl oynayacağımızı bulmaya gideceğiz.


Standoff 2 0.22.0 Para Hile Apk


Standoff 2, tanıtıldığı gibi, gerçek bir asker olacağınız ve savaş alanındaki düşmanları yok etmekten sorumlu olacağınız bir FPS atış oyunudur. Bu oyunda üç tanıdık oyun modu vardır: Deathmatch, Defuse the Bomb ve Arms yarışı. Her stilin farklı bir oyun mekanizması vardır, örneğin Deathmatch'teki maçlar belirli bir süre gerçekleşecek, bir takımın üyeleri puan almak için düşmana saldıracak ve süre dolduğunda daha fazla puana sahip olan herhangi bir takım kazanacak.


Standoff 2 0.22.0 Mermi Hile Apk


Bu arada, Bombayı etkisiz hale getir, dinamitleri alıp bölgelere yerleştirecek ve polisin kazanmak için bombaları kaldırması veya tüm haydutları yok etmesi gerekiyor. Bununla birlikte, oyuncuların hangi modda olursa olsun, kazanmak için karakteri kontrol etme ve durumu çevik bir şekilde yargılama becerilerinin yanı sıra hızlı reflekslere sahip olmaları gerekir. Dahası, Standoff 2 takım çalışmasına değer verir, aynı takımdaki oyuncuların uygun saldırı taktiklerine sahip olması ve savaş sırasında birbirlerini desteklemesi gerekir. Sistem, telefon mikrofonları aracılığıyla çevrimiçi sohbet sağlar ve bir takımdaki oyuncular birbirleriyle konuşabilir.


Standoff 2 APK -- Para hilesi


Silahlar, oyuncuların savaş alanında eksik olamayacakları bir eşyadır ve güçlü ateş gücüne sahiptirler, düşmanlara zarar vermenize yardımcı olurlar. Sistem size ana silahlardan, ikincil silahlardan, yakın dövüş silahlarından ve diğer güçlü bombalardan yüzlerce silah sağlar. Birincil silahlardan bazıları Treasure Hunter, Railgun, Winged, CyberPunk,… Tabanca türleri: Neon, Nest ve melee: Blue Blood, Dragon, Universe, Ancient,… Her silah Tümü göz alıcı tasarımlarla size hissettirecek ilk bakışta beğeniyorum. Ancak, zor görevlerden geçmeniz veya bunları elde etmek için büyük miktarlar harcamanız gerekecek.


Standoff 2 APK Elmas Hilesi 2023


Standoff'un etkileyici 3D grafikleri var. Tasarımcının her küçük detaya dikkat ettiği sahnede gerçek bir savaş alanında olmakla aynı duyguyu yaşayacaksınız. Bununla birlikte, karakterlerin nasıl şekillendirileceği, fiziksel hareketin etkileri veya ses ışığı da en gelişmiş teknolojiyi kullanır ve yüksek düzeyde özgünlükle onu içine daldırır. Oyun zamanı ve yoğun savaşlarda boğulma. Herhangi bir mobil oyuncu, Standoff gibi mükemmel oyun ve grafikleri görmezden gelemez. Şimdi bu oyunu indirin ve takım arkadaşlarınızla en iyi savaşa katılın!


Standoff 2 Hile Apk indir


Bir önceki android oyun Monster Fishing 2020 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 12 Oylar ve 3 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
3
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Sdandoff 2"

Şahin

1 yıl önce

Salam nolar kral çoxlu gold gəlisin inşalah olar olsan ALLAH razı olsun

"Saben'e cevap"

admin

2 yıl önce

Hayır hileli değil full sürümüdür.

"Standoff 2"

Saben

2 yıl önce

Hileli mi acaba

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar