Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 1 Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 2 Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 3 Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 4 Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 5 Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [v1.2.6] 6

Brutal Street 2 Para Hileli MOD APK [1.2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun sizi çetelerin bölge için savaştığı bir yeraltı dünyasına götürür.


Brutal Street 2 1.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alın!
Brutal Street 2, karşı konulmaz bir grafikle kanlı bir rol yapma stili getiriyor. Black Pearl Games tarafından yayınlanan Brutal Street'in 2. versiyonu olan oyun, belirli bir grup karakterin benzersiz beceri ve yeteneklere sahip bir kombinasyonudur ve tüm kötü adamlara karşı savaşmak zorunda oldukları fikirler sizi engeller.


Brutal Street 2 v1.2.6 MOD APK


Android için Brutal Street 2,  sizi çetelerin bölge için savaştığı bir yeraltı dünyasına götürür. Oyuncular çeşitli karakterlerden oluşan 4 üyeden oluşan bir takım oluşturacakları sistem farklı sınıflara yerleştirildi. Merminin önündeki adamlar, takımı gerçek bir tankçı, son derece yüksek hasar becerilerine sahip bir suikastçı kız ve hatta her üye için iyileştirme soytarıları olarak ele geçirebilir.


Brutal Street 2 Para Hilesi


Brutal Street 2 APK Android'de hissedebildiğimiz tek şey çok taktik ve komik . ARPG stili çok çekici, karakterlerinizi hareketlerden saldırıya kadar özgürce kontrol edeceksiniz. Beceri sistemi ekranın sağ köşesinde tasarlanmıştır, kullanımı kolaydır ve sadece tek dokunuşla karakterleri hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Brutal Street 2'de kurtarma, zaman sınırı dövüşü ve hardcore boss gibi birçok ilginç modla karşılaşacaksınız. Bu yüzden daha fazla strateji ve ana kontrol gerektirir.


Brutal Street 2 hile apk


Brutal Street ayrıca düşmanlardan düşen öğeleri toplamanıza ve ardından saldırı, savunma, atlatma veya kritikliğinizi artırmak için donatmanıza izin veren bir rol yapma öğesi sağlar. Ek olarak, beceri sistemi de heyecan verici bir oyun yaratan silahları kullanmanıza ve oyuncuları uygun eşya kombinasyonunu keşfetmeye teşvik etmenize bağlı olarak değişecektir.


Brutal Street 2 Apk indir


Brutal Streets 2 grafikleri önceki sürüme biraz aşinadır, ancak yeni duygular getirmek için güncellendi. Fark edilmesi en kolay şey, savaş alanlarınızın metrodan sokağa veya evlere kadar 1. versiyondan daha çeşitli olmasıdır. Ancak, bu oyunda daha parlak ve eğlence dolu.


Brutal Street 2 İndir (MOD, Ücretsiz Satın Alma Hilesi)


Bir önceki android oyun Sky Force 2014 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar