Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v2.14.0]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v2.14.0] 1 Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v2.14.0] 2 Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v2.14.0] 3 Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v2.14.0] 4 Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v2.14.0] 5 Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v2.14.0] 6

Crowd Master 3D Reklamsız Hileli MOD APK [2.14.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Onlara patronun kim olduğunu göster!


Crowd Master 3D 2.14.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
  2. Reklamsız
Yalnız bir adam olarak çok sayıda düşmanla savaşmak, çoğumuzun çocukken yapmayı hayal ettiği bir şeydi. Becerilerimizi sergileyebileceğimiz ve birçok kötü adamla savaşabileceğimiz bir hikayenin ana kahramanı olmak çok eğlenceli. Günümüzde çok sayıda aksiyon dövüş oyunu var. Ancak hiçbir şey Crowd Master 3D kadar dövüşmeyi yakalayamaz. Tanınmış geliştiriciler VOODOO'nun bu oyunu şu anda bir milyonun üzerinde indirme aldı. Oynanış çok basit – sadece düşman ordularına karşı savaşmanız gerekiyor! Yalnız bir dövüşçü olarak, yolunuzdaki tonlarca düşmanı anında ortadan kaldırabilecek harika hareketler ortaya çıkaracaksınız. Burada dikkat etmeniz gereken çok güzel şeyler var!


Crowd Master 3D v2.14.0 MOD APK


Çocuklar olarak hepimiz kendi hikayemizde yalnız bir kahraman olmayı hayal etmişizdir. Muhtemelen birden fazla kötü adamla dövüşmeyi ve onlara havalı hareketlerimizi göstermeyi hayal etmişizdir. Ardından, becerilerimizi de artıracağız ve dünyanın gördüğü en iyisi olacağız! Crowd Master 3D sayesinde hayaliniz artık gerçek! Bu tam olarak bu oyunun öncülü. Burada yalnız bir kahraman olarak düşman ordularıyla savaşabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz suikastçı hareketlerini gösterin. Burada sadece ekranı kaydırabilir ve yolunuza çıkan her şeye saldırabilirsiniz! Tonlarca seviyeyi tamamlayın ve birçok farklı karakter seçin. Çok fazla kombo yapabilir misin?


Crowd Master 3D Para Hilesi


Crowd Master 3D, oyuncuların tek bir karakterle birden fazla düşmanla savaşmalarını sağlayan benzersiz bir aksiyon oyunudur. Yeteneklerinle düşmanları havaya uçur ve onlara patronun kim olduğunu göster! İşte özellikleri: Eşsiz oyun – Aksiyon oyunları söz konusu olduğunda, birçok insan bu oyunu oynuyor. 


Crowd Master 3D hile nasıl yapılır


Ancak bunların çoğu, becerilerinden ve cesaretinden başka hiçbir şeyle donatılmış birden fazla düşmana karşı savaşan yalnız bir kahramanı içermez. Crowd Master 3D oyununun temeli budur. Bu oyun gibisi yok çünkü bu oyunda mümkün olduğu kadar çok düşmanı yok edeceksiniz! Korkunç becerilere ve hareketlere sahip bir kahraman olma çocukluk hayallerinizi gerçekleştiren bir oyunun tadını çıkarın. Bunun dışında, yükseltmeler ve görünümler için para toplayabilirsiniz!


Crowd Master APK Hile


Çok sayıda seviye – Crowd Master 3D'de her seviye, su üzerinde yüzen bir platforma dağılmış birden fazla düşman sürüsünden oluşur. Destansı hareketlerinle düşman ordularıyla savaşırken düşmemek için yeterince dikkatli olmalısın! Düşmanları bitirirken yeni platformlar oluşturuldukça ilerleyerek seviyeleri fethedin. Oyunun sonunda binlerce düşmanı yenmiş olacaksınız!


Crowd Master APK Android oyun CLUB


Çeşitli görünümler – işleri ilginç kılmak için birçok dış görünümün kilidini açabilirsiniz. Oyunu çok daha eğlenceli hale getirebilecek belirli seviyelerde kilidini açabileceğiniz yeni görünümler var. Her cilt benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır ve kendine has özellikleri vardır. İlerledikçe, pelerinli kel bir süper kahraman gibi daha eğlenceli görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Görünümler size ekstra güç vermese de, karakterinizin göz korkutucu faktörüne kesinlikle çok şey katıyorlar!


Crowd Master 3D Hile


Size inanılmaz duygular ve saatlerce unutulmaz bir eğlence denizi yaşatacak harika bir oyun. Dövüş oyunlarının en iyi unsurlarını, sıradan atari oyunlarının sadeliğini ve harika görsel stili bir araya getiren Crowd Master 3D, ilk dakikalardan itibaren sizi memnun edecek ve tamamen yeni bir deneyim yaşamanızı sağlayacak. Bu oyunda, düzinelerce seviye ve yüzlerce silahlı rakipten geçecek bir savaşçı olarak oynayacaksınız, her savaş benzersiz olacak ve sofistike bir savaş sistemi ve muhteşem teknikler, klasik slasher'ların en ateşli hayranlarını bile memnun edecek.


Crowd Master 3D apk indir


Yükseltmeler – Oyunda düşmanları yendikçe çok sayıda jeton toplayabilirsiniz. Daha sonra saldırı ve savunma istatistiklerinizi yükseltmek için bu paraları kullanabilirsiniz! Bu, daha güçlü düşmanları kolayca yenmenizi sağlayacaktır. Becerilerinizi geliştirin ve düşman orduları arasında zahmetsizce hareket edin! Grafikler ve kontroller - Crowd Master 3D, diğer birçok oyuna rakip olan 3D grafikler sunar. Burada ekranı kaydırarak karakterinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Ardından, düşmanlara saldırmak için dokunuşunuzu bırakabilirsiniz. Saldırmak için hızlıca kaydırabilirsiniz!


Crowd Master 3D Level Hilesi


Kendinizi bir ninja olarak deneyeceğiniz dövüş unsurlarına sahip bir macera aksiyon platform oyunu. Genel olarak oyun, görevleri yerine getirirken, basit bulmacaları çözerken, karmaşık atlamalar yaparken ve elbette geniş bir silah cephaneliği kullanarak düşmanlarla savaşırken 40'tan fazla seviyeyi geçmeniz gereken yatay platform tarzında yapılır. Sonunda göreviniz efsanevi bir savaşçı olacak. Stilize grafikler, basit kontroller ve uyumlu sesler, oyuna özel bir atmosfer kazandıracak.


Crowd Master 3D indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun WDAMAGE Car Crash Engine APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar