Major Mayhem Para Hileli MOD APK [v103]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Major Mayhem Para Hileli MOD APK [v103] 1 Major Mayhem Para Hileli MOD APK [v103] 2 Major Mayhem Para Hileli MOD APK [v103] 3 Major Mayhem Para Hileli MOD APK [v103] 4 Major Mayhem Para Hileli MOD APK [v103] 5 Major Mayhem Para Hileli MOD APK [v103] 6

Major Mayhem Para Hileli MOD APK [103] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yetişkin Yüzme Oyunları ordusunun en yeni üyesiyle tanışın


Major Mayhem 103 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyuncu, general olmuş çok güçlü bir savaşçı olan General rolünü oynayacak. Elinde büyük bir askeri güç vardı, bu yüzden onu tehdit etmek için Kötü Güçler sevgilisini kaçırmıştı. Tek bir kişiyi kurtarmak için bir hükümet ordusu gönderemezdi. Bu yüzden onun için tek seçenek, sevgilisini tek başına bulup kurtarmaktır. Herhangi bir yardımı olmamasına rağmen, bir zamanlar okula sahip olan bir savaşçının gücüyle başarılı olacak mı, olmayacak mı? Bunu bu oyunda öğrenelim.


Major Mayhem v103 MOD APK


Major Mayhem oyununun başında, oyuncu müttefiklerinin helikopteri ile savaş yerine taşınacaktır. Kötülüğün Kuvvetleri ordusu çok yetenekli ninjalarla dolu, bu yüzden onları öldürmek zor olacak. Bu oyunu ilk oynayan oyuncular “Zaman Krizi” oyununa benzer bulacaklar, oyunun oynanış şekli de öğrenmesi çok basit. Oyuncu, düşmanları yok etmek için haritada hareket etmek için karakterini kontrol etmek zorunda değildir, ancak saldırmak için bir düşmana tıklamanız yeterlidir. Ama bu oyunu hafife almayın çünkü pratik yapmak kolay değil.


Major Mayhem Para Hilesi


Oyuncuların iki stili var, farklı oyun, hareketsiz ve mobil, mobil oyun daha zor olacak, ancak sonraki aşamalarda görünmelidir. Başlangıçta, oyuncu ordunun saldırısını önlemek için belirli bir pozisyonda saklanacaktır. Düşman oyuncuya saldırdığında, HP kaybetmemek için saklanmak en iyisidir. Boşluklara sahip olmaya başladıklarında, oyuncu saldırmak ve yok etmek için üzerlerine tıklayabilir. 


Major Mayhem Apk indir


Oyuncu doğru yaparsa işler çok daha kolay hale gelecektir. Atış ne kadar doğru olursa, oyuncunun puanı o kadar yüksek olur. Bu nedenle, kolayca yüksek puanlar elde etmek için düşmanı mümkün olduğunca doğru bir şekilde yok etmeye çalışın.


Major Mayhem Apk Hile


İkincisi, karakterin sürekli olarak bitiş çizgisine doğru ilerleyeceği anlamına gelen mobil oyundur. Hareket sırasında, oyuncuya saldırmak için aniden ortaya çıkan düşmanlar olacaktır. Oyuncuların, oyuncuya saldırmadan önce düşmanları devirmek için hızlı bir reflekse sahip olmaları gerekir. Bu tarz, oyuncunun düşmanı öldürmek için iyi bir reflekse sahip olmasını gerektirir.


Major Mayhem 1 indir


Oyuncunun düşmana saldırdığı süreçte mayınlar da ortaya çıkacak ve oyuncu onlara saldırmamalıdır. Çünkü bir oyuncu onlara saldırırsa, oyuncunun biriktirdiği puanlar ciddi şekilde düşülecektir. Bu nedenle, oyuncu biriktirdiği puanların düşülmesini istemiyorsa, durum ne olursa olsun rehine vurmayın.


Major Mayhem indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Grand Fishing Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar