Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [v8.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [v8.1.0] 1 Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [v8.1.0] 2 Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [v8.1.0] 3 Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [v8.1.0] 4 Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [v8.1.0] 5 Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [v8.1.0] 6

Stickman Hook Reklamsız Hileli MOD APK [8.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların ana karakterin engelleri aşmasına ve bitiş çizgisine ulaşmasına yardımcı olan langırt mekaniği unsurlarını bulacağı büyüleyici ve çok heyecan verici bir arcade oyunu


Stickman Hook 8.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
  2. Reklamsız. Reklam kısmına giderek reklamsız arayüzü açın.
Bu oyun sabrı seven, “aceleci” yaşamayı sevmeyen oyuncular içindir. Bir taksi veya otobüsteyseniz ve zaman öldürmek için basit bir oyun bulmak istiyorsanız, bu oyunun sizin için mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyorum. Stickman Hook'u oynadıktan sonra, iki şeyden birinin doğru olabileceğini fark ettim: Bu oyun gerçekten çok kolay veya biz bu oyunu oynamakta çok iyiyiz. Bu kesinlikle doğru. Oyunda çöp adamın hareket etme şekli Örümcek Adam gibidir. 


Stickman Hook v8.1.0 MOD APK


Duvardaki “noktalarda” asılı olan ipleri sallayarak zıplayan çöp adamı kontrol edeceksiniz. İp atlamanıza bağlı olarak uzun veya kısa olabilir ve sonra ilerlemeye çalışmak için sola veya sağa sallanırsınız. Hedefe ulaştığınızda oyunun seviyesini geçersiniz. Flappy Bird gibi, oyuncular ekranda sadece birkaç tıklama ile hepsinin üstesinden gelebilir.


Stickman Hook Para Hilesi


Stickman Hook'un pek çok engeli ve ölümcül tuzağı olmaması oldukça beklenmedik bir durum. Ölmenin tek yolu yere düşmek. Ama bu kolay değil çünkü oyunda o kadar çok kat var ki, ancak son kata düştüğünüzde ölebiliyorsunuz. Bence her zaman teli kancaya takmanıza gerek yok, zamandan tasarruf etmek için uzun bir yoldan atlamanız ve gerçekten gerektiğinde ipi bağlamanız yeterli.


Stickman hook yandex


Duvardaki noktalara ek olarak, altında çok sayıda şilte var. Sadece beyaz yatak pedlerine düştüğünüzü unutmayın. Düştüğünüzde, sizi oldukça uzun bir mesafeye itecektir, bu nedenle kancalar ve salıncaklar yerine daha hızlı hareket etmek için bu yolu seçebilirsiniz. Dikkatli olun çünkü yatağa düşmezseniz direk yere düşer ve oyunu kaybedersiniz.


Stickman hook ücretsiz oyna


Şu anda, Stickman Hook'un yaklaşık 100 seviyesi var. Her katın, şilte veya puanların tasarımını değiştirmek dışında çok fazla farkı yoktur. Kazanmak istiyorsanız uyum sağlamanız ve alana hakim olmanız gerekir. Aslında birçok oyuncu herhangi bir zorluk yaşamadan 50 seviyeyi geçmiş durumda. Seviye ne kadar yüksek olursa, sizin için ödül o kadar büyük olur, ancak oyunun zorluğu artmaz. Bu beni şaşırmış hissettiren bir şey. Gelecek güncellemede bir yayıncının oyunu daha ilginç ve tehlikeli hale getirmek için daha fazla tuzak yaratacağını umuyoruz.


Stickman Hook Hile Apk


Diğer çöp adam oyunları gibi, Stickman Hook'un grafikleri de minimalizmi hedefliyor. Tüm gördüğünüz 2B ekranda bir çöp adam, ip, birkaç şilte ve bazı işaretçiler. Hepsi bu. Ekranın üzerinden uçarken çubuklar kırmızı bir topa dönüşüyor. Bitiş çizgisine ulaştığınızda, iğneler Superman, Batman veya benzeri bir şeye dönüşecek ve komik danslar sergileyecek. Bunun yanında eğlenceli müzikler de oyunun eğlencesine katkı sağlıyor. Basit grafikler bu oyunu hafif yapar ve orta veya düşük konfigürasyonlu cihazlarda çalışabilir.


Stickman Hook Apk indir


Stickman Hook – oyuncuların ana karakterin engelleri aşmasına ve bitiş çizgisine ulaşmasına yardımcı olan langırt mekaniği unsurlarını bulacağı büyüleyici ve çok heyecan verici bir arcade oyunu. Karakter ayrıca belirli noktalara takıp sallanabiliyor. Ve aynı zamanda, geçmek için ayrılan değerli saniyeleri harcayamazsınız. 


Stickman Hook Karakter Hilesi


Karakterin inanılmaz el becerisi ve kendi becerileri, oyuncuların parkurları gecikme ve yeni denemeler olmadan geçmelerine yardımcı olacaktır. Tüm bu dinamiklerle, ekranda neler olduğu konusunda kafanızın karışmaması ve eylemlerinizi düşünmeye başlamamanız önemlidir. Sezgi, zafere ulaşmanın ana yoludur.


Stickman Hook Apk Son Sürüm


Android cihazınızda özel, etkileşimli çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Baş karakter, oyun aşamalarından geçen küçük bir çöp adamın hareketini izlemek zorunda kalabilir. Bunu yaya olarak yapmayacak, herhangi bir kamyonda değil, devam edecek ve sıçrayacak ve yapışacak ve ipi. Oyunun birkaç aşamasını geçmek için, istenen öğelere yapışma yeteneği ekleyerek akıllı telefon ekranına doğru anda dokunun. Bununla birlikte, etabı geçmek için baştan harcayacağı için, bariyerler ve bariyerler etrafında oluşan çoklu kazaları önlemek için çaba göstermelisiniz.


Stickman Hook indir (MOD, Reklamsız, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Nicotom 22 Draft + Pack Opener APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar