Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 1 Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 2 Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 3 Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 4 Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 5 Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [v1.9.1] 6

Papa Louie Pals Kilitler Açık MOD APK [1.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi benzersiz Dostlarınızdan oluşan bir koleksiyon tasarlayın ve kaydedin ve bunları paylaşmak üzere sahneler ve hikayeler oluşturmak için kullanın.


Papa Louie Pals 1.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık
Modacı mısın Ünlü bir tasarımcı olmayı hayal ediyor musunuz? Yeni ve benzersiz kıyafet stilleriyle mükemmel renk kombinasyonunu seviyor musunuz? Tüm bu hobileri ve arzuları yerine getirme zamanı. Flipline Studios'un yayıncısı için son derece heyecan verici bir moda oyunu olan Papa Louie Pals'a gelin. Kişiliğinizi ve moda anlayışınızı özgürce ifade etmenin, ardından oyunun özel bölümünü hemen indirip izlemenin zamanı geldi!


Papa Louie Pals v1.9.1 MOD APK


Bu oyunu oynamanın heyecan verici bir yanı da diğer moda oyunlarının aksine güzel ve seksi bir kızın giyebileceği kıyafetleri, etekleri, ayakkabıları vb. eşleştirmek yerine, arkadaşlarınız için özel tasarımcı olacaksınız. İlginç, değil mi? Ne kadar sevimli ve sevimliler.


Papa Louie APK Android Oyun CLUB


Papa Louie Pals oyununda ilk olarak, mevcut bir şablon değil, kendi özel Arkadaşınızı oluşturabilirsiniz. Vücudunuzun şeklini özelleştirebilir, ten renginizi, yüzünüzü, saç stilinizi duruşunuza göre ayarlayabilirsiniz. Pal'in durumuna ve duruşuna uyacak şekilde yüzünüzün görünümünü bile değiştirebilirsiniz. Karakterinizin erkek ya da kadın, şişman ya da zayıf, açık ya da koyu tenli, çilli ya da değil, kıvırcık ya da uzun saçlı, uzun ya da kısa saçlı, gülen ya da kızgın olmasını ister misiniz? Sizin için birçok seçenek var ve oradan dilediğiniz gibi yüzlerce karakter tipi oluşturabilirsiniz.


Papa Louie oyna


Ancak, hepsi bu kadar değil. Doğru şekle sahip bir Pal oluşturduktan sonra onun için farklı moda stilleri tasarlamaya başlayacaksınız. T-shirtlerden montlara, pantolonlara, ayakkabılara, şapkalara, eteklere kadar… Her türün yüzlerce farklı stili var. Envanterden dilediğiniz stili özgürce seçebilirsiniz; o kadar çok şeye bunalmış hissedeceksiniz ki, ne yazık ki hepsini onun karakterine yükleyemiyorsunuz. Orada durmadan oyun size bundan daha yaratıcı olma şansı veriyor. Stil seçmenin yanı sıra, istediğiniz şekilde renklendirmekte bile özgürsünüz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla renk paleti. Hiçbir şeyle sınırlı kalmayacaksınız, yaratıcı fikirlerinizin daha yükseğe uçmasına izin verin.


Papa Louie Pals Apk Hile


Bir arkadaş oluşturup ona isim verdikten sonra karakterinizi hemen bir sahneye koyabilirsiniz. Karakter için arka plan ve eylem seçme özgürlüğü, hatta karakteriniz ve başka bir karakter arasında bir çerçeve içinde basit bir konuşma dizisi bile oluşturabilirsiniz. Bir tasarımcıdan eğlenceli bir çizgi roman yaratıcısı olursunuz. Pasta, hediye çantası veya telefon gibi çeşitli aksesuarlar size çok yardımcı olacaktır. Kendi hikayeni yazıp arkadaşlarınla ​​paylaşmanın tam zamanı!


Papa Louie Pals Apk indir


Oyun basit 2D grafiklere sahiptir. Renkler çeşitlidir ve çerçeve çok parlaktır, oyunculara gençlik ve rahatlık verir. Oyunun içeriği detaylı bir şekilde tasarlanmış ve titiz, gerçek çerçeve, oyunun güzelleşmesine ve çok daha fazla doğmasına yardımcı oluyor. Papa Louie Pals MOD, süblimasyon için gerçekten harika bir yerdir. Sadece bir moda tasarımcısı olabilir ve bir çizgi roman sanatçısı olabilirsiniz. Daha ne? Eğlenin, oyunu indirin ve kendi sürprizinizi yaratın!


Papa Louie Pals indir (MOD, Tümünün Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Idle Airport Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar