Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.216]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.216] 1 Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.216] 2 Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.216] 3 Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.216] 4 Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.216] 5 Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.216] 6

Craftsman Building Craft Reklamsız Hileli MOD APK [1.9.216] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sen bir zanaatkarsın, senin görevin evler, kaleler tasarlamak ve onları inşa etmek.


Craftsman Building Craft 1.9.216 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Craftsman Building Craft, zanaat oluşturma oyunları konusunda tutkulu olan mobil cihaz kullanıcıları için eğlenceli bir eğlence oyunu türüdür. Elinizde küçük bir şehir; kimsenin durduramayacağı her şeyi inşa etmek için yaratıcı olabilir, kendi şehrini inşa edebilirsin. Bu inşaat oyunu türüne tutkuyla bağlı olan oyuncular kesinlikle kaçırılmamalıdır; Deneyimlemek için oyunu indirmeyi deneyin, pişman olmayacağınıza inanıyoruz.


Craftsman Building Craft v1.9.216 MOD APK


İnşaat işlerine tutkusu olan yetenekli bir zanaatkar olacaksınız; sahibinin isteğine göre kaleler ve villalar tasarlıyor ve inşa ediyorsunuz. Bu, işteki yeteneğinizi gösterme, güzel evler düşünme ve tasarlama, şehrin herhangi bir yerine gitme ve gökdelenler inşa etme şansınız. Tabii ki Craftsman Building Craft ile tek başınıza oynayabileceğiniz, yani kendi başınıza yapabileceğiniz veya hatta arkadaşlarınızla oynayarak, yardımlardan yararlanarak olağanüstü işleri hızlı bir şekilde tamamlamanız anlamına geliyor. Oyun oldukça basit; oyuncular evi kendi isteklerine göre inşa etmek için mevcut araç ve malzemeleri kullanabilirler. 


Craftsman Building Craft Para Hilesi


Oyunun basitliği, oyuncuların oyuna yaklaşmasını, yaratıcılığı açığa çıkarmasını ve birbirine yakın bir dizi bina inşa etmesini kolaylaştırır. Lütfen okullardan, alışveriş merkezlerinden, yeşil parklardan, hatta büyük bir yüzme havuzundan bile kendi şehrinizi yaratın… İstediğiniz diğer birçok tesis inşa edildi çünkü kesinlikle yapabilirsiniz. Karar verdiğiniz bir ilk projeye göre bir bina inşa etmek için kırmızı tuğlalar, ahşap çıtalar, renkli taşlar, demir çubuklar, çiçekler gibi malzemelerin makul kullanımı.


Craftsman 2021 APK


Zihninizde ayrıntılı olarak çizin, ardından tuğla inşa etmeye ve uzun sütunlar inşa etmeye başlayın. Fikirler veya çizimler sizin elinizde. İstediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz, çünkü bu şehir sizin elinizde, planlamanızın mükemmel olmasını bekliyor. Oyun, oyuncuların oyun oynarken sıkılmamasını sağlamak için olağanüstü grafiklerle tasarlanmıştır. Renkler oldukça detaylı ve canlı boyanmıştır. Ses, ayak seslerine eklenir veya arka plan müziği oldukça canlı bir şekilde düzenlenerek oyun alanını daha eğlenceli hale getirir; ahşap montajlı yapının sesi eğlencelidir.


Craftsman APK Android oyun club


Oyun, oyuncular için çeşitli oyun modları ile tasarlanmıştır; oyuncular en çok sevdikleri oyun modunu özgürce seçebilirler; Tabii ki, hangi modelin size uygun olduğunu bilmek için birçok modda oynamayı denemelisiniz. Oyundaki grafikler ve görseller çok detaylı ve iyi çizilmiş olduğu için oyuncu yanlışlıkla bunun gerçek dünya olduğunu düşünebilir, oyundaki sahneler inanılmaz gerçekçi. Düz yeşil ağaçlardan gökdelenlere uzanan geniş yol çok güzel şekillerle inşa edildi. Oyunumuzdaki her şey, oyuncuların büyülü dünyayı tam olarak anlamak için keşfetmek için çok zaman harcaması gereken birçok ilginç ve heyecan verici şey içeriyor.


Craftsman Mod indir


Oyundaki görüntüler ve grafikler hakkında daha fazla konuşan programcılarımız, oyuncular bunu deneyimlediğinde canlı renklerle dolu, çok huzurlu bir açık alan tasarladılar. Gölün yanındaki yüksek binalar, geniş yol boyunca uzanan yeşil ağaçlar, zarif tasarımlı geniş bir avlu, bahar çiçekleriyle dolu yemyeşil bir park. Yukarıdaki sahneler, oyunun alanını daha gerçekçi ve net hale getirerek oyuncuları inşaat çalışmaları konusunda daha heyecanlı hale getiriyor.


Craftsman Building Craft Hile Apk


Oyundaki ses, oyuna eklendiğinde oldukça makul; koşan, zıplayan ayak sesleri, tuğla inşa etme sesi, demir çubukların yükseklere monte edilme sesi, kuşların cıvıltılarının olduğu bir yerde oyun alanını daha otantik hale getiriyor. Yukarı ve aşağı, sol ve sağ gezinme tuşları ile oyunun işleyişi oldukça basittir; sadece birkaç oyunla joystick fonksiyonlarında ustalaşabilirsiniz. Oyunda daha yetkin hale geldikten sonra, lideri olduğunuz hareketli bir minyatür şehir inşa edebilirsiniz.


Craftsman Building Craft Apk indir


Craftsman Building Craft oyununu hemen cihazınıza indirin, hayalinizdeki eserleri birlikte inşa etme hissini yaşayın. Oyun eğlencenizi daha heyecanlı ve heyecanlı hale getirin; en yüksek değerler oyunda özetlenir. Umarım bu oyun versiyonu oyuncuları hayal kırıklığına uğratmaz.


Craftsman Building Craft indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Fire Hero 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar