STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [v2.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [v2.0.2] 1 STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [v2.0.2] 2 STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [v2.0.2] 3 STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [v2.0.2] 4 STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [v2.0.2] 5 STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [v2.0.2] 6

STAR WARS KOTOR II Full MOD APK [2.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sith Lordları Jedi'ları neslinin tükenmesinin eşiğine kadar avladı ve Eski Cumhuriyet'i ezmenin eşiğindeler.


STAR WARS KOTOR II 2.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 135 TL değerinde olan bu oyun bedava
Dramatik yıldız savaşlarında geçen bir macera rol yapma platformunda bir oyun türüdür. Oyunun temel değeri, 11 yaşından büyük olduğu için takdir edilmiştir. STAR WARS KOTOR II, Galatik İmparatorluğun yükselişinden binlerce yıl önce, galaksinin kaderi baba ve oğul Skywalker'ın ellerine geçmeden önce geçiyor. En yoğun dönemde iki cephe arasındaki savaş ve kötüler arasındaki kaos, gezegenlere yapılan birçok saldırı, evrendeki barışı yok etmekle tehdit ediyor. O kaotik dönemde, cephenin iki yakası arasında kaybolmuş bir savaşçı rolünü oynayacak, bu geçmiş mi yoksa hatıra mı, kim olduğunu bilmeden, geriye kalan tek şey zayıf bir akıl.


STAR WARS KOTOR II v2.0.2 MOD APK


Ve bunun ardından şiddetli bir savaşa, Star Wars Kotor II'de macera ve ölümle dolu bir yolculuğa kapılırsınız. Bu yolculukta oyuncular, uçsuz bucaksız evrenin her yerinden, her biri kahramanca bir hayat hikayesine sahip birçok farklı karakterle tanışacaklar. Düşmana karşı kazanmak için savaşı desteklemek için en uygun takımda esnek bir şekilde düzenlenmiş, kendi içlerinde tamamen farklı güçlere sahiptirler. 


STAR Wars KOTOR 2 Apk Türkçe


Bu oyun türünün oynanışını derinlemesine inceleyen Kotor 2, oyunculara tanıdık “Duraklama Süresi” mekanizmasını tanıtıyor. Bu özellik, bu mekanizmayı her etkinleştirdiğinizde, savaş alanındaki tüm faaliyetleri durduracak ve oyuncuların dizilişi serbestçe düzenlemelerine, taktikleri incelemelerine ve savunma saldırılarını koordine etmelerine izin verecek. Karar vermenin anahtarı bu olmalı.


Star Wars KOTOR 2 APK Dayı


Oyunun nasıl oynanacağı oldukça karmaşıktır, oyuncuların dikkatli bir şekilde öğrenmesini gerektirir; veya birçok kez oyun deneyimi yaşarsanız, yeni oyuncu hikaye, oynanış, taktikler ve diğer birçok şeyle doludur. Onları istediğiniz en iyi takıma yerleştirmek için seçebileceğiniz birçok karakter var, her karakterin kendi güçlü yönleri ve güçleri var, bu yüzden derine inmeniz önerilir. O zamandan beri, filomuzun oluşumu, savaş tarzı ve savunması için en iyi kararları verebiliyoruz, düşmana esnek bir şekilde uyum sağlayabiliyoruz, öznel değil ama birçok eksikliğe neden oluyoruz.


STAR WARS KOTOR II Full Apk


Ayrıca Oyun yayıncısının size verdiği önemli ayrıcalığı da unutmayın, “Pause time” mekanizması, hem düşmanın hem de bizim tarafımızın savaş alanındaki tüm faaliyetleri durdurmanıza izin verecektir. Eleştirel düşünmek için bu fırsattan yararlanın ve ardından birliklerimizi uygun şekilde koordine ederek saldırı ve savunma taktikleri tasarlayın. Tarafımız için hızlı bir şekilde kazanma fırsatını yakalayın. Bu oyunun oynanışını ezberlemek istiyorsanız, tamircilik çalışmak için çok çalışmalısınız, tutku sizi başarıya götürecek, bu umut verici rol yapma oyununa giderek daha fazla aşık olacak.


STAR WARS KOTOR II Tam Sürüm Apk


11 yaşından büyük olmasına rağmen, Star Wars Kotor 2, Mobil versiyonda oyunculara hala oldukça canlı grafikler sunuyor. İçinde, en modern savaş gemilerinin galakside yüzdüğü, son derece gelişmiş teknoloji ile gelecekte uzak galaksiyi tamamen hissediyorsunuz. Ve savaşlar, parlak mavi-kırmızı bir kılıç ve seviye boyunca kesilmiş lazer katmanları ile şiddetli, dramatik savaşlarla doludur. Karakterlerin yüzleri, fiziği, kostümleri, gözleri eşliğinde, ister yoldan geçen biri, isterse omuz omuza savaşan bir arkadaş olsun, Oyundaki her karakterin karizmasını süslüyor. Bu aynı zamanda heyecan verici, benzersiz bir hikaye için bir arka plan öğesi oluşturur.


STAR WARS KOTOR II Apk indir


Ses açısından da KOTOR 2, tanıdık melodiler ve sesler aracılığıyla Star Wars dünyasının kahramanca, şiddetli, gizemli atmosferini canlandırıyor. Daha belirgin olan, silah seslerinin ya da göz açıp kapayıncaya kadar düşmanları yenmek için havaya sallanan Işın Kılıcı'nın sesiydi.


STAR WARS KOTOR II Hile Apk


Oyun, benzersiz grafikler ve ses, makro savaş unsurları, karakter görüntü içeriği, oyundaki şiddetli savaşlarla dolu bir hikaye kullanır. Yani bu Star Wars Kotor 2'nin yaklaşık 3,8 GB kapasiteye sahip olması da anlaşılabilir. Ancak, böylesine büyük bir hikaye içeren böyle bir rol yapma oyunu ile, günümüz oyuncuları, savaşmak ve kahramanca şanlı savaş melodisini deneyimlemek için Oyunu cihaza indirmekten çekinmeyeceklerdir.


STAR WARS KOTOR II Apk Son Sürüm


Star Wars Kotor 2, sizi gelecekte özlemini çektiğiniz büyülü dünyanın içine çekecek ve mevcut yaşam ritminin tüm zorluklarını ortadan kaldırmanızı sağlayacak. Oyundaki her oyun ekranını başarıyla fethettiğinizde ortaya çıkan duygular, bu büyülü yolculuktan geçen herkesin her bir sıcak duygu akışını aklınızda bulundurun. Oyunu hemen indirerek kendinize Star Wars: Knight Of The Old Republic dünyasında yaşamış ve ölmüş insanlardan biri olma şansını verin!


STAR WARS KOTOR II indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Pull the Pin APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar