Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [v1.23.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [v1.23.2] 1 Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [v1.23.2] 2 Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [v1.23.2] 3 Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [v1.23.2] 4 Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [v1.23.2] 5 Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [v1.23.2] 6

Hero Royale Enerji Hileli MOD APK [1.23.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canavarları yok etmek için kahramanları kullanacağınız PVP tarzında bir kule savunma oyunudur. Yenilmek istemiyorsan onları kaleye koymayacaksın.


Hero Royale 1.23.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Enerji Hilesi. Çağırma Enerjisi Düşmesin.
Bilgi: PVP Oyunu Bu nedenle, raporlardan ve yasaklardan kaçınmak için çok hızlı yükseltme yapmayın.

Hero Royale, kule savunma oyununda oyuncular ve tehlikeli canavarlar arasındaki savaş etrafında döner. Her oyuncu, sahip olduğu kahramanlarla sürekli yaklaşan düşman dalgalarından kalesini savunacak ve kazanan son hayatta kalan olacak. 


Hero Royale v1.23.2 MOD APK


Aynı zamanda oyuncular, karakterlerinin temel istatistiklerini yükseltebilir ve daha güçlü düşmanlarla savaşmak için daha yüksek seviyeli kahramanlar yaratabilirler. Hero Royale'de oyuncular, kaleye saldırmak isteyen canavarları yok etmek gibi basit bir hedefle etkileyici kule savunma seviyelerine katılacaklar. 


Hero Royale Para Hilesi


Oyuncunun onları yok etmek için sahip oldukları kahramanları kullanması gereken farklı dalgalarda görünecekler. Aynı zamanda, kahramanları çağırmak için kullanılan kaynaklar, canavarları öldürmekten elde edilen enerjidir.


Hero Royale Enerji Hilesi


Kahraman satın al düğmesini göreceksiniz ve şansınıza bağlı olarak bu kahramanlar farklı seviyelerde görünebilecek. Tabii ki, seviye ne kadar yüksekse, o kadar güçlüdür; oyuncu, bu kahramanların duracağı boş yuva sayısını görebilir. Yeni dalgaların ortaya çıkmasına hazırlanmak için konumlarını özgürce hareket ettirebilirsiniz ve elbette güçlü düşmanlar bazen oyuncular için zorluklara neden olur.


Hero Royale Hile Apk


Hero Royale'de oyuncular iki farklı türde yükseltme bulacaklar ve elbette sahip olduğunuz enerjiyi kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Yükseltmenin ilk yolu, kullandığınız kahramanların taban istatistiklerini bu kahramanların kartlarına dokunarak yükseltmektir. 


Hero Royale Apk indir


Her kartın, oyuncuların dikkat etmesi gereken bazı yükseltme süreleri vardır ve oyuncular, kontrol ettikleri kadroyu optimize etmek için kahraman katmanlarını da yükseltebilirler. Seviye atlamak, oyuncunun çağırma yoluyla belirli sayıda kahramana sahip olmasını gerektirir ve iki özdeş kahraman, daha yüksek seviyeli bir kahramanda birleşebilir. 


Hero Royale Apk Son Sürüm


Oyuncu, sahip olduğu kahramanları birleştirebilir ve birleştirmeye devam etmek için yeni kahramanlar çağırmaya devam edebilir. Ayrıca oyuncuların zorlu ve özel seviyelerin üstesinden gelmek için kadrolarına her zaman dikkat etmeleri gerekecek; Her seviye, hayatta kalan son kişiyi bulmak için başka bir kişiyle oynamanızı gerektirir.


Hero Royale indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman 3D Street Gangster APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar