Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 1 Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 2 Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 3 Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 4 Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 5 Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 6

Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [1.7.25.28441] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bilim kurgu aksiyon RPG'si Star Conflict Heroes'da bir uzay gemisi filosunu yönetin ve genişletin!


Star Conflict Heroes 3D 1.7.25.28441 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Kullandıkça azalmaz.
  2. Enerji Hilesi. Kullandıkça azalmaz.. 

Not:  Gemileri yükseltirken mavi çipleriniz tüketilir.

Star Conflict Heroes 3D RPG Online, oyuncular hava gemileri kontrol eden düşmanları ile savaşa meşgul olacaktır. Makul taktikler seçecekler ve seviyeyi tamamlamak için ellerinden geleni yapacaklar. Yeni uzay aracıyla birlikte etkileyici ödüller, oyuncu ekibinin keşfetmesini bekliyor.


Star Conflict Heroes 3D v1.7.25.28441 MOD APK


Oyuncular inanılmaz bir yolculuğa çıkacak ve getirebileceği güzelliği sevecekler. Star Conflict Heroes 3D RPG Online ortamı, yanından geçerken farklı yıldızları ve gezegenleri göreceğiniz bir uzayda kurulmuştur. Aynı zamanda oyuncuların uzay savaşı gibi aktiviteler hakkında bilgi sahibi olması gerekecek ve birçok farklı uzay gemisi ile karşılaşacaksınız. Her uzay gemisi, herkesin isteyeceği çarpıcı bir görünüme sahiptir. Gidebileceğiniz yerlerde ortaya çıkan düşmanlarla savaşmak için aynı anda sadece bir değil dördünü kontrol edeceğiniz zaman tamamen yerine getiriliyor. Aynı zamanda, bir uzay gemisi hakkında çok spesifik olmayacaksınız, ancak hareketlerini taktiksel bir savaşta yönlendireceksiniz. Belirleyici darbeler yapmak için doğru bir şekilde hesaplayacaksınız.


Star Conflict Heroes 3D Para Hilesi


Oyuncular, elemental evrende bazen oyuncular için heyecan yaratacak ve onları seviyeyi keşfetmeye teşvik edecek ortamlara girecekler. Aynı zamanda, oyuncular bir grup uzay gemisini kontrol edecek ve getirdiği tamamen ilginç ama aynı derecede zorlu savaşlara katılacaklar. Oyuncular, bu uzay gemilerinin düşmana doğru ve makul bir şekilde saldırması gereken becerileri kullanacaklar. Aynı zamanda herkes uzay gemilerinin güvende olmasını ister.


Star Conflict Heroes 3D Enerji Hilesi


Star Conflict Heroes 3D RPG Online'ın işleyişi sıra tabanlı bir oyuna benzemiyor çünkü uzay gemilerinin temel saldırıları otomatik olarak gerçekleştirilecek. Başka bir deyişle, her zaman diğer hedeflerden hasar alacaklar ve zamanla benzersiz becerilerinin kilidini açacaklar. Oyundaki her uzay gemisinin olağanüstü becerileri vardır ve bunlar yandığında bunları kullanmak için dokunabilirsiniz. Bu beceriler genellikle tek bir hedefe veya birden fazla hedefe ağır hasar verir. Hızlı kan kaybetmeden oyun ekranını kazanmak için dikkat etmeniz ve uygun şekilde kullanmanız gereken bir unsur olarak görülebilir. Ayrıca kontrol ettiğiniz her uzay gemisinin zırha benzer şekilde çalışan mavi bir enerji katmanı vardır. Bu nedenle çoğu durumda sağlık istatistikleri düşman saldırılarından bir şekilde korunur.


Star Conflict Heroes 3D Mavi Çip Hilesi


Zamanla, başka uzay gemileri alacak ve kampanya modundaki seviyelere katılmak için kadronuzu dolduracaksınız. Ama kesinlikle, düşmanlarınızın daha da güçleneceğini anlamanız gerekecek. Yani geçtiğiniz seviyelerden gelen ödülleri kullanarak bu uzay gemilerinin gücünü arttırmanın yollarını bulacaksınız. Bu faktörler uzay aracının her becerisini geliştirebilir.


Star Conflict Heroes 3D Hile Apk


Uzay gemisi becerilerinin performansı iki şeyden etkilenir, donanım ve donanım yazılımı. Donanıma gelince, eğer yükseltmek istiyorsanız, seviyeler boyunca gerekli öğeleri toplamanız gerekecek. Yeterince toplandığında, uzay aracının modül sayısını artırabilirsiniz. Ardından, bellenim öğesiyle çalışmaya devam edersiniz ve sisteme yeni veriler yüklerken aynı şekilde bellenim noktasını yükseltmek için kullanırsınız. Bu iki sürecin her zaman el ele gittiği söylenebilir.


Star Conflict Heroes 3D Apk indir


Uzay aracınızla ilgili bilgilere baktığınızda, sahip olduğu yıldızların sayısını göreceksiniz ve daha fazla sayıda yıldıza sahip uzay aracının sizi bulup birleştirmenizi beklediğini tahmin edebilirsiniz. Özellikle Normal Konteyner ve Premium Konteyner arasında seçim yapacaksınız. Bu iki öğenin adlarına dayanarak, neye öncelik vermeniz gerektiğini bileceksiniz. Bu eşyaları açarak alabileceğiniz ödülleri bulabilirsiniz.


Star Conflict Heroes 3D Apk Son Sürüm


Alabileceğiniz ödüller tür olarak tamamen çeşitlidir ve eğer şanslıysanız etkileyici sayıda yıldıza sahip yeni bir uzay gemisi bulacaksınız. Gerçekten de onu açtığınızda, seviyeyi hızlı bir şekilde yükseltmek için savaşa sokmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda, Kampanyada zorlu aşamalarla karşılaşacağınız veya bazen PVP modunda diğer oyunculara karşı karşıya kalacağınız durumlarda yeni güçler elde etmek gereklidir. Yeni başlatılan uçakla ilgili bilgileri güncellemeyi unutmayın.


Star Conflict Heroes 3D indir (MOD, Sınırsız Para / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun WarZ Law of Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar