Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [v1.8.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [v1.8.3] 1 Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [v1.8.3] 2 Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [v1.8.3] 3 Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [v1.8.3] 4 Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [v1.8.3] 5 Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [v1.8.3] 6

Metal Slug Infinity Idle Game Full MOD APK [1.8.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.


Metal Slug Infinity 1.8.3 APK AÇIKLAMASI


Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra OBB dosyasını zipten çıkarıp android/data içerisine yapıştırın.


Metal Slug, 1996'dan beri piyasaya sürülen bir Oyun ve Run ve gun kategorisinin en ünlü ürünleri haline geldi. Bu gecede oyuncular karakterlerini ekranda sürekli hareket edecek şekilde kontrol edebilir ve rakiplerini ezmek için silah kullanabilir. Oyuncunun bitiş çizgisine ulaşana kadar sürekli hareket etmesi gerektiğinde, bunun yan kaydırmanın başka bir varyasyonu olduğunu anlamak hemen mümkündür. Ancak aradaki fark, engel bulmacası öğelerinden daha çok savaşmaya ve rol oynamaya odaklanmasıdır. Tüm dünyada sevildi ve farklı oyun işletim sistemlerinde birçok sürüm yayınladı. Konsollarda ve PC'lerde uzun yıllar çalışan en az 30 oyunun versiyonlarını bulabiliriz. Ancak bu serinin herhangi bir versiyonunu akıllı telefonlarda hala beğenmedik.


Metal Slug Infinity v1.8.3 MOD APK


Ancak Mart 2019'un başından hemen önce, Kore'den bir oyun yapımcısı olan ekkorr - müşterilere mobil bir sürüm bildiriyor, böylece oyuncular Bu ürün serisine olan tutkusuyla rahatlayabiliyor. Piyasaya sürüldükten sonra dünya çapında yüz binlerce oyuncudan çok fazla destek aldı. Üretici Bu oyun aynı zamanda oyuncular tarafından sevilen birçok atari ürününe sahiptir. Böylece oyuncular bu ürünün kalitesinden emin olabilirler. "Metal Slug Infinity" adlı mobil sürüm, oyunculara önceki oyunlarda olduğu gibi oynanış sunacak. Bu versiyonda, oyuncuların modern tarzda RPG boşta maçlarını kontrol etmeleri ve bunlara katılmaları için ünlü karakterler "MARCO", "TARMA" ve "FIO" görünecek. Önceki rakipler ve hatta yeni güncellenen düşmanlar size en korkunç zorlukları verecektir.


Metal Slug infinity idle game apk


Kıskançlığa katılan oyuncular sadece karakterleri kontrol etmekle kalmıyor, aynı zamanda oyunda kullanılan ortak silahlar için düşmanlarına karşı savaşmak için güçlü silahların aromalarını da yönetiyorlar. Örneğin, ağır makineli tüfekler hasarlarını sürekli olarak koruyabilir veya av tüfeği tek atışta düşmanları öldürebilir. Uzaylılara ve uçaksavar füzelerine saldırabilen güçlü silahlar da var. Ayrıca bomba da favori silahtır. Tüm bu savaş araçlarını kullanmak sizi büyüleyici bir deneyim yaşatacak.


Metal Slug infinity Son Sürüm Apk indir


Oyun, oyuncuların seçebileceği birçok farklı moda sahip olacak. Ally Savaş Sistemi, en son güncellenen özelliklerden biridir. Bu modda, oyuncu sadece ünitenin gücünü RvR'de olduğu gibi kullanmayacaktır. Oyuncular yeteneklerini yüzlerce farklı yolla savaşmak için kullanacaklar. Arama, taktikler, savaş, evrensel… yeteneğinize göre, her ne ise, düşmanı yok edip bitiş çizgisine koştuğunuz sürece.


Metal Slug Infinity'i İndirin


Bir önceki android oyun Idle Kurye Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar