Call of Duty Mobile FULL APK [v1.6.38]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Call of Duty Mobile FULL APK [v1.6.38] 1 Call of Duty Mobile FULL APK [v1.6.38] 2 Call of Duty Mobile FULL APK [v1.6.38] 3 Call of Duty Mobile FULL APK [v1.6.38] 4 Call of Duty Mobile FULL APK [v1.6.38] 5 Call of Duty Mobile FULL APK [v1.6.38] 6

Call of Duty Mobile FULL APK [1.6.38] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunu fazla anlatmaya gerek yok. COD oyununun mobil versiyonu.


Call of Duty Mobile 1.6.38 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full Sürüm. Hilesiz

Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / obb içerisine yapıştırın ve oyuna girin.

Call of Duty, uzun süredir en iyi nişancı olarak ünlenmiştir. Ancak, yalnızca PC platformunda çalışır. Son zamanlarda oyun türü Battle Royal popüler hale geldiğinde, bu oyunun yayıncısının yeni bir sürüm yayınlamaya devam etmek için bir nedeni vardı. Call of Duty Mobile, akıllı telefonunuzda keyfini çıkarabileceğiniz bir şeydir.


Call of Duty Mobile v1.6.38 MOD APK


Genel olarak bu oyunda oynayabileceğiniz en öne çıkan mod elbette Battle Royal. En ilgi çekici savaşları yaratmak için değişiklikler ve kombinasyonlar ile yeni bir stil ile sunulacak. İkonik çok oyunculu haritalar ve modlar, oyuncular için en eksiksiz savaş deneyimini sağlayacak. Oyun, yalnızca PC'de oynanabilen birçok farklı sürüm yayınladı. Yalnızca Call of Duty Mobile'ın mobil platformlarda oynamasına izin verilir, bu nedenle tasarım stili biraz farklıdır. Bugün piyasada bulunan çoğu akıllı telefona uyacak özelleştirilmiş kontrol sistemleri bulacaksınız. En yoğun maçları yaratmak için oyuncunun maksimum deneyimine hizmet eder.


Call of Duty Mobile apk PARA Hilesi


Ayrıca, Sesli ve yazılı sohbet sistemi de güçlü bir şekilde yükseltildi. Bu türde uzun zamandır bir oyuncuysanız, iletişimin önemini kesinlikle biliyorsunuzdur. Sadece başarılı bir iletişim kurun ve rakibinize karşı büyük bir avantajınız var. Bu sistem, savaşta en uygun olanı oluşturmak için düzenli olarak yükseltilecektir. Ayrıca oyundaki ses de son derece çekici bir tasarım. Bir savaşa girerken, oyuncu şiddetli gerginliğini hissedecek. Yukarıda bahsedildiği gibi, Call of Duty Mobile, oyuncuların eğlenmesi için birçok farklı moda sahiptir. Dikkat ederseniz, bunlar Call of Duty Black Ops ve Call of Duty Modern Warfare gibi ünlü sürümlerden doğrudan çıkarılan modlardır. Giriş yaptığınız sürece, bunları rahatça ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Team Deathmatch, Frontline, Free For All, Search and Destroy, Domination, Hardpoint ve daha fazlası… Bunlar yeteneğinizi göstermeniz ve arkadaşlarınızla eğlenmeniz için ikonik çok oyunculu haritalar olacak.


Call of Duty Mobile APKPure


Ayrıca 100 kişilik battle royale hayatta kalma haritası kesinlikle çoğu kişinin gitmek istediği yer. PUBG tarzı Call of Duty oynamak, çok daha karmaşık Savaş aşamalarına sahip bir savaş olacak. Silahların sayısı çeşitlidir ve savaş mekanizmasını değiştirmek çekicidir ve bu mod en sıcak akım haline gelir. Milyonlarca oyuncu buna katılıyor.


Call Of Duty Mobile 1.6.38 apk


Call of Duty gibi uzun süredir devam eden bir oyunla birlikte donanım sistemi son derece eksiksiz ve birçok kez inşa edilmiştir. Mevcut kaynakları kullanan yeni bir sürüm, kesinlikle ilgi çekici bir deneyim getirecek. Her şeyden önce, önceki sürümlerden bir dizi ünlü karaktere erişebileceksiniz. Her birinin kendi hikayesi ve güçlü becerileri var. Ayrıca silah kıyafetleri, skor serileri ve teçhizat parçaları bu karakterlerin gücünü artıracak. Ayrıca, tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.


COD Mobile apk


Çok fazla pratik yaptıktan ve becerilerinize güvendikten sonra, Dereceli Mod'a girin. Bu, son derece rekabetçi oyunlarda en popüler modlardan biridir. Diğer oyunculara kıyasla seviyenizi göstermenizi sağlar. Kazandığınız sürece, hızlı bir şekilde daha üst sıralara yükselirsiniz. Aynı maça katılan oyuncular, oyunun dengesini oluşturmak ve savaşları çok daha yoğun hale getirmek için neredeyse eşit seviyelere sahip olacak. Gerçekten diğerlerinden daha iyi performans gösterirseniz, maç kolay olacaktır.


Call of Duty Mobile Hile apk


Ayrıca Klanlar da bu oyunlardan bahsetmeye değer bir özellik. Bir klana kaydolacak ve aileniz olarak aktif olacaksınız. Oyundaki tüm aktiviteler, arkadaşlarınızın yardımını alabilmek için klandan geçmelidir. Zaman zaman turnuvalarda klanınıza katılacaksınız. Kazanana verilmeyi hak eden birçok ödülünüz olan turnuvalar.


Call of Duty Mobile apk indir


Eski modellerin içeriklerini yeniden kullanan bir oyun olsa da hala sürekli gelişiyor. Amaç yeni olmak ve artık kardeşlerin büyük gölgesine bağımlı olmamaktır. Temel olarak, yeni modlar yayılmaya devam edecek. Silahlar ve ekipmanlar da oyunun durumuna daha iyi uyacak şekilde özelleştirildi. Yani kısa bir süre sonra Call of Duty®: Mobile'ın kendisi tamamen ayrı bir oyun birimi olacak. Rahatça zevk alacağınız kendi benzersiz özelliklerine sahip olacaklar. Oyundaki donanımlar da çağa daha uygun olması için farklı bir değişikliğe sahip. Yeni oyun modu, oyuncuları giderek daha fazla cezbedecek ve onlara meydan okuyacaktır.


Call of Duty Mobile indir (COD indir)


Bir önceki android oyun Monster Dash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar