Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.31.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.31.9] 1 Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.31.9] 2 Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.31.9] 3 Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.31.9] 4 Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.31.9] 5 Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.31.9] 6

Idle Kurye Tycoon Para Hileli MOD APK [1.31.9] - Android için son sürümü ücretsiz olarak indirin. Girişimcilik ruhunuzu bu oyunda gösterin. Kurye iken patron olmayı başarabilecek misiniz?


Idle Kurye Tycoon 1.31.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Harcadıkça para artar.

Tycoon oyunları, oyunculara tamamen yeni bir deneyim sunmak için yönetim simülasyon türünden boşta tıklayıcılarla birleştirilen oyunlardır. Bu oyunlar aynı zamanda içerik bakımından da çeşitlidir ve oyunculara birçok farklı alan sunar ve belirli yönetim endüstrisinde yeni bilgiler edinmelerine yardımcı olur. Peki, dağıtım sisteminin nasıl çalıştığını hiç merak ettiniz mi? Değilse, bir teslimat imparatorluğunda imparator olduğun Idle Kurye Tycoon oyununa gelir . Dahası, oyun aynı zamanda dostça 3D grafikler kullanıyor ve birçok oyuncu için erişilebilir olmasını sağlıyor ve oyuncuya malların yönetiminde çok fazla eğlence getiriyor.


Idle Kurye Tycoon v1.31.9 MOD APK


Hemen hemen tüm Tycoon oyunları, oyunculara her zaman belirli bir alan hakkında eksiksiz temel bilgileri ve aynı zamanda onları nasıl mükemmel bir şekilde yöneteceklerini verir. Bir teslimat şirketi için, sürekli olarak çok sayıda farklı ürünü ithal etmeleri, ardından bunları birden çok bileşene ayırmaları, her şeyi paketlemeleri ve ürünü konumlarına ulaştırmak için gereken tüm bilgileri sağlamaları gerekir. Bu nedenle, elektronik pazarının güçlü bir şekilde büyüdüğü günlük yaşamda teslimat şirketlerinin rolü çok büyüktür. Tüm bu unsurlar her ayrıntıda modellendiğinden, oyuncular şirketlerini daha büyük bir ölçekte inşa etmek, büyütmek ve genişletmekle görevlendirilir. Sadece bu değil, aynı zamanda diğer şirketlerle rekabet etmek ve her zamankinden daha güçlü büyümek için birçok büyük projeye yatırım yapmak. Hatta birden fazla tesisi olan, büyük ölçekli ve dünya çapında yaygın olan tek bir kurye imparatorluğu bile geliştirebilirler.


Idle Kurye Tycoon 1.31.9 Para Hile Apk


Malların belirlenen yere taşınması süreci, kurallar çerçevesinde yapılması ve düzeni stabilize etmesi gereken bir süreçtir. Bu nedenle, oyuncunun ilk paketleme sistemiyle her şeyi izlemesi gerekir, sadece bir dokunuşla, tüm işlemler belirli bir süre içinde tamamlanacaktır. Bu süreç, öğeleri, paketleri almayı, bilgileri doldurmayı ve teslimat kamyonlarına göndermeyi içerecektir. Oyuncunun malları ve paketleme makinelerini doğru bir şekilde nasıl sınıflandıracağını bilmesi gerekse bile, paketleme süreci yükseltme sistemi aracılığıyla önemli ölçüde kısaltılabilir. Gelecekte, oyuncular merkezlerini genişlettikçe, daha fazla teslimat limanı açılacak ve oyuncuların satın alması için daha fazla paketleme makinesi açılacak. Birçok şekil ve renkte gelirler, bu nedenle oyuncunun genel merkezi daha çeşitli ve daha canlı olacaktır.


Idle Kurye Tycoon Hile Apk


Oyuncu bir öğeyi paketledikten sonra, otomatik olarak nakliye kamyonlarının öğelerle doldurulduğu bir teslimat alanına teslim edilir. Bir ünite doldurulduğunda, oyuncu taşıma işlemine başlamak için bunlara dokunmalıdır. Oyuncu etkinleştirmezse, teslimat alanında henüz teslim edilmemiş öğeleri tutmak için ayrı bir depo olacaktır. Üstelik taşıma birimi de oyuncunun birincil gelir kaynağıdır ve ulaşımın başlamasından bir süre sonra otomatik olarak geri dönecektir. Oyunun boşta yükseltme sistemi sayesinde oyuncular, taşıma biriminin performansının çoğunu yükseltebilir. Oyuncular, her yolculuğun oyuncuya getirdiği taşıma miktarını, dönüş süresini ve geliri yükseltebilirler.


Idle Kurye Tycoon APK Dayı


Oyuncular merkezlerini geliştirdikten sonra, oyuncular diğer uluslararası bölgelere ulaşmaya başlayabilirler. Oradan, oyuncular yeni bir inşaat sürecini yeniden başlatmak zorunda kalacaklar, ancak önceki genel merkezden alınan bütçe ile yeni genel merkezin genişletilmesi daha kolay hale gelecek. Bunun yanı sıra, oyuncular ekipmanı bilmeli ve her bir karargahları için en iyi seçeneklere karar vermelidir. Sadece bu değil, oyuncular forkliftler, paketleme makineleri ve taşıma birimleri gibi nakliye araçlarını da değiştirebilirler. Oyun, oyuncuların istedikleri karargahı özgürce değiştirebilmesi ve yönetim için en iyi deneyime sahip olması için en kullanışlı özelliklere sahiptir.


Idle kurye Tycoon APK hile


Oyunun ilk günlerinde, oyuncuların nakliye süreci gibi her şeyi manuel olarak yönetmesi ve diğer projelere yatırım yapması gerekiyor. Ancak, süpervizörlerin ortaya çıkmasıyla, tüm süreçleri otomatikleştirmek ve oyuncular için geliri en üst düzeye çıkarmak için oyuncular adına işler farklı olacak. Oyuncular birçok farklı birim ve hatta her departmandaki küçük birimler için birçok süpervizör kiralayabilir. Süpervizörler de yükseltilebilir, tüm departmanın üretkenliği ve performansı iyileştirilebilir ve hatta oyuncunun temel geliri katlanacaktır. Süpervizör ile oyuncunun teslimat hizmeti zincirini yönetmek her zamankinden daha kolay hale gelecek.


Idle Kurye Tycoon Apk oyun indir club


Idle Courier Tycoon, bir yönetim simülasyon oyunudur ve Idle sistemiyle birleştirilerek oyunculara önde gelen nakliye şirketlerinden oluşan bir zinciri yönetirken yeni deneyimler sunar. Rahatlamak veya yük karargahının mekaniğini keşfetmek istiyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


Idle Kurye Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sonic Dash 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar