Zombie Escape Para Hileli MOD APK [v1.1.2b]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Escape Para Hileli MOD APK [v1.1.2b] 1 Zombie Escape Para Hileli MOD APK [v1.1.2b] 2 Zombie Escape Para Hileli MOD APK [v1.1.2b] 3 Zombie Escape Para Hileli MOD APK [v1.1.2b] 4 Zombie Escape Para Hileli MOD APK [v1.1.2b] 5 Zombie Escape Para Hileli MOD APK [v1.1.2b] 6

Zombie Escape Para Hileli MOD APK [1.1.2b] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahramanını seçip zombi kıyametiyle savaşan kasabaya girdiğin eğlenceli, yenilikçi ve güzel tasarlanmış bir bulmaca oyunudur.


Zombie Escape 1.1.2b APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Zombi Escape MOD oyunu kıyamet bir dünyaya girmek için ve iğrenç zombiler çevrili sağlayacaktır. Göreviniz zombilerle savaşlara katılmak, arkadaşlarınızı ve dünyayı kazanmak ve kurtarmak olacak. Oyun başlarken ve deneyimlerken size birçok farklı özel duygu verecektir.


Zombie Escape v1.1.2b MOD APK


Zombie Escape ile başlarken en büyük hedefiniz: İpleri çekin ve arkadaşlarınızı kurtarın! Dünyayı istila eden tüm nefret dolu zombileri kesinlikle yok edin. Ve bu hedefe ulaşabilmek için oyun yaratıcılarının yarattığı zorluklar sistemini aşmanız gerekecek. Diğer zombileri ateşe atarak, kafanıza namluları düşürerek ve metal kesiciye koyarak onlara işkence edip yok etmekte özgür olacaksınız.


Zombie Escape Para Hilesi


Ve bunu yapabilmek için yapmanız gereken oyunun size vereceği bulmacaları çözmek olacaktır. Bu bulmacaları çözmek için yapılacak manipülasyonlar da çok basit, gerekli mandalları çekmek, karakteri asansörden geçirmek vb.… Makul düzenlemeler sayesinde arkadaşlar aynı zamanda serbest kalacak ve zombiler ölecek. . Zorluklar ve bulmacalar, önceki turları geçtikten sonra kazandığınız deneyimle artan zorlukta ayarlanacaktır. Hepsi, zombilerle savaşa başlamanızı beklemek için dikkatlice düzenlenmiştir.


Zombie Escape Altın Hilesi


Bulmacaları çözebilmek ve sizi kolayca sıkıcı hale getirecek zorlukların üstesinden gelebilmek için oyunun sadece birkaç basit işlemle çalıştırılması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Çünkü temel olarak, zorlukların üstesinden gelmek size özel bir duygu verdi. Zorluklar, bu oyunu deneyimlerken oyuncunun duygularına rehberlik edebilmek için dikkatlice araştırılmıştır.


Zombie Escape Level Hilesi


Ayrıca oyuncular, oyundaki karakterlerin getireceği benzersiz aksiyon durumlarına da ilk elden tanık olabilecekler. Bir pini geçtikten sonra karakter hareket edecek ve benzersiz akrobatik durumlar gerçekleştirecektir. Bununla birlikte zombilerin ateş, su, metal kesiciler tarafından ezilerek yok edilmesi de harika bir deneyim olacaktır. Bunu yapmak için oyun birçok farklı hareketi entegre etti ve bunların birlikte mükemmel bir şekilde çalışması gerekiyor.


Zombie Escape Hile Apk


Zombilerle savaşmayı daha ilginç hale getirecek oyunda hissedebileceğiniz şeylerden biri de oyundaki ses olacak. Oyun, oyununuzu daha canlı hale getirmek için birçok benzersiz ve yeni sesi araştırdı ve kaydetti. Hareket sesi veya çevredeki ortamın sesi de en iyi kaliteyi sağlamak için dikkatlice filtrelenmiştir. Oyunun ses sistemi ile koordineli grafikler olacak. Oyun, grafik deneyimi için çok beğenildi ve takdir edildi. Karakterin benzersiz aksiyon durumlarını deneyimlemek için grafik yaratıcıları grafikleri özenle tasarladı. İlk girişten itibaren keskin, yüksek kaliteli grafikler hissedeceksiniz.


Zombie Escape Apk indir


Zombi dünyasının görünümü ve istilası ile kıyamet dünyasına girmek kesinlikle yeni bir deneyim olacak. Zombie Escape'e gelin: Pimleri çekin ve arkadaşlarınızı kurtarın! bu dünyaya katılabilmek ve zombileri öldüren kahramanlar olabilmek. Sesten görüntüye kadar birçok benzersiz özellik de keşfetmenizi bekliyor.


Zombie Escape indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Factory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar