Crazy Candy Bomb Para Hileli MOD APK [v4.8.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Candy Bomb Para Hileli MOD APK [v4.8.2] 1 Crazy Candy Bomb Para Hileli MOD APK [v4.8.2] 2 Crazy Candy Bomb Para Hileli MOD APK [v4.8.2] 3 Crazy Candy Bomb Para Hileli MOD APK [v4.8.2] 4 Crazy Candy Bomb Para Hileli MOD APK [v4.8.2] 5

Crazy Candy Bomb Para Hileli MOD APK [4.8.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sweet Match 3 oyunu, en ünlü Match-Three şekerleri arasında geçen bir turnuva olarak bilinir. Bu dünyada çekici işlevlere, şekillere ve renklere sahip binlerce şeker sizi bekliyor.


Crazy Candy Bomb 4.8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Can Hilesi

Sihir dolu güçlendiricilerin yanı sıra peri, mükemmel Crazy Candy Bomb yaratmak için birçok benzersiz şekerle buluşur. Yolculuğun amacı, farklı renk ve tarzdaki şekerlerin gizemlerini ortaya çıkarmaktır. Bol sansasyon ve eğlence ile şeker sıralama ve seçim bulmacalarını eşleştiriyorsunuz. Şimdi, keskin düşünme ve akıllı hareketler kullanarak, üç veya daha fazla ardışık şekeri akıllıca yaratıcı bir şekilde birleştirin.


Crazy Candy Bomb v4.8.2 MOD APK


Crazy Candy Bomb burası sadece sizin için sonsuz eğlence getiren çeşitli renk ve şekillerde özel şekerlerle dolu. Birçok farklı zorluk seviyesinden binlerce bulmaca seviyesine sahip bir takımada, eğlenmenizi bekliyor. Onları gördüğünüzde mutlaka oyuncuları tatlı duygular kaplayacaktır.


Crazy Candy Bomb Para Hilesi


Dünyadaki diğer birçok oyuncuyla rekabet edebilecek son derece yaratıcı stratejiler oluşturmak için zekayla birlikte hızlı bir zihne sahip olmanızı istiyoruz. Hareketleriniz, bir güçlendirici oluşturmak için 3 veya daha fazla 3 ardışık benzer şekeri birleştirerek ayarlanacaktır. Sizin tarafınızdan seçildikten sonra genel bir karışım oluşturacak ve iz bırakmadan ekrandan kaybolacaklar. Aynen böyle Crazy Candy Bomb'un ilk etapta belirlediği minimum puana ulaştığınızda tüm kombinasyonları fethedeceksiniz.


Crazy Candy Bomb Altın Hilesi


Bununla da kalmıyor, Crazy Candy Bomb size daha eğlenceli ödüller de veriyor; yani başarıya giden yolda birden çok kez daha hızlı gitmenize yardımcı olacak kurtarıcıdır. Karmaşık aşamalara gelince, bu asların varlığına güvenmeden söylenebilir. Oyuncunun bu seviyeyi geçmesi zordur ve yepyeni bir savaşa girme fırsatına sahip olmak için gerekli as sayısına ulaşana kadar sizi tekrar tekrar oynamaya zorlar.


Crazy Candy Bomb Elmas Hilesi


Bunlardan biri ilahi lolipoplardır; Bu, oyuncuların yollarını tıkayan tüm şekerleri temizlemesine yardımcı olan hazinedir. Bir saniye içinde tek bir dokunuşla ezip oyundan çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Orada durmadan, Crazy Candy Bomb'a atıfta bulunarak, patlamış bir roketin görünümünü nasıl görmezden gelebiliriz. Bir elf, tüm bir şeker sütununu kaldırabilir ve puan sütununda bir artış elde edebilir.


Crazy Candy Bomb Can Hilesi


Sadece bu da değil, Crazy Candy Bomb size herkesin sahip olmayı arzuladığı sihirli değneği de veriyor. Candy arayüzünü sizin için en uygun stratejiye göre özgürce yeniden düzenlemenize izin verdiğinde kullanımı hayranlık uyandırıyor. Ek olarak, oyuncuların herhangi iki şekerin pozisyonlarını değiştirmesine yardımcı olacak sihirli eldiven adı verilen eldivenlere sahip olabilmeleri daha da harika.


Crazy Candy Bomb Apk Hile


Size getirdiğimiz hazineler henüz durmadı. Bu peri şekeri dünyası sizi bir uzay gemisine de götürür. Bu, aynı peletlerin hiçbirini aynı anda kaçırmadan hepsini toplama yeteneği veren bir özelliktir. Bu, yalnızca sizin için kat kat artan, oyuncuların bu eşsiz oyunda tamamen ustalaşarak mücadeleyi aşmasını kolaylaştıran bir güç kaynağıdır.


Crazy Candy Bomb Apk indir


Harika üçlü şeker kibritleri ve büyülü yeteneklere sahip roketlerin olduğu bir oyundur. Rengarenk şeker paketlerinde aynı şekerleri heyecanla bulma yolculuğunu fethedin. Minimum puana giden yolda duran bir şekeri parçalamak için lolipopları kullanın. 


Crazy Candy Bomb Apk Son Sürüm


Ekrandaki tek bir dikey sütunu, herkesin peşinden koşmak isteyeceği büyülü bir baskınla ezin. Oyuncunun stratejisini daha uygun hale getirmek için herhangi iki şekeri sihirli eldivenle değiştirin.


Crazy Candy Bomb indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Static Shift Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar