Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK 1 Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK 2 Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK 3 Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK 4 Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK 5 Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK 6

Driving Zone Germany v1.21.2 Para Hileli MOD APK, Android için ücretsiz indirin. Alman arabaları ile sokak yarışı simülatörü seni beklyor.

Driving Zone Germany v1.21.2 AÇIKLAMASI


Bu oyunda, klasik şehir arabalarından güçlü modern spor arabalara ve lüks arabalara kadar Alman üreticilerin arabaları sunulmaktadır. Oyundaki her arabanın kendi teknik özellikleri ve motor sesleri var. İyi ayrıntılı gövde ve gösterge paneli, tam mevcudiyet ve gerçekçilik etkisini yaratır.


Driving Zone Germany Para Hileli MOD APKOyun, farklı hava koşullarına sahip dört benzersiz parkur sunuyor. Yüksek hızlı otoyolda gidebilir veya özellikle geceleri güzel olan Alman kasabasında gezintiye çıkabilirsiniz. Eğer gerçekten aşırı bir yarışçıysanız, tehlikeli buzlu yol ile kış pistinde sürmelisiniz. Dinamik olarak değişecek olan günün başlangıç saatini seçebilirsiniz.


Driving Zone Germany Araba Hileli APKMotoru çalıştırın, gaza basın ve olabildiğince çabuk kovalayın. Trafik arabalarını geçerek puan kazanın, yeni araçları, modları ve oyunun diğer özelliklerini açmak için onlara ihtiyacınız var. Bu yarış simülatörü size seçim yapma olanağı verir.Driving Zone, oyuncuların arabayı diğer oyunlara kıyasla gerçekçi bir şekilde birinci şahıs aracılığıyla kontrol etmelerine olanak tanıyan simüle edilmiş bir oyuna sahip olacak. 


Driving Zone Germany Hile Apk


Bu nedenle, kontrol mekanizması karmaşık olacak ve oyuncunun duyularına bağlı olacaktır. Ayrıca, arabayı ilk bakış açısıyla kontrol etmek, oyuncuların en etkileyici yarışları gerçekleştirmek için çevrelerini ve pisti kavramaları gereken tamamen yeni bir deneyim. Oyuncular, manzaraları hayranlıkla izlemek için en sevdikleri araçlarla şehirde özgürce dolaşabileceklerinden, oyun yarış unsurunu vurgulamıyor.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar