Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [v3.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [v3.3.3] 1 Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [v3.3.3] 2 Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [v3.3.3] 3 Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [v3.3.3] 4 Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [v3.3.3] 5 Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [v3.3.3] 6

Plants vs. Zombies FREE Para Hileli MOD APK [3.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğlenceyi seven zombi çetesi evinizi istila etmek üzere olduğu için bitkilerinizi topraklamaya hazırlanın.


Plants vs. Zombies FREE 3.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız güneş puanı hilesi
Tanıtmaya gerek yok Herkes yayıncı Plants vs. Zombies Free ürününü bilir . Masaüstü oyun türünde yayıncının en popüler ürünlerinden biridir. Bunun bir strateji oyunu olduğunu söylerseniz, bu doğru değil, çünkü daha çok gündelik oyunlarla ilgili. "Plants vs. Zombies FREE", bir ürünü hem çekici hem de eğlenceli kılan çeşitli unsurların birleşimidir. Tabii ki, sıra tabanlı bir şekilde çalışmıyor.


Plants vs. Zombies FREE v3.3.3 MOD APK


Değişim zamanı, aynı zamanda bilgisayardaki popüler ürünlerin akıllı cihazlarda yeniden canlanmaya başladığı zamandı. "Plants vs. Zombies FREE", cep telefonlarında bir PC oyunu hamlesini ilk başlatanlardan biridir. En eski sürümünün yenisi iOS'ta ve 2010'da yayınlandı. Şimdiye kadar 10 yıl geçti ve hala tüm platformlarda yerini koruyor. 


Plants vs Zombies hile apk


Basit bir örnek, Android cihazlar için Google Play sürümündedir; bu oyun 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve editörler tarafından seçilen en iyi oyunların zirvesine ulaştı. Dahası, bu oyun serisi akıllı cihazlarda gelişiyor, bu da PC'deki tek ürünün orijinal olduğu, daha sonra piyasaya sürülen oyunların sadece mobil cihazlar için olduğu anlamına geliyor. Genel olarak, bu oldukça doğru bir gelişme yönüdür.


Plants vs. Zombies FREE 3.3.3 Para Hile Apk


"Plants vs. Zombies FREE" sorununa geri dönersek, grafiklerinin aynen bilgisayardaki gibi yeniden üretildiğini hemen görebiliriz. PC ve mobil cihazlarda "Plants vs. Zombies" oynamak arasındaki tek fark manipülasyondur. Bu, örneğin bir PC'de oynarken, sahip olduğunuz nesneleri kontrol etmek için fareyi kullanabileceğiniz ve akıllı telefonun parmaklarınızı kullanabileceği anlamına gelir. Yeşil çimlerin, bitkilerin komik olduğunu ve yavaş zombilerin keskin bir şekilde tanımlandığını hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Bu, 2D grafiklerle tasarlanmış bir oyundur, oyundaki görüntü doğrudan çizilir ve ana akım olmak için kullandığı tek renk de parlak ve göz alıcıdır. Her farklı aşama sizi farklı yerlere götürecektir. Bu yerlerin her birinin ana temaları olacaktır; her şey oyunculara en eğlenceli deneyimi yaşatmak için titizlikle tasarlanmıştır.


Plants vs. Zombies FREE Güneş Puanı Hilesi


Oyun hakkında konuşmalar, deneyimli oyunculara neredeyse tanıdık geliyor. Daha önce de belirtildiği gibi, "Plants vs. Zombies FREE" görüntüleri, oyuncuların evinizin alanını işgal etmeye çalışan zombilere karşı savunmak için kendi kadrolarına sahip olmak zorunda kalacakları bir strateji oyununun mekanizmasına göre çalıştıracak. Bu zombi orduları, birçok varyasyona ve farklı yeteneklere sahip olduktan sonra çok fazla çeşitliliğe ve etkiye sahip değildir. İlk başta, oldukça zayıftılar, ama ne kadar güçlüyse, o kadar sonra. Yüksek toleransa, hızlı hareket hızına sahiptirler ve hatta bazen uçarlar. 


Plants vs Zombies APK DAYI


Genel yetenek oldukça çeşitli ve çekici. Çok yiyin ama endişelenmeyin çünkü Bitkiler ordunuz aşağı değil. Saldırmayan ancak diğer bitkileri çağırma yeteneği sunan bazı türleri var ya da rakibi yavaşlatan bazı türleri var, hatta tuzaklar bile var. İki taraf her zaman eşit güce sahiptir, ancak oyuncunun savaşa girmesi için kendileri için mükemmel bir ordu seçmesi gerekecektir. Her seferinde sadece 7 çeşit bitki getirebilirsiniz.


Plants vs. Zombies hile oyun indir club


5 konum, evin ön bahçe, arka bahçe, havuz ve çatı gibi 5 farklı yeri temsil eder… Her yer, oyuncunun zekasına meydan okuyacak farklı özelliklere sahip olacaktır. Çünkü bu özellikler her zaman Zombileri destekliyor ve sizi zorlaştırıyor. Yararlanabilmeniz için dezavantajların üstesinden gelebilecek birkaç bitkiniz olacak. Küçük bir not, bazen bu yerde faydalı bitkiler olduğu, ancak başka yerlerde işe yaramayacağıdır. 


Plants vs. Zombies Free İndirin (MOD, Sınırsız Para / Güneş Hilesi)


Bir önceki android oyun Kung Fu Z APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar