Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.1]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
GIF
Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 1 Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 2 Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 3 Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 4 Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 5 Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [v2.7.1] 6

Potion Punch 2 Para Hileli MOD APK [2.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz olarak indirin. Müşteriler, yarattığınız harika yemekler için daha fazlasına gelecek ve yönettiğiniz restoranın düzenli müşterileri olacaklar.


Potion Punch 2 2.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız bilet hiesi
  3. Reklamlar kaldırıldı.

Günümüzde modern dünyada insanların ilgisini çeken birçok konu var ve bunlardan biri insanların iyi yaşamaları ve iyi yaşamaları için gerekli hale geliyor. Birçok insan diyetleri veya fiziğiyle ilgileniyor mu? Makul bir diyet planı hazırlamak veya egzersiz yapmak için çok zaman harcarlar. Bu gün ve çağda bile insanlar kendilerine ve herkese dikkat ettiler. İleri teknoloji çağı, birçok fast food şirketinin gelişmesiyle doğdu, belirli bir avantajları var, ancak insanların sağlığını etkileyen birçok dezavantaj da var. Bu tür fast-foodların üretimi aynı zamanda uzun vadeli çevresel sonuçlara neden olarak Dünya'nın durumunu daha da kötüleştirir. Bunları anlayan oyun yayıncıları, oyunlarına temiz yemek pişirme konuları koydu.Monstronauts Inc yayıncısından Potion Punch 2.


Potion Punch 2 v2.7.1 MOD APK


Potion Punch 2, şimdiye kadar duyduğunuz basit yemek pişirme oyunlarından tamamen farklı yemek pişirme hikayesini anlatıyor - her seferinde birçok yeni şeyin ortaya çıktığı Potion Punch2 dünyasına bir macera. Doktorlar, simyacılar, hemşireler, satış görevlileri gibi oyuncuların seçebileceği birçok karakter türü vardır… Her karakterin, oyuncuların seçici olduklarında keşfedecekleri kişisel bir hikayesi vardır. Oyun, oyunculara ekrandaki bildirimler aracılığıyla kolay talimatlar sağlar; bu tür talimatlar karakteri doğru yönde yönlendirir ve macera için uygundur. Dünyanın mekanı ve konumu da Potion Punch 2, barlar ve çiftler için romantik restoranlardan ilk mağazaya sahip olacak, insanların daha değerli eşyalar için takas edebilmeleri için borsaya entegre edilecek. Ayrıca, tüm talepleri her yerine getirdiğinizde bu tür hediyeleri avlayabilirsiniz. Müşterilerden ve oyun sisteminden, her özel sezonda, bir uzmanı görebilir ve beslenme konusunda nasıl yemek yapılacağına dair tavsiyelerde bulunabilir, oyuncular her ülkede yeni yerlere gidebilir.


Potion Punch 2 Para Hilesi


Yeni bir yemek oluşturmak için yiyecekleri ve baharatları bir araya getirmenin bir yolu olacak, mağazada kar elde etmek için tüccarlara yüksek fiyatlarla sat, oyunun bu sürümü ölçeklenebilirliği ile daha da şaşırtıcı, bir beceri kitabı veya dağınık bulmaca parçaları gibi Oyuncu, beklemek için düzenler veya renksiz bir kitap gibi oyuncunun cesur kişisel renkleri alması ve içine çekmesi için. Oyuncular, binlerce renkli ve lezzetli yemek yaratmak için karakterlere dönüşür. Müşteriler restoranı her zaman klişeleşmiş değil, cesur kişisel renklerle seçerler. Müşteriler, yarattığınız harika yemekler için daha fazlasına gelecek ve yönettiğiniz restoranın düzenli müşterileri olacaklar. Oyunun yapılandırması aynı zamanda oyunculara en rahat eğlenceyi verir ve daha fazla yeni deneyim öğrenir.


Potion Punch 2 2.7.1 Bilet Hile Apk


Oyun sandığınız kadar basit değil ama sürekli değişiyor, yeni topraklar açıyor, böylece arkadaşlarınızla keşfedebilirsiniz. Yeni alanlar sayesinde birçok insanla tanışacak, birçok becerinin kilidini açacak ve kar ve bireysel öğeler toplayacaksınız. Karakter, restoranı dekore edebilir ve yeni bir görünüm yaratabilir. Aldığınız şeyleri dekorasyon için kullanın veya renkli süslemelerin kilidini açmak için kârınızı kullanın. Bu muhtemelen restoranda check-in yapmak için daha fazla müşteri çekecektir. Hayal gücünüzün ötesinde, oyunda sıkıntı çeken insanlara yardım edecek efsanevi kahramanlar da var. Bu efsanevi kahramanların kilidini açın, böylece tehlikede olan oyuncular gizemli sihirle desteklenebilsin.


Potion Punch 2 Hile Apk


Oyunun artı noktası, oyunculara avlanma bonuslarında yardımcı olmak ve sıralamaya isim vermek için arkadaşlarla rekabet etmek için çevrimiçi moddaki çevrimdışı özelliktir. Oyun, oyuncuların merakını ve yaratıcılığını harekete geçiren sevimli görüntüler ve çok parlak renklerle dolu. Mevcut oyun birçok hayran tarafından beğeniliyor ve dünya oyuncuları sıralamalara katılıyor, özel paketlerin kilidini açıyor ve kardeşlerle yemek tarifleri ve maceralar yaratarak bonuslar kazanıyor. Efsanevi kahramanlar, hiç bilmediğiniz birçok tuhaf şeyi keşfedecek.


Potion Punch 2 indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun PHOBOS 2089 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar