Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62] 1 Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62] 2 Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62] 3 Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62] 4 Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62] 5 Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62] 6 Idle Archer Mega Hileli MOD APK [v0.2.62] 7

Idle Archer Mega Hileli MOD APK [0.2.62] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ülkeyi uğursuz karanlık lordun içine gönderdiği vahşi hayvanlardan korumak için Yalnız Okçu olarak yemin ettiniz.


Idle Archer 0.2.62 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mod
  2. One Hit kill
  3. Her Zaman Kritik vuruş hilesi
  4. Beceri Dolum Süresi yok
  5. Mana Hilesi
  6. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş
  7. Reklamsız

Bilgi: Spam becerileri için yetenek bekleme süresi olmayan Mana Enjeksiyonu kullanın.

Ülkeyi uğursuz karanlık lordun içine gönderdiği vahşi hayvanlardan korumak için Idle Archer olarak yemin ettiniz. Kulenizi koruyun, okçunuzun seviyesini yükseltin, düşman dalgalarını yok edin ve nakavt edilirseniz, yeniden toplanıp çok daha güçlü bir şekilde geri dönün.


Idle Archer v0.2.62 MOD APK


Idle Archer, kulesini yaklaşan düşman dalgalarına karşı savunmakla görevli bir okçu rolünü üstlendiğiniz artan bir kule savunma oyunudur. Değerli hazine ve kartları elde etmek, okçu ve kulenizi geliştirmek ve oyunu tekrar oynamak için yenilgiyi deneyimlemeniz gerekecek.


Idle Archer Para Hilesi


Hem kolay hem de bağımlılık yapan kule savunma oyunu. Rol yapma ve strateji unsurlarıyla boşta oyun Okçunuzu kalıcı olarak geliştirmek için paha biçilmez bir altın yatırın. Ayırt edici ve güçlü olan ve çeşitli oyun stilleri sağlayan beceri kartları edinin. Düşman düşman dalgaları arasında savaşın ve patronları alt edin. 


Idle Archer Mana Hilesi


Diğer strateji oyunlarında yaptığınız gibi, taktiksel akıl yürütmenizi test edin. Genç bir kahramanın canavarlara karşı mücadelesinin hikayesini anlatıyor. Görünüşe göre birisi cehennemin kapılarını açarak canavarların ve şeytanların insan dünyasına taşmasına neden oldu. Ve şimdi her yerdeler. Geçtikleri yerleri yok eder ve ölüm getirirler. Bir kahramanın sorumluluğunda, elinde yay ve ok ile bu kötü şeyleri durdurmalı ve insanlara huzurlu bir hayat getirmelisiniz.


Idle Archer Altın Hilesi


Ancak oyun bu şekilde sonsuza kadar devam etmez çünkü karşınıza çıkan düşmanlar güçlenecek ve yenmeniz zorlaşacaktır. İlk 3 bölümde karakterim göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Ancak 4. seviyeye kadar üç yeni düşman türü mevcuttu. Daha fazla sağlık noktalarına sahipler, bu da seviyeyi geçmek için çok fazla ok atmama neden oluyor.


Idle Archer Elmas Hilesi


Zamanla, savaştığınız seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar çok rakip olacak ve o kadar çok sağlıkları olacak. Ama hepsi bu değil. Daha da kötüsü, “zaman saldırınız” küçülüyor. Genellikle, 20'nin altındaki seviye için “zaman saldırısı” 12 – 15 saniyedir. Geri sayım sayacı gibidirler. Süre dolduğunda düşman karşı saldırıya geçer ve karakterinizin hayatta kalma şansı pek kalmaz. Bu yüzden zaman saldırısı bitmeden onları yenmeniz gerekiyor.


Idle Archer Hile Apk


Görüldüğü gibi Idle Archer ayrıca savaş hızına da odaklanıyor. İyi bir hıza sahip olmak için yükseltme sürecinden geçmelisiniz. Silah yönünden, ok yükseltmeleri ve yay yükseltmeleri dahil olmak üzere iki tür yükseltme vardır. Oklarla daha yüksek seviyede olduklarında hasar artar ve tur başına ok ve yay sayısı da artar. Başlangıçta 2, ardından 3, 4 ve daha fazlası.


Idle Archer Apk indir


Yay ve oka gelince, hız saldırısını yükseltebilirsiniz. Bir sonraki atışı başlatmak için gereken süre, seviyeye bağlı olarak azalacaktır. Belki %300, %500, %1000 saldırı hızı ve kademeli olarak sürekli duruma geçer. Elbette, çekiş de iyileştirilir ve bu da artan hasara katkıda bulunmaya yardımcı olur.


Idle Archer Apk Dayı


Kahramanınızın düşmanı yenmek için ihtiyaç duyduğu şey silahlarla birlikte becerilerdir. Beceri daha fazla güç sağlar ve düşmanların daha hızlı ölmesini sağlamak için saldırı efektleri ekler. Grow Idle Archer, bazı aktif ve pasif beceriler de dahil olmak üzere birçok beceriye sahiptir. Bunları en kısa zamanda öğrenmelisiniz.


Idle Archer indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Big Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar