Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.24.12268]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.24.12268] 1 Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.24.12268] 2 Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.24.12268] 3 Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.24.12268] 4 Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.24.12268] 5 Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.24.12268] 6

Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hileli MOD APK [1.0.24.12268] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Talking Tom Gold Run 2 olan serinin devamı harika bir koşu oyunudur.


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 1.0.24.12268 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Talking Tom Gold Run 2, 1. bölümdeki yüksek içerik mirasıyla başlatıldı; ancak, oyun şu an için daha dikkat çekici güncellemelere sahip. Eski karakterler, kötüleri kovalamak için yolculuklarına devam ediyor. Rakoonz, yollarına çıkan her şeyi yok eder ve zaman çizelgesi boyunca kaosa neden olur. Siz ve arkadaşlarınız bu rakunları kovalamak ve yakalamak için bir zaman makinesi yarattınız. Yaptıkları hatalardan sorumlu tutulacaklar.


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 v1.0.24.12268 MOD APK


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 oyununda Tom'un ekibi zaman makinesini yarattı ve yanlışlıkla Roy ve The Rakoonz'un eline düşmesine izin verdi. Bunun, arkadaşlarının peşinden koşmaktan kaçmak için en iyi şans olduğunun farkındalar. En hızlı şekilde siz de zaman makinesine atlıyorsunuz ve gidip bu suçluları buluyorsunuz. Bulunmaz ve önlenmezlerse, zaman çizelgesini tersine çevirebilecek ve birçok tarihi olayı eskisinden çok daha kötü hale getirebilecekler. Daha talihsiz, dünyanın sonuna gitmek zorunda kalacak.


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Para Hilesi


Sahip olduğunuz zaman makinesi sınırsız güce sahip değildir. Sizi yalnızca zaman damgalarını kapatmaya götürebilir ve hemen devre dışı bırakılır. Bu ölümcül dezavantaj, oyuncuların her yere rahatça gitmesini imkansız hale getiriyor. Arkadaşların mümkün olduğu kadar çok kristal toplamak için hızlı bir şekilde yarışlara katılması gerekecek. Bu, zaman makinesini yükseltmek ve güçlendirmek için en iyi malzeme kaynağıdır. Yeterli kristal sağlandığı sürece zaman portalı otomatik olarak açılacaktır.


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Altın Hilesi


Yükseltilmiş zaman makinesi ile oyuncular birçok farklı dünyanın kilidini açabilir. Vandalları aramak çok daha iyi olacak. Ek olarak, yeteneğinize meydan okumak için birçok benzersiz koşu yolu görünecektir. Elbette bulunduğunuz zamana ve mekana göre belirli bir tema üzerine kurulacaklar. Hiç bitmeyen yarışlar her zamankinden daha heyecanlı ve tuhaf hale gelecek.


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Hile Apk


Roy ve The Rakoonz'un nihai hedefi, birçok farklı zaman çizgisinde dünyanın dört bir yanına dağılmış değerli hazinelerdir. Gittiğiniz her yerde tehlikede hazineler var. Geciktirirseniz, yanlış ellere geçerler ve birçok farklı şekilde istismar edilirler. Bunları yalnızca siz kaydedebilir ve mutlak koruma sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu hazineleri bulmak, düşmanlarla savaşma sürecinde size farklı güç türleri de veriyor.


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Apk indir


Talking Tom Gold Run 2 serisinde bahsetmeye değer markalardan biri de kostümleri. Şimdiye kadar, sonsuz koşu oyunları, heyecan verici kıyafetlerle çok popülerdi. Genişletilmiş bağlamlarla bugüne kadar tasarımcının yaratıcılığı sonsuzluğa kadar uzanmaktadır. Firavun gibi takım elbiseli bir Mısırlı mı yoksa üzerinde hayvan postları olan bir orman adamı mı olmayı tercih edersin? 


Konuşan Tom Altın Peşinde 2 Reklamsız


Hepsi heyecan verici bir şekilde oyunda toplanacak. Oyuncular oyundan çok fazla altın almak için hareket etmeli ve iyi oynamalıdır. Bu, oyunda zaten mevcut olan kıyafetlerin kilidini açman için mükemmel bir öncül olacak. Noel, Noel, Cadılar Bayramı gibi farklı durumlarda, Talking Tom Gold Run 2'de ilginç sezon güncellemeleri olacak. Hepsi çok güzel ve oyuncuya çok yeni bir duygu getiriyor.


Talking Tom Gold Run 2 indir (MOD, Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun SAS Zombie Assault 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar