Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [v2.2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [v2.2.5] 1 Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [v2.2.5] 2 Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [v2.2.5] 3 Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [v2.2.5] 4 Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [v2.2.5] 5 Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [v2.2.5] 6

Dead Crusher Mega Hileli MOD APK [2.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sadece zombiler bu yere saldırıp yok etmekle kalmıyor, aynı zamanda muazzam güçler de bu yere saldırmaya çalışıyor.


Dead Crusher 2.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
  2. Tanrı modu
  3. Maksimum saldırı menzili
Dead Crusher oyununda yeni oynanış ile oyuncular birçok heyecan verici ve heyecan verici duygu yaşayacaklar. Sen hayatta kalan son kişisin ve zombileri yok etmek ve herkes için normal hayatı geri getirmek için asil bir görev yapmalısın. Onları yenmek ve hayatta kalmak için oyuncuların becerileri esnek bir şekilde birleştirmeleri gerekir.


Dead Crusher v2.2.5 MOD APK


Yüzlerce benzersiz ve modern silah, kendinize en uygun silahları kolayca seçmenize olanak tanır. Dead Crusher, oyunculara mermilerin uçtuğunu hissettiren ve heyecan duygusu getiren son derece gerçekçi bir dünyada mermi yörüngelerini simüle eder. Ayrıca, savaş sırasında silah değiştirmenize de izin verilir. Bu son derece modern silahların yardımıyla bu şehri istila eden kana susamış zombileri yenmeniz daha kolay.


Dead Crusher Para Hilesi


Bu zombileri yenmek için oyuncular birçok modern silah hazırlamalı ve kendilerini en yüksek dövüş becerileriyle hazırlamalıdır. Dead Crusher sayesinde komutları tek parmakla çok basit bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, seviyeleri tamamlamaya büyük ölçüde yardımcı olan otomatik bir nişan alma mekanizması ve benzersiz beceriler de sağlar.


Dead Crusher Mermi Hilesi


Daha kolay kazanabilmek için oyuncuların kendilerine özel stratejiler ve yöntemler oluşturması gerekir. Bir çok farklı taktik ile buradaki zombileri yenecek ve insanlara huzurlu bir hayat yaşatacaksınız. Dead Crusher, hayatta kalmak için becerileri birleştirmenize, karakterleri veya silahları değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca, kaçınmak, kaotik durumlarda hayatta kalmanıza yardımcı olmanın anahtarıdır.


Dead Crusher Hile Apk


Sadece zombiler bu yere saldırıp yok etmekle kalmıyor, aynı zamanda muazzam güçler de bu yere saldırmaya çalışıyor. Binlerce farklı büyük patron da bu şehir için rekabet etmenin yollarını bulmakta ve birbirleriyle kıyasıya savaşmaktadır. Senin işin bu karanlık güçlerle savaşmak ve şehrin huzurunu yeniden kazanmak.


Dead Crusher Apk indir


Kanlı savaşlarda kolayca seçip kullanmanız için çeşitli modern silahlar sağlayın. Görevleri daha hızlı geçmek ve tamamlamak için en uygun stratejileri sunun. İstenilen bir sonuç için bu savaşlara katılırken becerilerinizi esnek ve dikkatli bir şekilde birleştirin. 


Dead Crusher Apk Son Sürüm


Oyunun verimliliğini artırmak için hataları düzeltin ve bazı özellikleri yükseltin. Karanlık güçlerle birlikte zombilerle sert bir şekilde savaşın ve şehri eski yörüngesine döndürmek için diğer kurtulanları arayın.


Dead Crusher indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Ocean Survival Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar