Stick Wars 2 Battle of Legions Para Hileli MOD APK [v2.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stick Wars 2 Battle of Legions Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 1 Stick Wars 2 Battle of Legions Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 2 Stick Wars 2 Battle of Legions Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 3 Stick Wars 2 Battle of Legions Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 4

Stick Wars 2 Battle of Legions Para Hileli MOD APK [2.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Lejyon çubuk ordunuzu toplayın ve birleştirin, ardından onları zafere götürün!


Stick Wars 2 Battle of Legions 2.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Stick Wars 2 Battle of Legions, oyuncunun düşman ordularına karşı savaşlarda kendi lejyonuna liderlik edeceği çizgi film grafiklere sahip muhteşem bir strateji oyunudur. Tüm savaşlar "duvardan duvara" formatında gerçekleşecek ve başlamadan önce, kullanıcının teknik özellikleri ve savaş birimi sayısını doğru bir şekilde seçmesi gerekiyor. Savaş sürecinde, ayrı yuvalarda bulunan özel yetenekleri kullanabilecek. Savaşlardaki zaferler, altın ve elmas kazanmanıza yardımcı olacak ve bu da askerlerinizi yükseltmek için faydalı olacaktır. 


Stick Wars 2 Battle of Legions v2.5.0 MOD APK


Stick Wars 2 Battle of Legions oyununda takımınıza yeni birimler eklediğiniz ve onları güçlendirdiğiniz otomatik duvardan duvara savaşlardır. Sadece isminizden bahsedildiğinde düşmanı korkuyla titretin ve bu, güçlü bir ordunun toplanmasını gerektirir. Dereceleri android oyununda 20'den fazla yeni dövüşçü ile doldurun ve her savaş başlamadan önce onları doğru pozisyonlarda sıralayın. Herhangi bir savaşçının kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle okçular yeterince zırhlı değildir ve belli bir mesafeden ateş ederler, bu yüzden onları geride bırakmak ve büyük korumalı ve HP önde olan şövalyeler daha iyidir.


Stick Wars 2 Battle of Legions Para Hilesi


Okçular, mızrakçılar ve diğer uzun menzilli birimler tank alırken düşmanlara mermi fırlatarak onları zayıflatır. Zaferler için para toplayın ve savaşçılarınızı yükseltin, seviyelerini yükseltin ve onları yenilmez hale getirin. Bir sonraki savaş için, patlayıcı veya diğer öğeleri satın alın ve bunları düşmanların arasına atın, böylece ordunuza yardım edin ve düşman kuvvetleriyle hızlı bir şekilde başa çıkın. Elit, dev savaşçılar işe alın ve onları ön sıraya koyun, çekiçlerinin düşman şövalyeleri savurmasını izleyin. Lejyonlarınızla Stick Wars 2 Battle Of Legions'ın tüm dünyalarını dolaşın ve yenilmez bir komutanın ihtişamını bırakın.


Stick Wars 2 Battle of Legions Altın Hilesi


Stick Wars 2: Battle of Legions, açık oyun mekaniği, renkli tasarım, rahat tek dokunuşlu kontroller, heyecan verici duvardan duvara savaşlar ve bağımlılık yapıcı oyun ile sizi memnun edecek her gün için bağımlılık yaratan bir eğlencedir. Burada destansı çatışmalara katılmalı, kendi ordunuzu toplamalı ve yönetmeli ve düşman birliklerini acımasızca ezmelisiniz. Düşman ordusunu ezip lejyonunuzu zafere taşıyabilir misiniz?


Stick Wars 2 Battle of Legions Hile Apk


Oyunda ilerledikçe 20'den fazla savaş birimi türü açabilirsiniz, her tür savaş birimi, avantajınız olarak kullanabileceğiniz kendi benzersiz özelliklerine ve özelliklerine sahip olacaktır. Tonlarca ilginç durum, eğlenceli ve heyecan verici savaşlar, açık oyun mekaniği, basit tek dokunuşlu kontroller ve savaş birimlerinizin özelliklerini pompalama yeteneği - bunların hepsi Stick Wars 2 Battle of Legions'da sizi bekliyor.


Stick Wars 2 Battle of Legions indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Extreme Landings Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar