Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3] 1 Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3] 2 Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3] 3 Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3] 4 Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3] 5 Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3] 6 Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.3] 7

Forklift Driving Ultimate Para Hileli MOD APK [1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular sitede araçları hareket ettirecek, görevleri tamamlayacak, engeller ve engeller arasında manevra yapacak, istenen noktaya hızla ulaşacak.


Forklift Driving Ultimate 1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Forklift Simulator Ultimate, oyunculara kapsamlı bir dizi fiziksel mücadelenin yanı sıra heyecan verici kontrol seçenekleri sunar. Forklift Oyununun oynaması ve vakit geçirmesi çok zevkli olması oyunun verdiği adrenalin patlamasına önemli ölçüde katkıda bulunuyor.


Forklift Driving Ultimate v1.3 MOD APK


Forklift Driving Ultimate oyununda oyuncular, görevleri tamamlamak ve ödüller almak için yükleri forklift veya kamyon kullanarak transfer etmelidir. Eşi benzeri olmayan haritada rekabet ederek ve yeni haritaların kilidini açmak için altın biriktirerek müthiş bir zaman geçirecekler. 


Forklift Driving Ultimate Para Hilesi


Ayrıca, paletleri boşaltmaları, forkliftinize yüklemeleri, oku takip etmeleri ve ardından çalışma alanına sürmeleri gereken yere ulaşana kadar seyahat etmelidirler. Taşları kamyonla taşımayı tercih ediyorsanız, damperli kamyonu seçin, taşları kamyona yükleyin ve ardından boşaltma bölgesine giderek görevleri tamamlayın. 


Forklift Driving Ultimate Altın Hilesi


Başarılı olursanız, taşları kamyonla başarıyla taşımış olacaksınız. Ehliyetinizi almak için virajlı yollarda sürüş becerilerinizi test ediyor ve başarılı bir şekilde geçiyorsunuz. Hem oyunun görselleri hem de fiziği, bu dereceye uygun bir gerçekçilik için 3D olarak işlendi. 


Forklift Driving Ultimate Apk Hile


Bu oyun, hem kamyon sürmeyi hem de forklift çalıştırmayı içerdiğinden istediğiniz zaman oynamanıza izin verir. Oyun boyunca keşfedilecek iki farklı gezegen haritası var (Endüstriyel Şehir ve İnşaat Alanı). HD Şehir ve İnşaat bölgelerini kullanmak, oyunun görsel sunumunu değiştirmenize de olanak tanır. 


Forklift Driving Ultimate Apk indir


Kontroller duyarlıdır ve direksiyon mümkün olduğunca yakın bir şekilde gerçek bir otomobil kullanma deneyimini simüle eder. Oyunda oyuncular forklift yüklerine yaklaştıklarında bir kamera seçeneğine erişebilirler. Bölüm geçtikçe, malzeme daha zor hale geliyor. Ayrıca akustik, sürüşle ilgili coşku seviyesini artırır.


Forklift Driving Ultimate Apk Son Sürüm


Şantiyede çalışan bir forklift ve bir kamyonun yüksek kaliteli görsel performans simülatörü. Oyuncular sitede araçları hareket ettirecek, görevleri tamamlayacak, engeller ve engeller arasında manevra yapacak, istenen noktaya hızla ulaşacak vb. Kullanışlı çalışma, tüm manipülasyonların uygulanmasının tekniği ve doğruluğu üzerinde hoş bir kontrol sağlar. Manzaralarını ve çalışmanız gereken koşulları beğenecek başka haritalar da var. Ayrıntılara çok dikkat eden eğlence hayranları kesinlikle gözlerini bu seçeneğe çevirmelidir.


Forklift Driving Ultimate indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bowling Club Nexelon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar