Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [v3.7.4a]

Puan: 4.77 (Oylar: 10)
Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [v3.7.4a] 1 Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [v3.7.4a] 2 Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [v3.7.4a] 3 Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [v3.7.4a] 4 Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [v3.7.4a] 5 Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [v3.7.4a] 6

Asphalt 9 Legends MOD Menü Full APK [3.7.4a] - Son Sürüm Android için ücretsiz indirin. 2020'nin en iyi araba yarışı oyununa aday. Hemen deneyin farkı görün.


Asphalt 9 Legends 3.7.4a APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Botları devre dışı bırakın (yarış başlamadan önce etkinleştirin)
  2. Speedhack (çevrimiçi kullanmayın!)
  3. Driftte ve havada anında nitro geri kazanımı
  4. Kolay drift kontrolleri
  5. Hayalet modu

** Modu tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve  kullanımı engellenmiş olabilir!

Kurulumu: 

  1. Bu adresten SAI programını indirin.
  2. SAI'yi açın, ayarlara gidin ve Kurulumdan önce imzayı etkinleştirin (ROOT olmayanlar için)
  3. APK'yı yükleyin ve her iki dosyayı da seçin ve yükle'yi tıklayın


Asphalt 9, bazı şeylerin ölçüsü vardır Onunla aynı kategori, en tipik ve ünlü oyun haline geldi. Anlama kolaylığı için, şu anda bir yarış oyunu bulmak istiyorsanız, Asfalt en çok bahsedilen ölçümlerden biridir. Aslında Asfalt standardının üstesinden gelebilecek pek çok oyun var ama yine de tüm dünyadaki oyuncuların sevdiği oyunlardan biri. Bunun açık bir nedeni, yarış ürünlerinde yaratıcılığı ve liderliği olan bir oyun olmasıdır. Oyunun hala tamamen yeni ve az oyuncu olduğu bir zamanda, Asfalt zirvelerine ulaştı. En iyi grafiklere sahip bir yarış oyunundan bahsederseniz o zaman görebilirsiniz, Asfalt her zaman cevaptır.Asphalt 9 Legends v3.7.4a MOD APK


Üstelik en ağır hizmet oyunundan bahsetmek ve en güçlü telefonları talep etmek istiyorsanız, cevap her zaman aynıdır. Üstelik, yaratıcı oyun ve süper arabaların güzel görüntüleri, dünyanın her yerinden birçok oyuncunun ve araba oynama konusunda bilgili onların dikkatini çekti. Oyunda bulunan tüm arabalar görüntü için lisanslanmıştır. Böylece gerçeğe en yakın tasarıma sahiptirler. 


Asphalt 9 Legends 3.7.4a Para Hile Apk


Bu serinin en son sürümü “Asphalt 9: Legends” dır. Gloft'un efsanevi oyun serisini yapan en yeni ürünü olmasına rağmen, dünya çapında birçok kişinin sevgisini kazanmıştır. 2018'de "Asphalt 9: Legends", dünya çapında oyun topluluğundaki en önemli başarılardan birini yarattı. Asphalt 8'de hiçbir zaman yeni bir harita ortaya çıkmadı, ancak oyun topluluğunu heyecanlandırdı. Tamamen yeni bir sürümle ilgili aşağıdaki bilgiler, “Asphalt 9: Legends” ın yayınlanmasının ilk haftasında oyun pazarında büyük bir patlamaya neden oldu, dünya çapındaki tüm oyun indirme sunucularında 4 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Şimdiye kadar oyun Google Play'de 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve bu sayı diğer platformlarda da oldukça fazla.


Asphalt 9 Legends 3.7.4a Hız Hile Apk


Herkesin bildiği bariz bir şey, bunun gibi gişe rekorları kıranların her zaman 3B grafiklerle tasarlandığıdır. "Asphalt 9: Legends" inanılmaz derecede göz alıcı bir görünüm için yapıldığında bir istisna değildir. Oyun indirmek için avatar görüntüleri bile güzel olduğunda, görüntü tasarımından sonra oldukça değerlidir. Örneğin, yarış oyunları hakkında hiçbir şey bilmeyen ve çarpıcı grafikler ve ücretsiz oyunlar gibi bazı kriterleri karşılayan bir ürün bulmak isteyen bir kişisiniz. "Asphalt 9: Legends" sizi anında fark ettirecek. Doğru yöne sahip siyah bir araba son derece titizdir, bu yüzden küçültülmüş bir görüntüdür, ancak göstermek istediği her şeyi açıkça görebilirsiniz. Gerçekten de oyuncuların oyundaki en güzel grafiklerden birini düşünmelerini sağlayacak. 


Asphalt 9 Legends 3.7.4a Nitro Hile Apk


Oyuncu yarış pistinin güzelce tasarlandığını gördüğünde bu doğrudur. Araba, aynı türe kıyasla belirli bir gen ürününü oluşturan ana faktördür. Ancak kazanmak için geçmeniz gereken parçalar, dünyanın en ünlü markalarından satın alınan arabaların zarif ve muhteşem tasarımlarını vurgulamak için en güzel yazı tiplerinden biri haline geldiğinde en iyi alt karakterlerdir. “Asphalt 9: Legends”, herhangi bir oyun içermeyen ünlü araba modeli için yeni bir görsel telif hakkı aldı. 


Asphalt 9 Legends Hile Apk


Bu kadar çeşitli ve verimli bir şekilde tasarlanan yolların yanı sıra, manzara, dantelleri en çekici aksiyon filmlerinden biri yapıyor. Hollywood aksiyon filmlerini gördüyseniz, yolda birbirini kovalayan yarış sahnelerine kesinlikle yabancı değildir. "Asphalt 9: Legends" bunu en iyi şekilde simüle ediyor. 


Asphalt 9 Son Sürüm Apk


Harika grafik özelleştirmesine ek olarak, oyuncular çeşitli oyun çeşitliliğine hayran kalacaklar. Altmış sezon ve 800 etkinlik, oyunda karşılaşılacak zorlukların sadece temel tahminlerini yapmalıdır. Dahası, oyun size her zaman için özel olarak hazırlanmış en son deneyimleri sunmak için zamanla yeni gelişmeleri sürekli olarak güncelleyecektir. Oyuncuların dikkatini çekmek için benzersiz varyasyonlar yapmak üzere yılın farklı etkinliklerine öncelik verilmektedir. Ayrıca hediyeler her zaman birçok oyuncunun heyecanını uyandırmaya gelir. 


Asphalt 9 Full Apk Ücretsiz indir


Bu Asphalt 9: Legends sürümünde, parkurlarda hareket eden arabaları kontrol etme şeklinizi düzenleyebildiğinizde, oyundaki en son iyileştirmelerden biriyle bir güncelleme var. Sezgisel TouchDrive, sizi süper sürücülerden biri yapacaktır. Oyuncuların beyinlerini zor zorlukların üstesinden gelmekten kurtarmak için artık ekranda çok fazla işlem kullanmaları gerekmeyecek. Yarış efektinde onu çok daha benzersiz kılacak başka bir özellik var. Arabanızı maksimum hızda hızlandırmak için güzel mikrofonlar kullandığınızda, cyberpunk gibi renk efektleri olacaktır. Şimdi şampiyon olduğunuzu hissediyorsunuz. 


Asphalt 9 Legends indir (MOD, Sınırsız Nitro / Hız Hilesi)


Bir önceki android oyun olan Top Speed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar