Derby Life Elmas Hileli MOD APK [v1.8.75]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Derby Life Elmas Hileli MOD APK [v1.8.75] 1 Derby Life Elmas Hileli MOD APK [v1.8.75] 2 Derby Life Elmas Hileli MOD APK [v1.8.75] 3 Derby Life Elmas Hileli MOD APK [v1.8.75] 4 Derby Life Elmas Hileli MOD APK [v1.8.75] 5 Derby Life Elmas Hileli MOD APK [v1.8.75] 6

Derby Life Elmas Hileli MOD APK [1.8.75] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu at yarışı oyununda, oyuncular düz bir çizgide bir yarışa katılırken atlarının kondisyonunu test edebilir veya zorlu engelli yarışlarda kontrol becerilerini test edebilir.


Derby Life 1.8.75 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas hilesi.Oyunda her yarıştan sonra 50.000 elmas kazanacaksınız.
  2. Para hilesi. Oyunda elmas takas ederek paraya sahip olabilirsiniz.
At yarışları hayranı iseniz Derby Life'ı göz ardı etmemelisiniz. Bu oyun, samimi içerikle birleştirilmiş harika bir oyun moduyla son derece popülerdir. Bu, dünyanın en sevilen at yarışı oyunlarından biri olarak kabul edilir ve oyunculara harika yarışlar sunar. Kendinizi atış, yarış ve taktik oyunlarına kaptırmanız gerektiğinde sıkıldığınızda kendinizi bırakın; Derby Life, oyunculara bir turnuva deneyimi yaşatmak için yeni bir esinti olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, karakterin şehir hayatının baskılarından bıktığını ve kırsalda yaşamaya karar verdiğini anlatıyor. Burada, karakterin büyükbabası bir at çiftliği işletiyor ve siz ve eski bir arkadaşınız bu çiftlik sistemini yönetmek için birlikte çalışıyorsunuz.


Derby Life v1.8.75 MOD APK


Derby Life'da oyuncu, en güçlü ve en yetenekli olmak için atını korumaktan ve ona bakmaktan sorumludur. Oyuncular düzenli olarak onları beslemeli ve yarışlara ustaca katılabilmeleri için onları baştan alıştırmak için engelli parkurlar yapmalıdır. Ayrıca, atlar ayrıca gerçek birinci sınıf atlar yaratmak için yetiştirilir ve yetiştirilir.


Derby Life Para Hilesi


Adından da anlaşılacağı gibi Derby Life, tanıdık at yarışı oyun tarzıdır. Oyuncular, yarışların lider konumunu ele geçirirken 1 numaralı at yarışı yöneticisi olmaya çalışacaklar. Ayrıca oyuncular, eğitmek için en dikkat çekici ve yetenekli atları kendileri seçebilecekler. Bunları uygulayın ve yarışmaya hazırlanın. Yarışa başlayın, savaş atları eğitin, zorlu yarışlara hazırlanmak için yeni ırkları melezleyin ve şampiyonu görün.


Derby Life Elmas Hilesi


Bu at yarışı oyununda, oyuncular düz bir çizgide bir yarışa katılırken atlarının kondisyonunu test edebilir veya zorlu engelli yarışlarda kontrol becerilerini test edebilir. Orada durma; Bu oyunda, atlarınız engelleri olabildiğince doğru bir şekilde atlamak zorunda kalıyor ve bu yapması nispeten zor bir şey. 


Derby Life apk indir


Derby Life'da, oyuncuların deneyimlemesi için düzenli olarak düzenlenen birçok heyecan verici etkinlik ve yarış var. Sadece bu değil, oyunda birbirine bağlı atlardan orta sürü atlarına, önde gelen atlardan iz atlarına kadar birçok farklı yarış türü var. Özel, yetenekli atlar, yarışlarda en yüksek zaferleri elde etmenize ve büyük zafer getirmenize yardımcı olacak.


Derby Life Hile apk


Bu, oyuncuların bu oyun türlerinde becerilerini geliştirmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olan oldukça eğlenceli bir at yarışı oyunudur. Yarışa katılan oyuncuların, rakiplerini yenmek ve bitiş çizgisine yaklaşmak için çeşitli taktikler kullanmaları gerekiyor. Oradan diğer yarış takımlarının galibi olun.


At yarışı oyunu apk indir


Bu at yarışı oyununun tüm oyun tutkunları için oldukça dikkat çekici olduğu söylenebilir. Yukarıda bahsedildiği gibi, çekici bir oynanışa sahip olduğu ve oyunculara mükemmel grafikler sunduğu için herkes için yeni bir soluk olarak kabul edilir. Atlar rengarenk yaratılmış ve gerçekçi yarış pistleriyle birleştirilmiş, görünüşe göre oyunculara gerçek hayattaki gibi bir rekabet hissi veriyor.


Derby Life'ı İndirin (MOD, Sınırsız Elmas / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tap Tap Studios APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar