Cafe Panic Mega Hileli MOD APK [v1.36.1a]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cafe Panic Mega Hileli MOD APK [v1.36.1a] 1 Cafe Panic Mega Hileli MOD APK [v1.36.1a] 2 Cafe Panic Mega Hileli MOD APK [v1.36.1a] 3 Cafe Panic Mega Hileli MOD APK [v1.36.1a] 4 Cafe Panic Mega Hileli MOD APK [v1.36.1a] 5

Cafe Panic Mega Hileli MOD APK [1.36.1a] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Genel olarak en fazla puanı kazanmak için hem haftalık hem de çevrimiçi turnuvalarda yarışarak Usta Aşçı unvanını kazanabilirsiniz.


Cafe Panic 1.36.1a APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Sınırsız Para Birimi
  2. Ücretsiz Kıyafetler
  3. Reklamsız
Yeterince paranız olmasa bile harcayabilirsiniz.

Cafe Panic oyununda sanal kafe yönetimini içeren sürekli genişleyen oyun alt türüne katılın. Bulaşıklarınızı yapın ve mutfaktaki deneyimlerinizi belgelediğiniz bir günlük tutun. Kendinizi ortaya koyar ve dünyanın farklı yerlerinden insanlar için yemek yaparsanız, kısa sürede ünlü olursunuz.


Cafe Panic v1.36.1a MOD APK


Cafe Panic oyununda genel olarak en fazla puanı kazanmak için hem haftalık hem de çevrimiçi turnuvalarda yarışarak Usta Aşçı unvanını kazanabilirsiniz. Bu oyunda oynanacak yedi yüzden fazla seviye, hazırlanacak 360 farklı yemek, ilgilenilecek 60 farklı müşteri ve her ay keşfedilecek yeni bir sezon var. 


Cafe Panic Para Hilesi


Oyunda ilerledikçe aşmanız gereken zihinsel zorluk, müşteri ve sipariş sayısı arttıkça giderek zorlaşacaktır. Kafeniz bu kadar iyi gidiyorsa, neden Japonya veya Fransa'da başka bir yer açmayı denemiyorsunuz? Ülkeden ülkeye gittiğinizde, her bölgenin kendine özgü mutfağı ve çeşitli mevsimlerle ilgili gelenekleri olduğunu göreceksiniz.


Cafe Panic Altın Hilesi


Yeni ekipmana yatırım yapma, bu ekipmanın bakımını yapma ve düzenli olarak güncelleme beceriniz, kafenizin başarısı için çok önemlidir. Kullandığınız malzemeler ve bunları hazırlamak için kullandığınız yöntemler açısından bazı yeni şeyler deneyin. 


Cafe Panic Apk Hile


Kebaplar, Dondurulmuş Yeşil Çay ve Unicorn Frappuccino'ların fiyatlarında artış olacak. Kafenizin dekorunu süsleyerek, insanların waffle ve kurabiye yerken sosyalleşebileceği popüler bir buluşma noktasına dönüştürebilirsiniz. 


Cafe Panic Apk indir


Eğitim, kadın ya da erkek, herkese lezzetli çikolata ve kahve yapmayı öğretebilir. Ara süre boyunca Coffee Drop oynamak, çok çeşitli farklı ödüllerin kilidini açmanıza izin verecektir. Wi-Fi alanını daha katlanılabilir hale getirmezseniz, insanlar delirecek ve bunun için para ödemeyi bırakacaktır.


Cafe Panic indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android uygulama FX Player APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar