Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK 1 Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK 2 Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK 3 Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK 4 Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK 5 Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK 6

Age of History 2 v1.01586_ELA Para Hileli MOD APK, En son sürüm Android için ücretsiz indirin! Dünya'ya egemen olmaya hazır mısın? Yeni adı Age Of Civilizations 2 olan harita üzerinde savaşılan bu oyunu deneyin.


Age of History 2 AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:
  1. Ücretsiz ücretli oyun
  2. Tam Sürüm - Full
  3. Sınırsız para hilesi

Küresel stratejiler mobil platformlarda iyi gidiyor. Age of History 2, 2014 yılında Android'de piyasaya sürülen "Age of History" ın daha da geliştirilmiş halidir. Devam oyunu harika özelliklerle yenilendi, bu yüzden tarih yazmak çok daha ilginç hale geldi. En sevdiğiniz histerik dönemi seçin ve bir tür referans noktası olarak kullanın. XI.Yüzyıla geçin ve Bavyera Prensliğini genç Avrupa'nın ekonomik merkezi haline getirin, ardından her şeyi kendi ellerinize alın. Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra olaylı bir dönem seçin ve zayıflamış bir Almanya'nın kontrolünü ele alın ve ardından İngilizleri küçük bir adaya geri götürerek onu büyük bir kolonisel güç haline getirin. Diğer birçok küresel strateji gibi, oyun da tüm jeopolitik fantezileri gerçekleştirme şansı veriyor. Dünya haritanızda en iyi lider kim olacak? Karar vermek oyunculara bağlı.

Age of History 2 Nasıl Oynanır?Age of History 2 APK indirildikten sonra hem askeri harekat hem de diplomasi yoluyla oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Ve maksimum sonuçları elde etmek için genel olarak tüm kaldıracı kullanmak daha iyidir. Orduları düşmanın başkentine yaklaştırın ve müzakerelere başlayın - dezavantajlı bir konumda olan eyaletin geri kalanı hızla teslim olacak ve değerli kaynakları koruyacaksınız. Düşmanın devleti içinde huzursuzluk anında grev yapın - devrim komşunuzun gücünü zayıflatacak ve her şeyi çabucak elinize alacaksınız. Diplomasi, oyuncuları yenilgiden de kurtarabilir. Bir savaşa girdiyseniz ve ufukta bile zafer yoksa, barış görüşmelerini uzatıp düşmana birkaç vilayet vermek daha iyidir. Hoş değil ama oyunu vaktinden önce bitirmekten daha iyi.


Age of History 2 Para Hileli APKÖzellikleri
Devletin oyunda güçlü olması için ekonomiye dikkat etmeniz gerekecek: üretime puan koymak, nüfusu artırmak, nakit akışlarını kontrol etmek ve çok daha fazlası. Küresel haritada, tüm ülkelerin en yakın rakiplerini ve göstergelerini görebilirsiniz. Daha güçlü bir ekonomiye sahip bir komşudan askeri açıdan daha güçlü olsanız bile, düşmanlıklar sizi hızla tüketirken, rakibiniz yerli kaynaklarla daha da güçlenecektir.


Age of History 2 Hile Apk“Age of History 2” deki savaş çok net gösterilmiyor. Ekipman miktarını, farklı silah türlerine sahip düşmanları (örneğin füzeler) göremez ve bir filoyu yönetemezsiniz. Askeri gücü simgeleyen figüratif figürlerle savaşılması önerilmektedir. Bu, bunu imkansız kılar, çünkü düşmanlıklar aslında Android oyunundaki en ilginç şeydir. Ek olarak, büyüyen imparatorluğa komşuları birleştirmek için çoğu zaman sadece bir savaş olması gerekecek. Silahlanmada bir öncelik seçmek ve örneğin düşmanı müzakere etmeye ve taviz vermeye ikna etmek için düşmanın limanlarını bloke etmek çok ilginç olurdu.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar