GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [v1.04]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [v1.04] 1 GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [v1.04] 2 GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [v1.04] 3 GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [v1.04] 4 GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [v1.04] 5 GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [v1.04] 6

GTA Chinatown Wars Mega Hileli MOD APK [1.04] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi korumak ve düşmanları öldürmek için silahlar, tabancalar, bombalar ve hatta tüfeklerle donatın.


GTA Chinatown Wars 1.04 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. - MOD MENÜSÜ
  2. - Sonsuz mermi hilesi
  3. - Sonsuz sağlık hilesi
  4. - Sonsuz para hilesi
  5. - 1 vuruş ile öldürme
  6. - Duvarlardan geçme
  7. - Nesnelerin arasında yürüyün

Açık dünya oyunu 2000'li yıllardan beri bizler için çok popüler. Tarzdaki en ünlü anıtlardan biri, Rockstar Games'in Grand Theft Auto serisidir. 20 yıllık varoluş ve gelişme ile Rockstar Games, birçok oyuncunun kalbinde solması zor bir şekilde bıraktı. Projeyi sessizce geliştirdiler ve günlük baskıların bir kısmını azaltmalarına yardımcı olma arzusuyla eğlenceyi kullanıcılara getirdiler. Bugün sizlere Grand Theft Auto serisinin bir ürünü olan GTA Chinatown Wars oyununu tanıtacağım . Elbette bu oyun bir rol yapma macera oyunu sevenleri şımartmayacaktır.


GTA Chinatown Wars v1.04 MOD APK


Kötü dünyanın hikayesine devam eden GTA: Chinatown Wars, babasını öldüren genç Huang Lee Investigate'in yolculuğunu konu alıyor. Babası, üçlüdeki kötü şöhretli iş adamlarından biridir. İyi bir adam olmamasına rağmen babasının katilinin yaşamaya devam etmesini izlemeye dayanamadı. Bazı ipuçlarını bilerek düşmanlarının Liberty City'de yaşadığını öğrenir. Oraya gitmeye karar verdi, ancak havaalanına vardığında bir grup siyah toplum tarafından saldırıya uğradı, hikayesi buradan başladı.


GTA Chinatown Wars Para Hilesi


GTA Chinatown Wars, aynı serideki oyunlardan farklı. Tanıdık üçüncü şahıs kontrolü yerine, bu versiyonda size yukarıdan bir görünüm sağlanacak ve bu da size büyük bir kapsama alanı sağlayacaktır. Ardından oyuncular, gangsterlerle savaşmaktan veya şehri rahatsız etmekten polise yetişmeye kadar sistemin sunduğu görevleri yerine getirmeye başlar. Sokak gangsterlerinden, yozlaşmış polis memurlarından suikastçılara ve babanıza kadar her zaman arkanızda yatan tehlikeler nedeniyle dinlenmek için çok az zamanınız olacak. Kendinizi korumak ve düşmanları öldürmek için silahlar, tabancalar, bombalar ve hatta tüfeklerle donatın. Daha iyi hareketlilik için, sokaktaki herhangi bir arabayı da çalabilirsiniz. Sadece onları engelleyin, ardından tırmanmak için araca dokunun, konsol açılır.


GTA Chinatown Wars Apk hilesiz


Kontrollere gelince, genel arayüz, hareket ettirebileceğiniz sanal bir ana düğme ve ekranın sağ tarafında çok işlevli bir düğme içerir. Seçeneklere tıkladığınızda, elinizi kullanamadıysanız ve silahları soymak için düşmanı deviremiyorsanız, yanınızdayken silahları seçmenize izin veren seçenekler görünecektir. Daha değerli eşyalar elde etmek için görevi tamamlamaya çalışın.


GTA Chinatown Wars Apk Android oyun CLUB


GTA: Chinatown Wars sadece ilgi çekici bir olay örgüsüne değil, aynı zamanda 2D ve 3D çizimleri mükemmel bir şekilde birleştiren grafik bir arka plana da sahip. Karakterin fiziksel etkileri ve hareketi daha yumuşak hale gelir ve oyuncuya gerçek, yeni bir his verir. Şu anda çok az paraya bu oyuna sahip olabilirsiniz, mutlu anlar satın almak için bu parayı harcamaktan çekinmeyin.


GTA Chinatown Wars Hile Apk


Ses, film müziği ve müzik düşünüldüğünde, gizemli klasiğin eğlenceli melodileriyle hepsi yüksek kalitede. Ayrıca, çevresel sesler kentsel bağlamda da canlılığa sahiptir ve gerçekçi silah sesleri, üst düzey aksiyon sahnelerindeki dramatik içeriği artırmaya yardımcı olur.


GTA Chinatown Wars Türkçe Yama APK


Çok fazla kelime yok, Grand Theft Auto: Chinatown Wars, seleflerinin isimlerini ve başlığın kendisini hak ediyor. Geleneksel stile ve taşınabilir oyun konsollarına ve Mobile uygun bazı yeni unsurlara sahip olan Grand Theft Auto: Chinatown Wars, ilk başta sizi tuhaf hissettirebilir ... Ancak alıştığınız anda, tamamen oyuna gireceksiniz ve oyunun taşıdığı harika olay örgüsü yolculuğu.


GTA Chinatown Wars indirin (MOD, Mermi / Para / Sağlık Hilesi)


Bir önceki android oyun GTA Liberty City Stories APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"GTA-V"

HAKAN

1 yıl önce

GTAV

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar