Smurfs Village Para Hileli MOD APK [v2.36.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Smurfs Village Para Hileli MOD APK [v2.36.0] 1 Smurfs Village Para Hileli MOD APK [v2.36.0] 2 Smurfs Village Para Hileli MOD APK [v2.36.0] 3 Smurfs Village Para Hileli MOD APK [v2.36.0] 4 Smurfs Village Para Hileli MOD APK [v2.36.0] 5 Smurfs Village Para Hileli MOD APK [v2.36.0] 6

Smurfs Village Para Hileli MOD APK [2.36.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kötü büyücü Gargamel ve şimdiye kadarki kedi arkadaşı Azrael sonunda Şirinler'in köyünü buldu ve sevimli mavi dostlarımızı büyülü ormanın dört bir yanına dağıttı.


Smurfs Village 2.36.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Altın hilesi. Ücretsiz altın satın alın. Ekrandaki Altın Para simgesine dokunun. İşlemden sonra altınlar azalmaz, artar.
Kuşkusuz birçok insanın çocukluğunda küçük çizgi film mavi karakterlerin silueti ortaya çıkmıştır, insan şeklindedir değil mi? Eminim çoğunuz; Bunlar, pek çok kişi tarafından sevilen, Belçika'nın Şirinler markasının karakteristik özelliği olan Şirinler karakterleri. Normal çizgi roman ve animasyon filmlerine ek olarak, The Smurfs tema oyunu da geliştirildi ve ismi de olarak Smurfs Village. Şirin karakterlerini seviyorsanız ve diğer Şirinlerle ormandaki mantar evlerde yaşamak istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın!


Smurfs Village v2.36.0 MOD APK


Smurfs Village hikayesi, kötü Gargamel'in küçük bir Şirinler köyü bulmasıyla başlar. Gargamel, şehirdeki insanları bölmek için kötü planlar yaptı, onları nahoş hale getirdi ve artık birlikte yaşamak istemedi. O zamandan beri, hazırladığı tehlikeli uyuşturucular için her bir kişiyi bir test olarak yakaladı. Şirinler Babası onun kötü planlarını biliyor, bu yüzden Gargamel'in yok etme şansı bulmaması için büyük, çok zengin ve insanları bir araya getiren bir köy inşa etmesi gerekiyor. Ancak, Şirinler Baba'nın yardımına ihtiyacı var. Şirin Baba'nın köyü inşa etmesine yardım etmeye istekli misin?


Smurfs Village 2.36.0 Para Hile Apk


Smurfs Village, inşaatla ilgili bir çiftlik oyunudur. Şirinler Papa'nın rehberliği ve yardımı altında, istikrarlı, zengin ve uyumlu bir Şirinler ailesi kuracaksınız. Yani, ikiniz de bir çiftçi gibi davrandınız ve bir inşaatçı olarak rol oynadınız. Oyun küçük arazilere sahip küçük bir evle başlayacak. Mağazayı ziyaret edin ve büyümek için tohum satın alın.


Smurfs Village 2.36.0 Altın Hile Apk


Dükkan, aralarından seçim yapabileceğiniz, her biri farklı büyüme ve üretkenliğe sahip çeşitli bitki ve mahsuller satıyor. Ancak ilk oynadığımda, daha fazla deneyim ve altın para kazanmak için kısa vadeli büyüme gösteren türleri seçmenizi öneririm. Yavaş yavaş, daha fazla paraya ve daha yüksek bir seviyeye sahip olacaksın. Ardından, Şirinleri yaşamaya çekmek için daha fazla mantar evler veya saman evler inşa edin. Bazıları mal taşımak, bazıları ağaç dikmek ve bazıları korumak ve yönetmek gibi köyün daha hızlı büyümesi için Şirinlere farklı işler tahsis edin.


Smurfs Village Hile Apk


Smurfs Village, köyü genişletmek için nehri geçmek, ticareti geliştirmek ve yeni görevler almak gibi keşfedebileceğiniz başka birçok özelliğe de sahiptir. Yeni Şirinler karakterlerinin ve bazı gizemli dağ yaratıklarının kilidini açın, Swoofy Yapı binalarının kilidini açın, köydeki havayı kontrol etmek için hava durumu makinesini açın veya eğlendirmek için mini oyunlara katılın ve daha fazla bonus kaynak edinin.


Şirinler Android Apk


Smurfs Village ücretsiz olarak yayınlandı ve şimdi bu yazıda indirebilirsiniz. Şu anda, oyunun 10 milyondan fazla indirilmesi var ve oyunculardan yaklaşık 1 milyon geri bildirim var. Şirin Baba, Şirine, Tembel Şirin, Şirin bebek, Becerikli Şirin, Şirin eğlencesi ve daha fazlası gibi en sevdiğin Şirin karakterleriyle oynamana izin veren nazik, çekici bir oyun. Şu anda Şirinler köyünü inşa edebilir ve Şirinler Köyü ile şirin bir dünyaya dalabilirsin.


Smurfs Village İndir (MOD, Sonsuz Altın Hilesi / Şirinler)


Bir önceki android oyun Clone Armies APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar