Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [v0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [v0.1] 1 Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [v0.1] 2 Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [v0.1] 3 Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [v0.1] 4 Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [v0.1] 5 Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [v0.1] 6

Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hileli MOD APK [0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Bu kadar baş döndürücü bir hızla hareket etmenize rağmen sizlere verdiğimiz temel kurallardan biri trafik kanunlarından sapmamaktır.


Modern Coach Ultimate Drive 3D 0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Modern Coach Ultimate Drive 3D, sizin için akıllı bir kamyon sürüş test sisteminin kapısını açar. Oyuncular benzersiz kamyon hareket hareketini deneyimleyecekler. Son derece çıldırmakla ilgili eylemler sizi korkutuyor. Artık kamyonu en yüksek hızda kullanarak kendinize meydan okuyabilirsiniz. Ek olarak, bu dünyada, şehre yukarıdan bakmanın keyfini çıkarmak için gökyüzü raylarını kullanabilirsiniz. İlk kez, yolcularınızı gezegenin bir ucundan diğer ucuna götürebilirsiniz.


Modern Coach Ultimate Drive 3D v0.1 MOD APK


Öncelikle bu şehre geldiğinizde eşsiz halk otobüslerini görme fırsatınız oluyor. Özellikle 3D olarak tasarlanmış son derece lüks otobüsler keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Özel yolcunuzu mümkün olduğunca güvenli ve hızlı bir şekilde sabit duraklara taşımak için onları kontrol edebilirsiniz. Modern Coach Ultimate Drive 3D, kalabalık caddelerde kendi otobüs sürüş becerilerinizi test etmenize yardımcı olacak bir sistem olarak kabul edilir.


Modern Coach Ultimate Drive 3D Para Hilesi


Sadece bu değil, Modern Coach Ultimate Drive 3D, turist arabalarını sürerken size benzersiz deneyimler sunar. Müşterilerinizi hayallerindeki mekanlara götürmek ana görevi üstlenir. Bazen bu konumlar biraz paranoyak görünebilir, ancak bize gelince her şey fark edilebilir. Gezegenin etrafındaki seyahatin görünümü dahil. Şehrin etkileyici panoramasını izlemek için yolcuları gökyüzüne götürebilirsiniz.


Modern Coach Ultimate Drive 3D Otobüs Hilesi


Burada durmayan Modern Coach Ultimate Drive 3D, kalpleri zayıf oyuncular için değildir. Eşsiz kamyonları deneyimleyeceğiniz için, yalnızca genellikle basit olan mal taşıma işini üstlenmekle kalmaz. Burada hız ile karşı karşıya kalacaksınız. Oyuncu bir kamyon kullanıyor, ancak hızı maksimuma çıkarabildiğinde bu bir yarış arabası sürmek gibidir. İlk defa bir oyun size bu kadar hızlı sevkiyat hızı sağlıyor.


Modern Coach Ultimate Drive 3D Hile Apk


Sadece bu değil, Modern Coach Ultimate Drive 3D sadece şehirdeki yol sistemlerinde durmuyor. Bu dünya aynı zamanda size yüksek dağ gezileri de veriyor. Oyuncular, özellikle tehlikeli dağlardan ve geçitlerden kamyon veya otobüs kullanacaklar. Uçuruma düşmek gibi katı duygulara tutkulu biriyseniz, bize gelmekten çekinmeyin. Tercihlerinize uyacak şekilde basitten zorluya kadar seçim yapabileceğiniz birçok seviyeniz olacak.


Modern Coach Ultimate Drive 3D Apk indir


Bu kadar baş döndürücü bir hızla hareket etmenize rağmen sizlere verdiğimiz temel kurallardan biri trafik kanunlarından sapmamaktır. Trafik levhaları ve yol kenarındaki polislerin emirlerine sürekli dikkat etmeniz ve uymanız gerektiğini anlamak daha kolay. Örneğin kırmızı ışıkta geçemezsiniz veya başka birinin arabasına çarparak kaçamazsınız.


Modern Coach Ultimate Drive 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Driver Russian Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar