Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5] 1 Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5] 2 Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5] 3 Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5] 4 Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5] 5 Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5] 6 Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [v1.24.5] 7

Idle Five Basketball Para Hileli MOD APK [1.24.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Maçlarda, diğer oyunculara karşı kazanmak için topu sepete mümkün olduğunca çabuk ve mümkün olduğunca fazla sokmak için oyuncularınızı kontrol etmelisiniz.


Idle Five Basketball 1.24.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Eğitim ödülü yüksek elmas verir. (Yeni bir Hesap Gerekiyor)
  2. 0 Beceri CD'si
  3. Para Hilesi. Para kazancı arttı
  4. 10 Enerji satın al değerli taşlar verir (enerji sayacınızda + üzerine dokunun)
  5. Trainerlvl up yüksek miktarda nakit verir
Spor oyunları aşığı mısınız ve tutkunuzu yaşamak mı istiyorsunuz? O halde Idle Five Basketball, spor severlerin kaçırmaması gereken heyecan verici bir basketbol menajerlik oyunudur. Kendi basketbol kulübünüzü kurmanız ve çok para kazanmak için en profesyonel oyuncuları işe almanız gerekecek. Kulübünüzü verimli bir şekilde yönetin, böylece kulübü büyütebilir ve en iyi spor kralı olabilirsiniz.


Idle Five Basketball v1.24.5 MOD APK


İlk olarak, daha yeni deneyimler için şehrinizi birçok farklı yarışma yeri ile genişletmelisiniz. Ayrıca Idle Five Basketball'da kendi kulüp stilinizi yaratmak için oyuncularınıza isim verebilir ve forma tasarlayabilirsiniz. Kulübünüzün dövüşürken diğer kulüplerden ayırt edilmesi için seçebileceğiniz birçok maç logosu mevcuttur. Bu harika özellik ile güçlü bir basketbol kulübünü yönetebilecek ve dünyadaki irili ufaklı birçok kulüple rekabet edebileceksiniz.


Idle Five Basketball Para Hilesi


Hayallerinizdeki takıma sahip olabilmek için piyasadaki en iyi oyuncuları işe almalı ve onlara koçluk yapmalısınız. Ekibinizi kontrol etmek ve birçok seviyede daha kolay kazanmak için daha fazla deneyim ve beceriye sahip olacaksınız. Ayrıca, kazanan maçlardan para toplamak için kulübünüzü dünya çapında birçok başka takımla maçlara götürmeniz gerekiyor. Nasıl oynanacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü Idle Five Basketball, oyuncunun hareketlerini kontrol etmek için düzenli kaydırmalar kullanarak oyuna daha hızlı ulaşmanıza yardımcı oluyor.


Idle Five Basketball Elmas Hilesi


Oyunun basit oynanışı ile çevrimdışı oynarken bile kolayca para kazanabilirsiniz. Her galibiyet maçından sonra, kulübünüzü yükseltmek ve genişletmek için kendinize uygun bir miktar toplarsınız. Ancak, çevrimiçi oynarken daha da büyük ödüller kazanabileceksiniz. Idle Five Basketball'da güçlü bir basketbol takımına sahip olmak için, ustalıklarını artırmak ve normal miktardan daha fazla kazanmanıza yardımcı olmak için jetonlarınız ve altınlarınızla becerilerini yükseltmeniz gerekir. 


Idle Five Basketball Apk Hile


Oyuncular maçlarını tamamladıktan sonra, ürettikleri para miktarını iade etmek için o oyunculara tıklayacaksınız. Maçlarda, diğer oyunculara karşı kazanmak için topu sepete mümkün olduğunca çabuk ve mümkün olduğunca fazla sokmak için oyuncularınızı kontrol etmelisiniz. Oyuncularınızı ne kadar yükseltirseniz takımınız o kadar güçlü olur ve diğer takımlarla güvenle rekabet edebilirsiniz.


Idle Five Basketball Enerji Hilesi


Idle Five Basketball'da maçlar menajerlerin kendi taktikleriyle oldukça çekişmeli geçecek. Bu yüzden mümkün olduğunca çok para kazanmak ve toplamak için oyuncuları esnek ve akıllıca kontrol etmeli ve kendi benzersiz oyun tarzınıza sahip olmalısınız. 


Idle Five Basketball Apk indir


Ek olarak, bir basketbol kulübünü yönetirken, diğer iyi basketbol takımlarıyla rekabet etmek için dünyanın birçok farklı noktasında seyahat edeceksiniz. Her lokasyondan geçerken, size benzersiz deneyimler ve heyecan verici keşifler sunarak farklı alanlarda ve ülkelerde rekabet edeceksiniz.


Idle Five Basketball indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun DOOM APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar