Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 1 Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 2 Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 3 Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 4 Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 5 Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 6

Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [4.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zorluklar art arda verilecek ve her birinin üstesinden gelmeye çalışan siz olacaksınız.


Dark Riddle 2 4.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz Elmas hilesi
  2. Devre dışı bırakılan reklamlar
  3. Mod menüsü – aptal komşu, ayrıca cildi elmalar için satın aldıktan ve taktıktan sonra tüm kaplamaları açın (doğru kilidi açmak için tüm kaplamaların açılmasını beklemeniz, ardından kaplamalar menüsünden herhangi bir kaplamayı seçmeniz gerekir).
Dark Riddle 2, şimdiye kadarki en dikkat çekici aksiyon-macera serisinin devamı. Karakter yaratma yolunda yeni ve süslü bir görünümün ardından bu oyunun başarılı olmasına yardımcı oldu. Oyun yavaş yavaş oyuncular için güçlü bir sevgi kazandı, aksiyon gösterileri ve hatta heyecan verici maceralardan bahsetmiyorum bile. Bu oyunda oyuncular oyunla sınırlı kalmayacak ve istedikleri her yeri özgürce keşfedecekler.


Dark Riddle 2 v4.5.0 MOD APK


Aslında Dark Riddle 2'nin başlığı ve çizimleri de size çekiciliğin bir kısmını anlatıyor. Yeni bir macera rengi getirmek, oyunun ulaştığı güçlü noktadır. Oyunun hikayesi, yaşlılara yardım etmekten sokakları temizlemeye ve insanlardan güçlü bir sevgi yaratmaya kadar her şeyi yapan amatör bir adam hakkında. Daha da güzeli, şehirdeki her vatandaş onlara iltifat ederse değerli eşyalar alacaklar.


Dark Riddle 2 Kalp Hilesi


Oyunun modern görünümündeki bu sokak köşesi, buranın dostane bir mahalle olduğunu açıkça gösteriyor. Kendi hedeflerinize ulaşmak için yapılması gereken çok iş var. Oyuncular, eşyaları toplarken, kendilerini etkili bir film ekibinde heyecan verici bir rol oynayabilir ve alabilirler. Ama iyi yaşamak ve çalışmak istiyorsanız, komşuya yardım etmek ve onu tanımak da bir tercih meselesidir.


Dark Riddle 2 Para Hilesi


Yeni bir mahalleye taşındığınızda buradaki hayata alışmak zorunda kalacaksınız. Dark Riddle 2'deki arkadaş canlısı komşuların yanı sıra tacizcilerle veya sokak satıcılarıyla da tanışıyorsunuz. Şehir soyguncuları da olacak ve o zaman onu yakalayıp yerel polise teslim etme cesaretine sahip olacaksınız. Senin işin hem mahalleni korumak hem de çevrendeki insanların kalbini kazanmak.


Dark Riddle 2 Kostüm Hilesi


Zorluklar art arda verilecek ve her birini tamamlayan sizsiniz. Her meydan okuma farklı bir renk ve anlam getirecek; Dark Riddle 2 sizin için her zaman heyecan verici bir oyun alanı yaratacaktır. Zorluklardan gücünüzü ortaya koyabilir ve herkese harika olduğunuzu gösterebilirsiniz. Üstelik her meydan okuma, sadece sizin için değerli bir eşya olan bir ödülle sona eriyor.


Dark Riddle 2 indir (MOD, Sonsuz Elma Hilesi / Menü MOD)


Bir önceki android oyun CrashMetal APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar