Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [v0.3b2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [v0.3b2] 1 Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [v0.3b2] 2 Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [v0.3b2] 3 Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [v0.3b2] 4 Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [v0.3b2] 5 Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [v0.3b2] 6

Our Empire Pro Full Hileli MOD APK [0.3b2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Alışılmadık bir şekilde eğlence için bu, birden fazla dönemi kapsar ve çeşitli haritalar kullanır.


Our Empire Pro 0.3b2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

SK Games Studio, Our Empire Pro APK strateji oyununu geliştirdi ve yayınladı. Alışılmadık bir şekilde eğlence için bu, birden fazla dönemi kapsar ve çeşitli haritalar kullanır. Ayrıca, oyuncuların kampanyalarını tasarlamalarına yardımcı olacak korumalı alan özellikleri vardır. 


Our Empire Pro v0.3b2 MOD APK


Bu sıra tabanlı strateji oyunu, bir sanal alan modu ve birkaç tarihi dönem ekledi. Öncelikli mobil sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Our Empire Pro, çoğu akıllı telefonda ortak olan tek dokunuşlu kontroller için optimize edilmiş parlak, sezgisel bir oynanışa sahiptir. Diğerleri gibi bir strateji oyunudur, ancak Our Empire Pro, işleri ilginç kılmak için birçok yeni özellik ekler.


Our Empire Para hilesi


İmparatorlukta başladı ve Orta Çağ'da sona erdi, hatta geliştiricinin bağlılığına bağlı olarak belki daha da geriye gitti. Her yeni çağın başlangıcında, yepyeni ordu türleri ve son teknoloji ile birlikte yeni tarihi şahsiyetler olacak. Döneme özgü. Her çatışma aynı zamanda kendine özgü koşullara da sahip olacaktır. Bu, oyuncular için oyun deneyimini genişletmek ve geliştirmek için daha heyecan verici savaşlar anlamına gelir.


Our Empire Pro Hile Apk


Our Empire Pro, sadece savaşta lider olmaktan daha fazlasıdır. Zeki komutanlarımız, takımlarının kazanma şansını artırmak için kollarında birkaç numaraya sahiptir. Diplomatik Unsurları kullanmak, kiminle pazarlık yapacağınızı, müttefikleri ve düşmanları nerede bulacağınızı ve küçük bağlantıların nasıl kurulacağını bilmek de dahil olmak üzere çok önemlidir. 


Our Empire Pro Full Apk indir


Bu savaş bölgelerinin sadece pratik yapmak için kullanılması çok saçma. Ek olarak, bu oyunun bir parçası olan ilahi diplomasiyi kullanmanın birçok avantajı vardır. Bu çatışmada silahlara güvenemezsiniz, bunun yerine beyninizi kullanın.


Our Empire Pro Tam Sürüm Apk


Piyade, deniz piyadeleri, yakın dövüşçüler, menzilli okçular ve süvari… Our Empire Pro'da uzmanlaşmış birkaç ordu grubudur. Yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaklar. Her çağın mimarisi ve teknolojisi de farklıdır.


Our Empire Pro Apk indir


Silahlar, tahkimatlar, kuleler, kaleler, savaş alanları vb. Güçlerimizin nasıl yoğunlaştığını ve düşmanla yapılan her savaşın karmaşıklığını bileceksiniz. Avrupa oyununun pek çok yönünü tek bir gezide görmek de unutulmaz bir deneyim.


Our Empire Pro indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Merge Monsters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar