Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 5 Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 6

Kong Island Farm & Survival Para Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Siz yeni bir adayı ziyaret ederken kötü hava koşulları nedeniyle uçağınız acil iniş yapmak zorunda kaldı.


Kong Island 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız enerji hilesi
  4. Öğreticiyi Atla
**Sınırsız elmas/enerji elde etmek için istediğiniz miktarda elmas harcayın!**

Kong Island'a sağ salim ulaştınız. Biraz tohum ekin ve bir sonraki maceranızın başlangıcına kadar yetecek kadar yiyeceğiniz olduğundan emin olun.Siz yeni bir adayı ziyaret ederken kötü hava koşulları nedeniyle uçağınız acil iniş yapmak zorunda kaldı. 


Kong Island v1.2.0 MOD APK


Kong Island oyununda, türünüzden hayatta kalan tek kişi sizsiniz. Hiç ücra bir adada tek başına mahsur kalmayı hayal ettin mi? Yakınlarda başka kimse olmadığı için, dostlarınızla bağlantınız kesiliyor, telefonunuz ya da başka herhangi bir modern iletişim aracınız olmadığı için tamamen bağlantınız kesiliyor. 


Kong Island Para Hilesi


Şunu düşünün: Hangi eylemi yapardınız? Kalkma ve hareket etme zamanı! Bunun için savaşma yeteneğiniz yaşayıp yaşamayacağınızı belirleyecek. Kong Adası var olmaya devam etmek, bir şeyler üretmek ve hasat etmek ve Kafatası Adası'nı daha müreffeh ve yaşanabilir hale getirmek için yardımınıza ihtiyaç duyuyor.


Kong Island Elmas Hilesi


Çözülmeyi bekleyen bulmacalar ve bilmecelerle dolu Kong Adası'nın hikayesine dalın. Daha fazla paranız varsa, Kong'un duvarını elde edip adanızın doğal arazisine uygun bitki ve çiçeklerle süsleyerek adanızı tropik bir cennet gibi gösterebilirsiniz. 


Kong Island Apk Hile


Bu, adanızı tropik bir cennete dönüştürmenizi sağlayacaktır. Oyuncular tüm haritayı keşfedebilir ve karşılaştıkları yeni adaları ziyaret edebilir. Bir sonraki adım, ganimetlerinizle tarım adalarınıza geri dönmektir. 


Kong Island Apk indir


Çiftçilik, hasat ve diğer temel hayatta kalma becerileri, hayatta kalmak için esasen gereklidir. Körfez adasının ormanlık alanlarında hem batık gemileri hem de antikaları aramak aynı becerileri gerektirecektir. 


Kong Island Apk Son Sürüm


Oyuncular, daha sonra sahilde büyük bir metropol veya geçici bir mezarlık inşa etmek için kullanabilecekleri değerli eserler aramak için bölgeyi keşfedebilirler. Bu olasılıkların her ikisi de onlar için mevcuttur. Kong Adası'nda birkaç soru ve zorluk çözülmeyi bekliyor.


Kong Island indir (MOD, Elmas / Para / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun My Favorite Car APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Kong Island Farm &Survival"

Semih

1 yıl önce

Belli bi seviye geçince oyun donup kalıyor büyük ihtimalle ban veriliyor buna bi çözüm bulun lütfen

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar