Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [v1.6.7]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 1 Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 2 Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 3 Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 4 Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 5 Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 6

Idle Forest Lumber Inc Para Hileli MOD APK [1.6.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi kereste imparatorluğunu kur ve kereste kralı ol!


Idle Forest Lumber Inc 1.6.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Dünyada çok fazla ağaç var ve bugün çeşitli ürünler için kullanılıyorlar. Ağaçlar sünger, sakız, dövme, kağıt, kauçuk, yakıt, araba cilası, saç boyası, çikolata ve daha fazlasını yapmak için kullanılır. Bugün kolayca kereste elde edebilseniz bile, size yardımcı olacak vasıflı işçilere de ihtiyacınız olacak. Kereste işinde yapılacak çok şey var, bu yüzden merak ediyorsanız şimdi Lumber Inc'i indirin. Bu oyunda kereste ile bir iş kurabilirsiniz!


Idle Forest Lumber Inc v1.6.7 MOD APK


Idle Forest Lumber Inc oyununda kereste elde etmek için ağaç yetiştirmeniz gerekecek. Gerçek dünyada, büyüyen ağaçların tamamlanması yıllar alır ama burada süreç uzun sürmüyor. Bu, daha sonra, oduncularınızı eğitmek ve günlükleri daha hızlı işlemek için makinelerinizi geliştirmek gibi işin diğer bölümlerine odaklanmanıza olanak tanır. Daha sonra daha fazla işçi kiralayabilir, onları eğitebilir ve işinizi daha da büyük boyutlara taşıyabilirsiniz. Ayrıca araç satın alabilir ve birçok makineyi yükseltebilirsiniz.


Idle Forest Lumber Inc Para Hilesi


Bugün dünyanın her yerinde çok sayıda işletme ve ağaç var. Ağaçlar her yerdedir ve birçok yönden insanlar için birçok fayda sağlarlar. Gölge, oksijen sağlamak ve hatta çeşitli ürünler oluşturmak için kullanılabilirler. Bugün gittiğiniz her yerde ağaçlar göreceksiniz çünkü birçok şey için onlara ihtiyaç var. Öyleyse, bugün ağaçları kullanarak bir iş kurmak istiyorsanız, neden şimdi Lumber Inc'i indirmiyorsunuz? Bu, bugün kendi kereste imparatorluğunuzu kurmanıza izin veren bir oyundur.


Lumber Inc elmas hilesi


Burada düzenli olarak çok sayıda ağaç dikmeniz ve kütük hasat etmeniz gerekecek. Ardından, işlemi sizin için tamamlamak için arka planda bekleyen birçok makine var. Bu oyunda ekici, oduncu ve daha fazlasını kiralayarak ormanları yönetebilirsiniz. Daha sonra onları daha verimli ve daha üretken olmaları için eğitebilirsiniz. Bunun dışında, freze zincirleri oluşturacak ve günlüğü daha hızlı işlemek için yeni makineleri yükselteceksiniz. Ardından, talebe ayak uydurmak için araçların bakımını ve yükseltmesini de yapmanız gerekir. Pazarlama ve işletmenizi yükseltme de dahil olmak üzere buradaki tüm süreçten siz sorumlu olacaksınız.


Lumber inc apk Android Oyun CLUB


Kereste Kralı Olun - Bugün dünyada oldukça fazla işletme var ve bunların çoğu kâr amaçlı yapılıyor. Bugün insanlar, bir talebi karşılamaya ve para kazanmaya yardımcı olabilmek için iş yaratmanın farklı yollarını düşünüyorlar. Bununla birçok iş yaratılır ve ekonomi ayakta kalabilir. Yani, ağaçları içeren bir şirket kurmak istiyorsanız, Lumber Inc tam size göre bir oyun. Burada kar etmek için ağaç dikmeniz, kütük toplamanız ve satmanız gerekecek.


Lumber Inc APK Hile


Bu oyun, bugün bir kereste işinin sahibi olmanızı sağlar. Burada ormanları yönetmekten satışlarınızı artırmaya kadar her şeyden siz sorumlu olacaksınız. Burada ağaç dikmeniz ve onları da hasat etmeniz gerekecek. Daha sonra bu konuda size yardımcı olması için ekiciler ve oduncular kiralamanız gerekecek. Ardından, forkliftler, kütük kamyonlar, freze zincirleri ve daha pek çok makine satın almanız ve yükseltmeniz gerekecek.


Lumber Inc APK Dayı


Ormanları Yönetin – Lumber Inc'de ana ürününüz olduğu için çok sayıda ağaç dikmeniz gerekir. Burada, ormanlarınızı büyütmek için ağaç yetiştiricileri kiralayarak düzenli olarak ağaç dikerek ormanlarınızı yöneteceksiniz. Burada ayrıca, oduncuları verimli bir şekilde kütük hasat edebilmeleri için yetenekli olmaları için kiralayabilir ve eğitebilirsiniz. Bugün ağaç dikmek için pek çok açık alan var ve işinizi büyütmek istiyorsanız genişlemeye devam etmeniz gerekecek. Bugün bu simülasyon oyununda pek çok eğlenceli şey bekleniyor.


Lumber Inc Apk indir


İnsanları İşe Alın – Lumber Inc'de işin devam etmesine yardımcı olmak için çok sayıda insanı işe almanız gerekecek. Buna oduncular, ağaç yetiştiricileri ve bugün diğer personel dahildir. Bu oyunda, size daha fazla para kazandırmak için personelinizi verimlilik oranlarını artırmaları için de eğitebilirsiniz. Sadece paranız varsa, bugün işe alabileceğiniz çok sayıda işçi var.


Lumber Inc Apk Oyun İndir Club


Bakım ve Yükseltme – Günlük kamyonlar, forkliftler ve daha fazlasını satın alarak bugün araçların bakımını yapabilir ve yükseltebilirsiniz. Ayrıca, uzun vadede daha fazla para kazanmak için bunların bakımını yapabilir ve bugün yükseltebilirsiniz. Bu simülasyon oyununda yükseltilecek çok şey var ve karar tamamen sizin elinizde. Satışları Yönetin – İşletme sahibi olarak, müşterileri işletmenize çekmek için pazarlama kampanyalarından da sorumlu olacaksınız.


Idle Forest Lumber Inc indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hellrider 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar