Zombie War The Last Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.11.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie War The Last Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 1 Zombie War The Last Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 2 Zombie War The Last Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 3 Zombie War The Last Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.11.0] 4

Zombie War The Last Survivor Mega Hileli MOD APK [1.11.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan oyuncuların bu süpürmeyle mücadele etmek için harekete geçmeleri gerekiyor.


Zombie War The Last Survivor 1.11.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Miktarda Para hilesi
  2. Tanrı Modu / God Mode
  3. Sınırsız mermi hilesi

Zombie War The Last Survivor, zombilere karşı savaşı genişletiyor ve tüm insanların zombiye dönüşmesi bağlamında uzatıyor. Dünyanın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan oyuncuların bu süpürmeyle mücadele etmek için harekete geçmeleri gerekiyor. Yolunuzdaki engelleri kaldırmanızı kolaylaştırmak için silahlar veya el bombaları gibi yüksek hasarlı silahlar eklenir. Uzun arayış, çeşitli seviyelerde binlerce zombi ile yüzleşmeniz haline geliyor.


Zombie War The Last Survivor v1.11.0 MOD APK


Mevcut Zombie War The Last Survivor gibi başarılı bir sürüme sahip olmak için sistemin büyük ölçekli iyileştirmelerden geçmesi gerekiyordu. Oyunda görünen görüntüler 3D modelleme teknikleri kullanılarak oluşturulmuştur. Birinci şahıs perspektifinde, oyuncular olan her şeyi gözlemleyecek ve profesyonelce nişan alacaklardır. Hikayeyi en gerçekçi şekilde geliştirmek için karışık sesler eklenir. Silah sesleri, bombalar ve el bombalarının sesi hikayeyi ilginç kılacak en önemli unsur olacak.


Zombie War The Last Survivor Para Hilesi


Zombie War The Last Survivor'daki deneyim ortamı son derece çeşitlidir. Oyuncular, deneyim alanını yukarıdan tasvir eden yaklaşık 10 farklı haritaya yaklaşacaklar. Oyuncular haritadaki noktaları gözlemleyerek kendilerini bulabilir veya takım arkadaşlarını arayabilirler. Ek olarak, silah koleksiyonunun desteği, oyuncuların zombiler ve suç ortaklarıyla karşılaştıklarında belirli zaferler kazanmalarına da yardımcı olur. Seçilebilen veya geliştirilebilen ve yükseltilebilen 10 silahın sayısı muhtemelen sizi tatmin edecektir.


Zombie War The Last Survivor Mermi Hilesi


Kaotik dünyada her zaman sizi yenmek isteyen yüzlerce rakibe sahip ama aynı zamanda Zombie War – The Last Survivor tarafından birçok türe ayrılmışlar. Undead zombi hedefleri hareket halindeyken onlarla karşılaşmanızı zorlaştıracaktır. 


Zombie War The Last Survivor Hile Apk


Takımlar halinde saldıracaklar veya en etkili zombinin komutasını bekleyecekler. Vurulduğunda tepkileri geri adım atmak; bu senin saklanma fırsatın olacak. Sistem tarafından yaratılan daha zor meydan okuma, zombi patronlarıdır; sinerjileri var ve yok etmeleri uzun zaman alıyor.


Zombie War The Last Survivor Apk indir


Zombie War The Last Survivor ve skor tablosu bir sonraki hedefiniz olacak. Oyuncu, insanlara saldıran hastalık savaşında kahraman olur ve hayatta kalanları korumaya çalışır. Her şeyi iyi idare etmenizi ve becerilerinize göre iyi yapmanızı gerektiren çeşitli durumlar ortaya çıkar. Benzersiz silahlara ek olarak, zombilere liderlik eden patronu yenerseniz daha fazla ödül de alabilirsiniz.


Zombie War The Last Survivor indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Insect Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar