Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [v2.00]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [v2.00] 1 Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [v2.00] 2 Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [v2.00] 3 Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [v2.00] 4 Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [v2.00] 5 Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [v2.00] 6

Demolition Derby 4 Para Hileli MOD APK [2.00] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanın direksiyonu senin elinde! Ciddi hasarlar vermeye ve kazanmaya hazır mısınız?


Demolition Derby 4 2.00 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Tüm kilitler açık
Demolition Derby 4'te süper bir yarışçı olun . Eğer bir hız tutkunuysanız, o zaman bu oyun tam size göre. Ancak bu sadece sıradan bir yarış değil; aynı zamanda gerçek bir kavgadır. ABD'de büyük yarışmalar ve etkinlikler oyuna ilham veriyor, bu nedenle heyecan ve etkinlik kanıtlandı. Bu oyunda tek bir şeyi hatırlamanız gerekiyor: ne kadar uzun yaşarsanız kazanma şansınız o kadar artar. 


Demolition Derby 4 v2.00 MOD APK


Demolition Derby 4 kolay bir oyun değil, bu yüzden mükemmel bir deneyim yaşamak için zihinsel olarak yeterince güçlü olduğundan emin olmalı ve macera hissini sevmelisiniz. Diğer yarış oyunlarından farklı olarak, bu oyun yarış tekniklerine değil, rakipleri yok etmek için zeka ve yaratıcılığa odaklanıyor. 3 ila 9 rakipten oluşan bir grup araçla savaşacaksınız; Bu numarayı oyunun başında seçeceksiniz. Ardından haritayı seçin, yarışa başlayın ve kazanmak için olası tüm rakipleri yok edin.


Demolition Derby 4 Para Hilesi


Arabanızı hareket ettirmek için seçebileceğiniz üç modunuz var. En kolay şekilde ekranın sol köşesindeki kontrol tuşlarını kullanabilirsiniz. Daha fazla gerçekçilik istiyorsanız direksiyon modunu seçin. Ve son olarak, daha önemli bir duygudan hoşlanıyorsanız, eğme ve sallama dokunma modunu seçin. Deneyiminizi optimize etmek için kontrollerin konumunu ve boyutunu seçin.


Demolition Derby 4 Araba Hilesi


Elli yedi farklı görev sizi bekliyor. Her görev, başka bir parça yaşayacaksınız. Lütfen bunları yapmak için görevleri dikkatlice okuyun. Bazen kazanmanın görevinizi yerine getirmek kadar önemli olmayabileceğini unutmayın. Onları tamamlayın ve arabanızı yükseltmek için bir sürü altın ve ödül kazanın. Ayrıca daha gelişmiş yeni arabaların kilidini de açabilirsiniz.


Demolition Derby 4 Apk Hile


Görevleri tamamlayın, çok para biriktirebilmek için birçok zafer kazanın. Paranızı kullanın ve güncel süper arabalar satın alın. Mağaza size net bir hiyerarşi ile çok çeşitli farklı araçlar sağlayacaktır. Ancak Demolition Derby 4 ile bazı arabalar sadece özel etkinliklerde satışa sunulacak, bu yüzden fırsatınızı değerlendirmeniz gerekiyor. Yeterince altınınız yoksa nakit kullanmayı düşünebilirsiniz. Büyük arabalara sahip olmak için küçük bir ücret ödemek de iyi bir seçenektir.


Demolition Derby 4 Apk indir


Yeni satın almanın yanı sıra, en sevdiğiniz eski arabaları da yükseltebilirsiniz. Yükseltilebilir makineler, görevlerde veya dükkanda mevcuttur. Kaliteli motorlar, aracınızın daha hızlı ve daha sağlam çalışmasına yardımcı olur. Savaş süreci için daha fazla saldırı ve savunma ekipmanı donatın. Arabanızın pistte öne çıkmasını sağlamak için boya rengini ve trim detaylarını da değiştirebilirsiniz.


Demolition Derby 4 Son Sürüm


Demolition Derby 4'ü deneyimlerken ufkunuzu gerçekten genişletebileceksiniz. Pist haritası, araba, hızlanma efektleri veya çarpışma görüntülerinin tümü 3D olarak mükemmel bir şekilde işleniyor. Güçlü NOS sistemi ile hızlanmalara şahit olduğunuzda çok şaşıracaksınız. Ya da arabanın ters dönmesine ve büyük patlamalar yaratmasına neden olan saldırı aşamasındaki ürkütücü his. Onları sonuna kadar deneyimlemek için, rakiplerinize saldırmanın ve onları yok etmenin yollarını bulmalı, yeteneklerinizi zekice sergilemelisiniz. Kendinizi motorun sesine ve ürkütücü patlamalara gerçekten kaptırmak için kulaklık takmayı unutmayın.


Demolition Derby 4 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Shoguns Empire Hex Commander APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar