Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 6

Stickman Battle 2 Empires War Para Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Stick Fight'tan geliştirilen strateji çöp adam oyunlarının yeni bir versiyonudur.


Stickman Battle 2 Empires War 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Stickman Battle 2 Empires War ortaya çıktı ve yavaş yavaş oyunculardan güçlü kalpler kazandı. Bu, yeni modern oyunla birleştirilmiş benzersiz bir doku ile bugün mevcut olan tam sürüm strateji oyunlarından biridir. Oyun size heyecan verici bir aksiyon, çok sempatik bir kullanım ve hiç bitmeyen bir savaş verecek. Gerici güçleri yenmek ve beklenen sonuçları elde etmek için cesur savaşçılardan biri olun.


Stickman Battle 2 Empires War v1.0.4 MOD APK


Bu hiç bitmeyen savaşta, oyuncular Roma İmparatorluğu ordusunun cesur savaşçıları olarak katılacaklar. Bu savaş geniş bir yelpazede gerçekleşecek ve kesin olarak tahmin edilememektedir. Diğer savaşçıların ve savaş makinelerinin mükemmel bir makyajı olacak. Burada daha özel olanı, diğer oyunlara göre daha az insan gücü kullanmak, bunun yerine savaş makinelerini ustaca kullanmaktır.


Stickman Battle 2 Empires War Para Hilesi


Geniş kapsamlı Mancınık - yepyeni mancınık, Stickman Battle 2 Empires War'ı daha da eğlenceli hale getirecek. Güç bizim tarafımızda olacak ve hiçbir güç bizi zafere itemez. Ama buradaki soru taş nereden temin edilecek ve tükenecek mi? Bu bölgelerin her birini ele geçirmek için her bir birlik grubunu yeneceğiz, sonraki savaşları sağlamak için yavaş yavaş taşlar alacağız. En iyi şekilde yararlanın ve daha önemli savaşlarda savaşabilmeniz için kaydedin.


Stickman Battle 2 Empires War Elmas Hilesi


Stickman Battle 2 Empires War sizi bir meydan okumadan diğerine taşıyacak ve zorluğu kademeli olarak artıracaktır. Cesur savaşçılarımız yavaş yavaş ortaya çıkacak. Küçük görevler birkaç asker gerektiriyorsa, asker israfını önlemek için dikkatli kullanılmalıdır. Daha sonra inşa edilmesi zor olan çok fazla taş kaybetmemek için birçok küçük ölçekli mancınığı güçlendirmeye gerek yoktur.


Stickman Battle 2 Empires War Apk Hile


Birlikler, düşmanın köklerini yok etmek için yavaş yavaş birçok yönden akacak. Nereye giderseniz gidin, öldürmek ve tek bir düşmanı kaçırmamak için orayı süpürün. Tamamen ortadan kaldırmak için arkadan birkaç destek kuvveti kullanın. Bazı silahlar hızlı bir şekilde desteklenecek, böylece onları savaş için kullanabilirsiniz. Ne kadar çok silah tutarsak, o kadar sağlam olduğumuzu gösterir ve bir düşmanın silahımızın namlusunu geçmesine izin vermeyiz. Stickman Battle 2: Empires War'daki görevimiz, düşmana hızlı bir şekilde ulaşmak için kalelerini yok etmektir. Modern bir yükseltme sistemine sahip 200'den fazla öğe, savaşımıza hizmet etmek için tamamen yeniden yaratıldı. 100'den fazla cesur savaşçı savaşlara katılacak ve zahmetsiz eylem için küçük gruplara bölünecek.


Stickman Battle 2 Empires War Apk indir


Eşsiz bir oyun stiliyle, günümüzün en yüksek Çöp Adam savaşçılarıyla birleşen modern oyuncu, oyuna yeni bir heyecan getirdi. Gerçekçi grafikler, benzersiz seslere sahip güncel simülasyonlar da muazzam bir fark yarattı.Bu sayede Stickman Battle 2: Empires War'ın ne kadar ilginç olduğunu görebiliriz. Sadece bu değil, bu özel sürüm size başka hiçbir oyunda olmayan yeni hisler de veriyor. Büyüleyici ve dramatik, bu gerçeği tam olarak tanımlayan iki kelimedir.


Stickman Battle 2 Empires War indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Spin-Tops APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar