My Mini Mart Para Hileli MOD APK [v1.17.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
My Mini Mart Para Hileli MOD APK [v1.17.9] 1 My Mini Mart Para Hileli MOD APK [v1.17.9] 2 My Mini Mart Para Hileli MOD APK [v1.17.9] 3 My Mini Mart Para Hileli MOD APK [v1.17.9] 4 My Mini Mart Para Hileli MOD APK [v1.17.9] 5 My Mini Mart Para Hileli MOD APK [v1.17.9] 6

My Mini Mart Para Hileli MOD APK [1.17.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu heyecan verici bir aksiyon oyunudur ve gelişimi desteklemenize yardımcı olacak heyecan verici şeyler de sunulacaktır.


My Mini Mart 1.17.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş

Hiç kendi kendinize bir Mini Mart iş zinciri kurdunuz ve işlettiniz mi? Değilse, My Mini Mart bu görevleri yapmanıza izin verecek ve oyuncu bir dizi yeni görev gerçekleştirecektir. Bu modern bir aksiyon oyunudur; oyuncular bir dizi önemli mücadeleyi üstlenecek ve karmaşık görevleri kendi başlarına başaracaklar. Daha spesifik olarak, oyuncular ayrıca kullanıcıların yiyecek ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bahçeler ve modern çiftlikler inşa edecekler.


My Mini Mart v1.17.9 MOD APK


Oyuncular uzun zamandır kendilerine modern bir Mini Mart zinciri yapabilmek istiyorlardı ve şimdi oyun bu ihtiyacı karşılayacak. Her şeyden önce, ilerici bir fikir oluşturmanız ve en kesin yönleri belirlemeniz gerekir. Oyuncuların ayrıca eksiksiz bir harita oluşturmak için eskiz haritasını tamamlamaları gerekir. My Mini Mart, yeni projeleri hemen kazanmanızı ve kendi iş zincirinizi oluşturmanızı istiyor.


My Mini Mart Para Hilesi


Bu tür yönergeleri ana hatlarıyla belirledikten sonra planı hızlı bir şekilde uygulamanız gerekir. Size en güvenli yiyecekleri sağlamak için bahçeler ve çiftlikler inşa edin. Tüketiciler her zaman gıda ihtiyaçlarını karşılayabilmenizi bekler ve tüketicilerde her zaman büyük bir güven yaratırsınız. Daha spesifik olarak, son derece kullanışlı ve modern bir Mini Mart oluşturmak için her zaman yeni mağazaları güncelleyeceksiniz.


My Mini Mart APK Reklamsız


Güvenli gıda üretebilmeleri için yetiştiriciler ve yetiştiricilerin yanı sıra daha fazla işçiyi işe almanız yardımcı olacaktır. Birçok büyük bahçenin ve modern çiftliğin genişletilmesi, Mini Mart'ınızı geliştirmenize çok yardımcı olacaktır. 


My Mini Mart apk, android oyun Club


Alıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için üretim hatlarını hızlandırmanız, bitmiş ürünleri hasat etmeniz ve ihraç etmeniz gerekiyor. Daha spesifik olarak, My Mini Mart, dinamik bir iş ortamı yaratabilmeniz için size her zaman daha fazla gelişme fırsatı sunar.


My Mini Mart APK Dayı


Tarım ve nakliye için bir dizi modern makine getirmek de doğaldır. Yeni çeşitlerin çeşitliliğini artırmanız ve toptan ve perakende müşteriler için miktar talebini karşılamanız gerekiyor. Asıl ilginç olan nokta, güçlü bir ilişki oluşturmak için yemek verdiğiniz yerler olan restoranlarla da tokalaşmayı güçlendirmeniz gerektiğidir. Bu, My Mini Mart'ta alacağınız para miktarının çok büyük olmasını sağlar ve zengin patron sizsiniz.


My Mini Mart APK para


Oyuncuların hem hasat yapabilmeleri hem de her rafta sergileyebilmeleri için hızlı hareket etmeleri gerekir. Her kişinin ayrı bir görevi olacak ve her şeyi iyi yapabilmek için onu dikkatli bir şekilde atamanız gerekiyor. 


My Mini Mart HappyMod


Daha fazla tüketicinin ihtiyaçlarına hizmet etmek için daha fazla Mini Mart zinciri oluşturmak için yeni bir fikir bulursanız bu yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu iş zincirinde gelişme potansiyeli olan bir dizi yeni ürün tanıtmanız gerekiyor.


My Mini Mart oyna


Oyuncuların, yeni müşteri takdir programları getirmek veya müşterilere birkaç büyük kupon vermek gibi bazı etkili iş yönergeleri geliştirmesi gerekir. Bu Minu Mart iş zincirinin adını yapmak için yardım kuruluşları zincirini de tanıtmanız yardımcı olacaktır. Daha spesifik olarak, bu sizin kendi çabanız ve hayalinizdir, bu nedenle isteklerinizi karşılamak için daha sağlam inşa edin ve büyüyün.


My Mini Mart Apk Hile


Burada, My Mini Mart size önemli zorlukların yanı sıra heyecan verici deneyimler de getiriyor. Oyuncuların büyük karlar elde etmek için makul iş stratejileri bulması gerekir. Daha spesifik olarak, sorunun tüm yönlerinde daha iddialı olmak için Mini Mart ve tüketiciler arasında tanıdık bir ilişki oluşturmanız da gerekiyor. Tüketiciler için taze, kaliteli yiyecekler elde etmek için geniş, modern bahçeler yaratın.


My Mini Mart Apk indir


Fikri tanımlayın ve kendinize bir Mini Mart zinciri oluşturun ve müşterilerin yiyecek ihtiyaçlarını karşılayın. Gıda güvenliğini ve hijyenini sağlamak için yeterli ve kaliteli gıda sağlayarak her zaman müşteriler için bir güven oluşturun. 


My Mini Mart Apk Son Sürüm


Müşterilere iyi yemek sağlamak için uluslararası standartlarda bahçeler ve çiftlikler inşa edin. Her zaman yeni iş fikirleri bulun ve bazı etkili büyüme stratejileri geliştirin, böylece yeni fırsatları kaçırmayın. Giderek, Mini Mart zincirini genişletmek ve sadık müşterilerin büyük taleplerini karşılamak için başka yiyecekler ve öğeler sağlamak.


My Mini Mart indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Military Jet Fighter Air Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar