SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.0.2] 1 SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.0.2] 2 SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.0.2] 3 SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.0.2] 4 SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.0.2] 5 SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v2.0.2] 6

SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hileli MOD APK [2.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş oyununda her türlü hafif silahı elde edebilirsiniz! Görev çağrısını kabul edin, silahlarınızı toplayın ve arkadaşlarınızın yanında savaşın!


SWAT Counter Terrorist Shooter 2.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
SWAT Counter Terrorist Shooter, dramatik çekim sahneleri olan savaş oyunları türüne aittir. Ülkeyi koruma ve masum insanları kurtarma görevinde cesur bir asker olarak oynayın. Kahraman takım arkadaşlarıyla savaşa katıl; güzel atış aşamalarıyla düşmana saldırmak için en güçlü silahları kuşanmanız gerekecek. Oyun, en gerçekçi deneyimi sağlamak ve savaş alanında sonsuz eğlencenin tadını çıkarmak için sezgisel 3D grafiklerle tasarlanmıştır.


SWAT Counter Terrorist Shooter v2.0.2 MOD APK


SWAT Counter Terrorist Shooter, gerçek fantezi savaş ortamını yeniden yaratan gerçek 3D grafiklere sahiptir ve her zamankinden daha yoğun ve muhteşem bir savaş sunar. Savaş ortamı hareketsiz olduğundan, pusu stratejileri ile kendinizi donatmalı, güvenli bir saklanma yeri bulmalı ve size ve takım arkadaşlarınıza en uygun silahı seçmelisiniz - kolay görüntüleme için birden çok dönüş açısına sahip basit bir kontrol sistemi.


SWAT Counter Terrorist Shooter Ölümsüzlük Hilesi


Kahraman bir asker olarak oynayın; senin görevin ülkeyi korumak ve insanları güvende tutmak. Terör saldırıları pek çok masum insanın düşmesine neden olur; Bir askerin sorumluluğuyla boş boş oturup ülkenizi düşmanın eline bırakamazsınız. 


SWAT Counter Terrorist Shooter Hile Apk


Ordu görevinin bir parçası oldunuz; savaşta en hafif silahları alacaksınız, bu yüzden düşmanı daha verimli bir şekilde yok edebilmek için mükemmel bir stratejiye sahip olmanız gerekiyor. Güzel atış hareketleriyle gizli yerleri bulun ve düşmanları şaşırtın.


SWAT Counter Terrorist Shooter Apk indir


Oyun, sadece birkaç kolay işlemle basittir, ancak oldukça çekicidir. Pürüzsüz hareket efektleri ve ürkütücü müzikle birleşen canlı ses efektleri, sizi heyecan verici ama aynı derecede heyecan verici savaşlara götürür. En iyi deneyim, yüksek çözünürlüklü grafikler ve gerçekçi çekim ile sağlanır. Modern silah sistemleri, savaşta size yardımcı olarak savaş alanında gerçek bir kahraman olmanızı sağlar.


SWAT Counter Terrorist Shooter indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Sniper Champions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar