Animal Revolt Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v2.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Animal Revolt Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 1 Animal Revolt Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 2 Animal Revolt Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 3 Animal Revolt Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 4 Animal Revolt Battle Simulator Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 5

Animal Revolt Battle Simulator Para Hileli MOD APK [2.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayvanlar arasındaki savaş etrafında dönen bir oyundur ve oyuncu, çeşitli zorlu seviyelerde düşmanla savaşma stratejisine karar veren kişi olacaktır.


Animal Revolt Battle Simulator 2.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Birimlerin Kilidi açık
  4. Sınırsız Sayım Sınırı 
  5. Sınırsız Bütçe

Animal Revolt Battle Simulator, oyunculara bir orduya liderlik etmek ve düşmanı kazanmak için hayvanların savaşını verir. Seviyenin gereksinimlerini bulacaklar ve düşmanı yok ederken bunları karşılamaya çalışacaklar. Aynı zamanda, güçlü hayvanların ve modern silahların birkaç güçlü kombinasyonu, güçlü düşmanları yok eder.


Animal Revolt Battle Simulator v2.5.0 MOD APK


Animal Revolt Battle Simulator'da oyuncular, düşük seviyeden yüksek seviyeye kadar farklı hayvanlar arasındaki savaşlara katılacak. Oyuncuların, diğer canavarca düşmanlara karşı hayvan savaşçıları kullanırken taktik becerilerini gösterecekleri yer burasıdır. Aynı zamanda bazı durumlarda oyun ekranının gereksinimlerini karşılamanız ve o bölümü kazanmaya çalışmanız gerektiğinden düşünerek zaman harcayacaksınız.


Animal Revolt Battle Simulator Para Hilesi


Oyuncunun düşmanı yok etmek ve seviyeyi tamamlamak için bir saldırı hattı kuracağı bir savaştır. Aynı zamanda oyunun ortamı ikiye ayrılacak ve karşınıza çıkacak düşmanları gözlemleyebilir, zorlu savaşlar kurabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz savaşçıları seçmekte ve farklı birimleri savaşa göndermekte özgürsünüz. Göz ardı edemeyeceğiniz bir özelliktir.


Animal Revolt Battle Simulator Altın Hilesi


Animal Revolt Battle Simulator'ı deneyimlediğinizde dikkat çeken bir nokta, bazı faktörlere bağlı kalmanız ve bölümü tamamlamaya çalışmanız gerektiğidir. Spesifik olarak, belirli miktarda para ve savaşta kullanabileceğiniz birçok birim alacaksınız. Böylece sahip olduğunuz birimlerin fiyatını bilecek ve düşmanla savaşmak için belirli bir sayı seçeceksiniz. Her birimin, dikkate almanız gereken farklı saldırıları vardır.


Animal Revolt Battle Simulator Android Oyun Club


Oyuncuların dikkat etmesi gereken bir diğer ilginç nokta ise bazı seviyelerin size bazı modern silahlar da vermesi. Yani kontrol ettiğiniz birimleri kolaylıkla silahlarla donatarak düşmanı beklenenden daha hızlı yok edebiliyorsunuz. Herhangi bir düşmanı havaya uçurabilecek güçlü silahlar veya patlayıcılar olabilir.


Animal Revolt Battle Simulator APK Dayı


Aynı zamanda zamanla düşmanlarınız da değişmeye başlayacak ve daha güçlü taktiklere sahip olmanızı gerektirecektir. Her seviyede sahip olduğunuz birim sayısı zaman içinde sürekli değişecek ve düşmanlarınız da size meydan okuyacak kadar güçlü ve nitelikli hale gelecek.


Animal Revolt Battle Simulator Oyun İndir Club


Ayrıca yaklaşanlara saldırılar düzenleyebilecek mekanik parçalara sahipler ve bazen dev böcek canavarları bile bulabilirsiniz. Yani savaşa katılan birimlerin sayısının da sürekli artacağı ve onların gücünden yararlanmaya çalışacağınız söylenebilir.


Animal Revolt Battle Simulator Apk Hile


Animal Revolt Battle Simulator oyununu deneyimledikçe, oyuncular deneyimi dönüştüren farklı oyun modları bulacaklar. Spesifik olarak, ilk mod, çeşitli sayıda farklı bölümlerle kampanyada belirtilmelidir. Her bölümde belirli bir hayvanın mücadelesinden bahsedilecek ve elbette her bölümde aşmanız gereken seviye sayısı zamanla artacaktır. Bu yüzden şüphesiz üstesinden gelmeye çalışacağınız uzun bir yolculuk olacak.


Animal Revolt Battle Simulator Apk indir


Kampanyanın zorlu aşamalarının yanı sıra, keşfedeceğiniz birçok şeyin olduğu bir sanal alan modu da bulabilirsiniz. Sandbox modu, istedikleri birimleri kolayca ekleyebildiğiniz için genellikle oyunculara yaratıcılık getirir. Aynı zamanda oyuncular, hayvanlar arasında savaşlar düzenleyebilir ve düşmana nasıl dayanabileceklerini görebilirler. Elbette bu, ortaya çıkabilecek tuhaf şeylerle heyecan verici bir deneyim olacak.


Animal Revolt Battle Simulator indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Rope Hero Mafia City Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar