Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [v0.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [v0.5.3] 1 Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [v0.5.3] 2 Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [v0.5.3] 3 Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [v0.5.3] 4 Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [v0.5.3] 5 Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [v0.5.3] 6

Tap Tap Dig 2 Elmas Hileli MOD APK [0.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç bir T-Rex, bir zombi ve bir tek boynuzlu at gibi çılgın kazıcılarla bir gezegenin çekirdeğini kazmak istediniz mi?


Tap Tap Dig 2 0.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas hilesi (Harcadıkça artar)
Tıklama ve Idle oyunları, birçok oyuncunun eğlendiği oyunlardır. Oyuncu bu oyun serisinin hayranıysa ve kazmayı seviyorsa, ünlü “Tap Tap Dig” oyununun tüm dünyada en çok oy alan olduğunu bileceklerdir. Bu oyunun başarısı nedeniyle, oyunun üreticisi oyunun ikinci bölümünü Tap Tap Dig 2 adıyla piyasaya sürmeye karar verdi . 


Tap Tap Dig 2 v0.5.3 MOD APK


Tap Tap Dig 2 oyununun ikinci bölümünde oyuncular, oyuncunun deneyimini artırmak için yaratıcı ekip tarafından eklenen birçok yeni şeyi deneyimleyecek. Ve oyunun ilk bölümünü daha önce deneyimlediyseniz, o zaman bu ikinci bölüm oyuncuların görmezden gelmemesi gereken bir şey olacaktır.


Tap Tap Dig 2 Android Oyun Club


Oyunun oynanışını kısaca anlatmak isterseniz yukarıdaki cümle bunu yapmak için en mantıklı şeydir. Oyuncuların yapması gereken şey, para kazanmak için derinlere inmek. Dünyanın iç çekirdeği ve şu anda bildiğimiz tek şey araştırmamızın sonucudur, ancak gerçek dünyada insanlar bunu yapamazsa, çekirdeği bilmek için oyuna gelin. Kazmanız için bir sürü toprak, kaya ve mineral tabakası vardır. 


Tap Tap Dig 2 Hile Apk


Her katmanın kendi HP'si vardır ve oyuncuların bu arazinin üstesinden gelebilmek için yalnızca HP'yi 0'a çıkarmak için kazmaları gerekir. Oyun basittir, ancak oyuncu harika eğlence anları yaşamak için oyuna gelirken birçok heyecan verici şey elde edebilir.


Tap Tap Dig 2 0.5.3 Para Hile Apk


Oyuncu bir toprak katmanını her yok ettiğinde, oyuncu birçok amaç için kullanması için belirli miktarda altın alır. Oyuncunun şansına bağlı olarak, oyuncu onları yok ederken farklı miktarlarda altın alabilir. Oyuncular, oyuncunun karakterin gücünü yükseltmek ve kazma hızını artırmak için sahip olması gereken altını kullanabilir. Ne kadar derine giderseniz, o kadar fazla toprak ve taş daha fazla HP'ye sahip olacak ve bu da oyuncuların onları yok etmesini zorlaştıracaktır. Bu nedenle, daha hızlı ve daha derine inebilmek için karakterinizi yükseltmek oyunda çok önemlidir.


Tap Tap Dig 2 Elmas Hilesi


Oyuncular çok paraya sahip olduklarında, çalışmalarını hızlandırmak için birçok yeni karakterin kilidini açabilirler. Oyunda oyuncuların kilidini açması için T-rex, korsanlar ve hatta ejderhalar gibi birçok büyülü yaratık var.


Tap Tap Dig 2 indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Last Human Life on Earth APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar