Rome Empire War Para Hileli MOD APK [v324]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Rome Empire War Para Hileli MOD APK [v324] 1 Rome Empire War Para Hileli MOD APK [v324] 2 Rome Empire War Para Hileli MOD APK [v324] 3 Rome Empire War Para Hileli MOD APK [v324] 4 Rome Empire War Para Hileli MOD APK [v324] 5

Rome Empire War Para Hileli MOD APK [324] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kazanan her zaman en iyi stratejiye sahip olandır.


Rome Empire War 324 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Madalya Hilesi
Rome Empire War sizi önceki çağa geri götürecek - güç savaşlarının sürekli olarak bitmek bilmeyen bir şekilde gerçekleştiği. Bu çağın hayranıysanız ve savaşlara katılmayı denemek istiyorsanız, bu oyun tam size göre. Oyuna geldiğinizde büyük, dramatik, gergin savaşlarda kendinize meydan okuyabileceksiniz ve sadece son kazanan ordular zafere sahip olacak.


Rome Empire War v324 MOD APK


Savaşta ordular arasındaki belirli çatışmayı en iyi şekilde yeniden üretmek için oyunun çok sayıda karmaşık manipülasyon yapması gerekiyordu. Bu oyunda sizi etkileyecek ilk bahsetmeniz gereken şey kesinlikle ordunun başındaki generallerdir. Oyun, Caesar, Scipio, Hannibal, Pyrrhus gibi son derece ünlü efsanevi generalleri sadık bir şekilde yeniden üretti… Şimdi en sevdiğinizi düşünün ve seçin ve seçilebilecek general için uygun bir stratejiye sahip olun.


Rome Empire War Para Hilesi


Oyunda efsanevi generallerle tanışmak, savaşlarınıza başlamak için size son derece yüksek bir ilham verecek. Ve hırsını yerine getirebilmek için şampiyonunu ve ayrıca tüm ordunun yeteneğini yükseltmen gerekecek. İyi bir general, güçlü bir ordu, cesaretlerini tam olarak savaş alanında kanıtlamak zorunda kalacak - burada kendileri için bir isim yapabilirler.


Rome Empire War Madalya Hilesi


Bir generalin görevi, Rome Empire War'a gelen askerleri savaş alanında kontrol etmekse, bu zorlu görevleri yerine getirmelisiniz. Kendinizi nasıl bir güç haline getirmek ve bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsunuz? Roma, Epir, Samnium, Kartaca, kendileri için binlerce nesil boyunca bilinecek büyük bir imparatorluk kurabilecek yetenekli generaller için kutsal topraklar olacak.


Rome Empire War Apk Hile


Belirlediğiniz stratejileri tamamladıktan sonra fetihinize başlayalım. Punic Wars, Pyrrhic Wars, Samnite Wars gibi herkesin bir zamanlar duyduğu tüm eski savaşlar, son derece gerçekçi bir şekilde gözlerinizin önünde yeniden yaratılacak. Yeni zafer önünüzde ve seçim bir generalin elinde, savaşı fethedin, tarihin altın bir sayfasını açın.


Rome Empire War Apk indir


Herhangi bir savaşa gelince, kazanan her zaman en iyi stratejiye sahip olandır. Taktikler, kazanmak için ordumuzdan düşmana kadar birçok sorunu düşünmeniz, araştırmanız, analiz etmeniz ve doğru yönü bulmanız gerekecek. İyi bir strateji her zaman kendi gücünüzü artıran ve rakibin avantajlarını kontrol eden bir taktiktir.


Rome Empire War Kaynak Hilesi


O zaman önce, tüm farklı pozisyonlarda kendinize güçlü bir ordu kurmanız gerekecek. Okçulardan, süvarilere, savaş fillerinden balistalara, mancınıklara, savaş gemilerine… savaş alanındaki gücünüz olacak. Özel eğitime başlamak size savaşta hissedeceğiniz büyük bir avantaj sağlayacaktır. Şimdi bir imparatorluk inşa etmek için stratejinizi geliştirmeye başlayın.Eski bir savaş oyunu, bir yapımcının yeniden yaratması gereken birçok farklı unsuru içerecektir. Ve bunu yapabilmek için geliştiricinin oyundan hikayeye ve hatta grafiklere kadar uygulayacağı karanlık bir ekibe sahip olması gerekiyor. Roma İmparatorluğu Savaşı, dramatik maçları, yan hikayeleri ve daha birçok gizemi hissetmeniz için ideal olacaktır.


Rome Empire War indir (MOD, Sınırsız Para / Madalya Hilesi)


Bir önceki android oyun Attack on Tank Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar