Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [v1.21.101]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [v1.21.101] 1 Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [v1.21.101] 2 Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [v1.21.101] 3 Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [v1.21.101] 4 Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [v1.21.101] 5 Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [v1.21.101] 6

Virtual City Playground Para Hileli MOD APK [1.21.101] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karayı, denizi ve gökyüzünü fethedin, kumarhaneler, stadyumlar, havaalanları ve daha fazlasını geliştirin ve sakinlerinizin gelişmesine yardımcı olun!


Virtual City Playground 1.21.101 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyun para birimi için yapılan satın almalar her zaman başarılıdır.

Virtual City Playground, şehrinizi geliştirirken ve geliştirirken yapmanız gereken 500'den fazla ilham verici görev var. Şehrin çekiciliği adına yaklaşık 200 yapı, simge yapı ve dekorasyon var. Arkadaşlarınızla birlikte kazanabileceğiniz ve kutlayabileceğiniz 100'ün üzerinde zorlu dönüm noktası var.


Virtual City Playground v1.21.101 MOD APK


Virtual City Playground oyununda konut ve ticari yapılar inşa edin. Bir dizi perakende ürün oluşturun ve kârınızı en üst düzeye çıkarmak için şık ve davetkar alışveriş merkezlerinize teslim etmelerini sağlayın. Şehrinizin sakinlerini parklara, filmlere, stadyumlara ve diğer yerlere taşımak için bir toplu taşıma sistemi oluşturun.


Virtual City Playground Para Hilesi


Çöpleri geri dönüştürerek, ağaç dikerek, binaları güncelleyerek ve yeni hastaneler ve itfaiye istasyonları inşa ederek kirliliği azaltın ve şehrinizin sağlığını iyileştirin. Memnun ve sorumlu sakinleriniz için çabalarını ne kadar takdir ettiğinizi göstermek için gerçekten harika halka açık etkinlikler düzenleyin!


Virtual City Playground Hile Apk


Metropolünüzün yüksekliğini baş döndürücü yüksekliklere yükseltin! İyi tasarlanmış apartman kuleleri, çevre dostu bir gökdelen, havaalanı, stadyum, kumarhane, hangar, buzdan kale ve hatta bir mekik fırlatma rampası inşa edin.


Virtual City Playground Apk indir


Şehirde hayalinizdeki oyun alanını geliştirmeniz gerekiyor. Kentin popülaritesini artırmak için yerleşim alanları, alışveriş merkezleri ve eğlence mekanlarını birbirine bağlayacak büyük ölçekli bir toplu taşıma sistemi kurmak; bakım açısından, çöp geri dönüşüm istasyonları inşa edin, hastaneler, itfaiye istasyonları ve yeşil kuşaklar ekleyin ve yaşanabilir bir eko-şehir oluşturmak için çeşitli binaları zamanında yükseltin. Oyunda, insanların mutluluğunu artırmak için heyecan verici halka açık etkinlikler de düzenleyebilirsiniz.


Virtual City Playground indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Radiation City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar