Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [v200313]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [v200313] 1 Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [v200313] 2 Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [v200313] 3 Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [v200313] 4 Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [v200313] 5 Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [v200313] 6

Wolf Tales VIP Hileli MOD APK [200313] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Vahşi Kurt oyunlarının en iyisi diyebileğimiz bir oyun. Kurtların lider olma serüveninde savaşma hissini yaşayın.


Wolf Tales 200313 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Özellikleri açıldı
Kurtlar gibi tehlikeli vahşi hayvanlarla rol yapma, Wolf Tales oyununa katılın. Oyun, RPG dünyasının yırtıcı vahşi doğasında kaybolmanıza izin veriyor. Tam teşekküllü bir gri veya siyah kurt olurken, hem kurtların hayatta kalmasına hem de ırkınızı korumanıza yardımcı olacaksınız. En iyi kurt olmak için kurt sürünü büyüt; kazandığınızda harika anlar yaşayacaksınız. Kendiniz için heyecan verici bir macera yaşamak için oyunda vahşi doğanın atmosferini yaşayın.


Wolf Tales v200313 MOD APK


İlk olarak, kurdunuzu iyi beslemeli ve onu avlayarak veya sürüyü koruyarak eğitmelisiniz. Lider kurdun avı bulmanın yanı sıra sürünün sırasını düzenleme konusunda da büyük bir görevi vardır. Bu nedenle, tatbikat saldırılarından gerçek savaşta becerileri mükemmelleştirmeye kadar daha fazla becerinin kilidini açmak için kurtunuzu eğitmeniz gerekir. Buna ek olarak, Wolf Tales oyununda gizli beceriler de vardır, böylece avlanırken gizliliği kullanabilirsiniz.


Wolf Tales Para Hilesi


Kurtunuz hayatta kalma savaşlarına katılacak kadar güçlü; daha sonra PvP savaşlarında diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Tehdit edildiğinde diğer kurtlara saldırmak için sürünüze katılın ya da yiyecek kaynağınızı artırmak için bölgenizi genişletmek istiyorsunuz. Son olarak, oyundaki çevrimiçi savaşlarda diğer insanlarla birlikte vahşi bir avcı olun. 


Wolf Tales APK indir


Sadece diğer kurtlar tarafından tehdit edilmekle kalmıyor, aynı zamanda vahşi doğada diğer birçok türle savaşmak zorundasın. Özel olan ise sadece onları yenemezsiniz, aynı zamanda kendi tarafınızdaki düşmanları da toplayabilirsiniz. Yaban kedileri, tilkiler ve diğer vahşi hayvanlar ve hatta ejderhalar gibi türlerin liderlerini ininize alın. Hayvanların çeşitliliği, ekibinizin sayı ve kalite açısından daha güçlü olmasını sağlar. Savaşlarda yenilmez olmak artık zor bir şey değil.


Wolf Tales Elmas Hilesi


Bölgenizi diğer istilacı türlerden korumak birinci önceliktir. Tüm canavarları bölgenizden çıkarmak için gücünüzün yanı sıra savaşta becerilerinizi kullanın, diğer insanların zarar görmesine izin vermemeye yardımcı olun. Wolf Tales, size bir kurt ailesi kurarken vahşi doğada olduğu gibi simüle eder. Üreme süreci gerçek gibidir; Bebeğinizi küçük yaştan itibaren büyütecek ve ona daha güçlü dövüş özelliklerini öğreteceksiniz. Geliştikten sonra, onları avlamak ve diğer türlere daha cesur olmaları için meydan okumak için eğitirsiniz. Çocuklarınızın zorlu doğal dünyada adım adım dövüş ve hayatta kalma becerilerini öğrenmeleri için bir örnek olacaksınız. Küçüklerinizi iyi eğitin, böylece çevredeki yırtıcıların tehditlerine karşı hayatta kalma şansları olur.


Wolf Tales APK hile


Wolf Tales'ta vahşi yaşam, ormandan, dağlardan ve çayırlardan sert buzlu kutuplara kadar uzanıyor. Gerçekçi vahşi yaşam simülasyonu 3D grafiklerinin kalitesini canlı ayrıntılarla deneyimleyeceksiniz. Uzaydan zamana güzel bir şekilde değişen gündüz ve gece, dağ zirveleri ile birlikte tüneller ve kurt ailenizi genişletmek için gizli geçitler olarak tanımlanır.


Wolf Tales APK indir


Gürültülü ve tozlu gerçek hayatı unutun ve kendinizi uçsuz bucaksız vahşi dünyaya kaptırmak için Wolf Tales oyununa gelin. Kurtların lideri olma ve doğanın savaşlarında savaşma hissini yaşayın, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.


Wolf Tales – Online Wild Animal Sim indirin (MOD, VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift Tuner 2019 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar