Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [v5.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [v5.4.0] 1 Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [v5.4.0] 2 Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [v5.4.0] 3 Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [v5.4.0] 4 Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [v5.4.0] 5 Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [v5.4.0] 6

Mini Militia - Doodle Army 2 El Bombası Hileli MOD APK [5.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Soldat ve Halo arasındaki bu 2D eğlenceli çizgi film temalı oyunda 6 oyuncuya kadar çevrimiçi olarak savaşın.


Mini Militia - Doodle Army 2 5.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız el bombasını değiştir
Miniclip, muhteşem 3D grafiklere sahip oyun başlıkları yayınlayan uzman bir üretici olarak bilinir. Bu ürünler dikkatlice yatırım yapılır, bu nedenle Miniclip'in kısa sürede getirdiği etki inkar edilemez. Bununla birlikte, bu oyunların yanı sıra şirket, 2D tarzı nişancı türlerine daha fazla odaklanmaya başlıyor. Bunlara diep.io, Agar.io, Bowmasters ve Doodle Army 2 Mini Militia gibi oyunlarda dahildir. Özellikle spor başlıklarını tercih etmek yerine Doodle Army 2: Mini Militia, Miniclip temalı atış taktikleriydi. Bu, şirketin silahına ilk oyun olan, çok dikkatli ve istikrarlı bir şekilde yatırım yaptığınızdan emin olmalıdır. Keyifli ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Mini Militia - Doodle Army 2 v5.4.0 MOD APK


Bir tetikçi olacaksın - Askeri ortamda Çavuş. Çekimler internet ortamında 6-12 kişi olmak üzere epeyce kişi ile başlayacak. İyi dövüşebilmek için, silahlı adam becerilerini geliştirmeli ve öncekileri vurmalısınız. Doodle Army 2: Mini Militia'da pratik yapabileceğiniz 3 mod var. 


Mini Militia Hile apk


Silahlar da inanılmaz derecede çeşitlidir, sadece geleneksel silahlar değil, aynı zamanda ateş alevleri de vardır. Savaş alanı düz değil; esnek hareket etmelisiniz. 360 derece dönebilme özelliğiyle, rakiplerinizi yenmek için hızlıca doğaçlama yapabilirsiniz. Ancak bu aynı zamanda bir dezavantajdır çünkü rakip de tersine kolayca saldırabilir.


Mini Militia ölümsüzlük Hilesi APK indir


Destekleyici araçların esnek kullanımı da önemlidir. Konumunuzu belirlemek ve rakibinizin yerini bulmak veya ulaşım istemek için haritayı kullanın. Savaş durumunu kolayca görüntülemek için harita yakınlaştırma özelliğini kullanabilirsiniz. İkincil silahlar ayrıca engelleri kaldırmanıza veya rakibin silah namlusunu bloke etmenize yardımcı olacaktır. Ek olarak, arkadaşlarınızla ve takım arkadaşlarınızla ekip çalışması da iyi savaşmanıza ve kazanma şansınızı artırmanıza yardımcı olur.


Mini Militia hile nasıl yapılır


Doodle Army 2 Mini Militia, zahmetsiz bir stile sahiptir - düz 2D grafikler. Bu tasarım bir fark yaratmıyor ancak oyun için mükemmel bir destek. Görüntünün optimizasyonu da kolaylaşır; grafik kalitesi sabit ve pürüzsüz olacaktır. Karakter hakkında detaylı bilgi tam olarak ifade edilir. Destek modları da oldukça sezgiseldir; oyuncular kolaylıkla kullanabilir. Balistik etki çok kararlı, gerçekçi ve hızlıdır. Grafiksel genel bakış, oyunun olağanüstü hiçbir şeyi yok, esas olarak ana oyun için destek.


Mini Militia APK eski sürüm


İlk gereksiniminiz taktiksel bir nişancıysa, Doodle Army 2: Mini Militia sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır. Grafikler ana nokta değil, ancak sadeliği çok optimize edildi, geri kalan her şey için çok iyi. Doodle Army 2 Mini Militia'yı seçerseniz, orduyu gerçekten ve tamamen deneyimleyebileceksiniz.


Mini Militia - Doodle Army 2 indirin (MOD, Bomba Hilesi)


Bir önceki android oyun Snow Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar