Novelize Mega Hileli MOD APK [v54.0.9]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Novelize Mega Hileli MOD APK [v54.0.9] 1 Novelize Mega Hileli MOD APK [v54.0.9] 2 Novelize Mega Hileli MOD APK [v54.0.9] 3 Novelize Mega Hileli MOD APK [v54.0.9] 4 Novelize Mega Hileli MOD APK [v54.0.9] 5 Novelize Mega Hileli MOD APK [v54.0.9] 6

Novelize Mega Hileli MOD APK [54.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çizgi romanlarımızda hikayelerin nasıl ilerleyeceğini belirlemek size kalmış! Bayanlar için bu oyun romantizm, paranormal, macera, drama, aşk masalı ve çok daha fazlasını içerir.


Novelize 54.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Hilesi. Ücretsiz premium seçenekler

Novelize, oyuncunun seçimler yoluyla hikayenin yönüne karar verdiği hikaye odaklı bir oyundur. Bu bilgiyi okumak için zaman ayıracaksınız ancak birçok farklı faktör nedeniyle sıkılmayacaksınız. Aynı zamanda, her birinin özgürce seçebileceğiniz ve deneyimleyebileceğiniz kendi hikayesi vardır. Bu nedenle, bu size hafif ama duygusal eğlence zamanı getirebilecek bir oyun olarak kabul edilebilir.


Novelize v54.0.9 MOD APK


Hikayeleri seviyorsanız ama hepsini okumaya sabrınız yoksa Novelize sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Spesifik olarak, farklı türlerden dolayı yeni duygular bulabileceğiniz benzersiz hikayeler okuyacaksınız. Gözünüzün önünde beliren bilgilere tamamen ayak uydurabilir ve her zaman ortaya çıkan açıklayıcı unsurlar nedeniyle ona doğru çekilebilirsiniz. Böylece getirilen tüm bilgileri yavaş yavaş okuyabilirsiniz.


Novelize Para Hilesi


Oyunda bir hikayeye başladığınızda, karakterin görünümünü değiştirmek gibi bazı özellikler bulacaksınız. Oyuna başlamak için doğru görünümü seçebilirsiniz. Aynı zamanda, eşlik eden bilgilerle birlikte görünen bağlamı ve karakterleri de kolayca bulabilirsiniz. Fazla hareket etmezler, ancak çekerler ve yeni bir unsur eklendiğinde oyuncuları sıkmazlar. Yani aniden gözünüzün önünde bir hayalet figürü belirirse korkacaksınız.


Novelize Altın Hilesi


Novelize'de bulabileceğiniz deneyim tamamen çeşitlidir ve karar vermek size kalmıştır. Sırasıyla önünüze çıkan bilgileri göreceksiniz; tabii ki bu eleman çok fazla beceri gerektirmiyor, bu nedenle oyunun gerektirdiği bilgileri herkes kavrayabilir. Aynı zamanda bu, hikayeye odaklanan oyunların tipik bir özelliğidir, bu nedenle hikayeyi hızlı bir şekilde bitirmek için çok aceleci davranmamalı ve oyunun sunduğu şeylerin tadını çıkarmalısınız.


Novelize Premium Hilesi


Oyunda bir etkinliğe gittiğinizde oyun sizden uygun olduğunu düşündüğünüz bir seçim yapmanızı isteyecektir. Gereksinimlerini bilecek ve ikisinden birini seçmeyi düşüneceksiniz. Birçok kararı gözden geçirmeleri gerekeceği için oyuncular için zor bir dönem olarak görülebilir. Hikayede yararlanmak için ortaya çıkan üsler olacak ve sonuçları tamamen size bağlı. Böylece istediğiniz yere gidebilirsiniz.


Novelize Apk Hile


Herhangi bir oyuncunun Novelize hakkında seveceği bir şey, bulduğunuz hikayelerin bağlantısızlığıdır. Spesifik olarak, her biri farklı bir türe ait olduğundan, özgürce seçebilmeniz için hepsi bağımsız hikaye dallarındadır. İstediğiniz herhangi bir hikayeyi seçebileceğiniz için eğlenceli bir faktördür. Korkunç varlıkların görünümü ile problemli aşk hikayeleri veya hayalet hikayeleri olabilir.


Novelize Apk indir


Bu oyundaki bölüm sayısının kesinlikle belirli bir sınırı yoktur, çünkü her zaman bir süre sonra eklenir. Başka bir deyişle, deneyimleyeceğiniz yeni hikayeler bulabilirsiniz ve yeni hikayeler için bekleme süresinin uzunluğu oyuncuları motive edecektir. Ayrıca bu oyunu tamamlamak oldukça uzun sürecek çünkü bu oyunun yarattığı birçok dünyadan geçmeniz gerekecek ve her biri sizi uzun süre tüketecek.


Novelize indir (MOD, Premium Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle Stick Warriors Legend APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar