Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 4 Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 5 Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 6

Mobile Bus Simulator Para Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yolcuları bir şehirden başka bir şehir terminaline muhteşem yerler ve manzaralarla taşıyın.


Mobile Bus Simulator 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş hilesi
Günümüzde karayollarında daha fazla araç çevreyi daha fazla kirletmektedir. Araçlardan kaynaklanan kirletici emisyonlar havayı yayarak ağır hava kirliliğine neden olur. Ayrıca trafik sıkışıklığı da sık sık oluyor, kornaların neden olduğu gürültü kirliliği insan hayatı nahoş. Bu nedenle bugün dünyanın dört bir yanındaki ülkeler, tüm insanları toplu taşıma araçlarını kullanmaya teşvik ediyor. Herkes tarafından işletilen en popüler toplu taşıma türlerinden biri otobüstür. 


Mobile Bus Simulator v1.0.2 MOD APK


Çevre kirliliğini önlemenin bir yolu olmasının yanı sıra, günümüzde otobüsler, oyun geliştiricilerinin mobil oyunlar geliştirip üretmesi için bir konu haline geldi. Bu konunun çok az kişinin ilgisini çekeceğini düşünmüştüm ama beklentilerin ötesinde, otobüs oyunları başladı ve oyunculardan yanıt aldı. Bugün size piyasayı saran bir otobüs oyununu tanıtacağım - Mobile Bus Simulator.


Mobile Bus Simulator 1.0.2 Para Hile Apk


Motorlu taşıt oyunlarında, insanlar her zaman sürücülerin sürücülerine meydan okuyan virajlı yarışları düşüneceklerdir. Ama şimdi, sürüş oyunları söz konusu olduğunda, kamyon veya otobüs sürüş simülatörü oyunları tahta geçti. Bir dizi heyecan verici sürüş simülatörü oyununa sahip bir geliştirici olan LOCOS tarafından üretilen ve yayınlanan Mobile Bus Simulator oyunu ile. Oyunun 50 milyondan fazla indirilmesi var ve oyunun kalitesi için eleştirmenlerden ve birçok beş yıldızlı incelemeden övgü aldı.


Mobile Bus Simulator Altın Hilesi


Oyun, özellikle sürüş oyunu türüne ve genel olarak dünya çapındaki oyun pazarına doğru esen yeni bir rüzgar gibidir. Artık oyunda, oyuncu bir otobüs noktasından diğerine yolcu taşıyan bir otobüs şoförüne dönüşecek. Müşterileri edinin ve otobüs yolculuğu endüstrisinde adınız için bir marka oluşturmak için doğru yere ödeme yapın ve en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın.


Mobile Bus Simulator APK Dayı


Daha önce telefonunuzda yarış oyunları oynadıysanız, hareket etmek basit ve kolaydır. Ama bir otobüsü kontrol etmek için nasıl olduğunu zaten biliyor musun? Şimdi bir otobüs savaşını nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Direksiyon, istediğiniz yöne hareket ettirmek için telefonu eğme veya ekrandaki sanal oyun tuşlarını kullanma seçenekleri sunulacak. Arabayı kontrol etmek için telefonu eğmek basit ve kolaydır, ancak bu yöntemi uzun bir mesafe için kullanırsanız, gerçekten kolay değildir çünkü bunu yaparsanız, yorulmadan sürüşü sürdürmek zor olacaktır. Bu yüzden ekrandaki sanal joystick'i kullanmayı seçmenizi tavsiye ederim.


Mobile Bus simulator apk Android oyun CLUB


Ekranın sol köşesinde aracın yolunu kontrol etmek için bir direksiyon simidi veya iki sol ve sağ düğme göreceksiniz. Ayrıca iki adet fren ve gaz butonu ve üstte vites kolu bulunmaktadır. Bu kontroller gerçek hayattaki ile aynı işleve sahiptir; oyuncunun aracı, hızı ve arabanın hareketini istediği gibi kontrol etmesine izin verir. Mobil Otobüs Simülatörü, daha güvenli ve daha kaliteli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olmak için seyahat hızı, düzenlenmiş duraklar veya doğru zamanda benzin doldurma gibi trafik kurallarına uymanızı gerektirir.


Mobile Bus simulator Hile Apk


Ayrıca, oyuna katıldığınızda, iyi bir bakış açısı ile başa çıkma durumlarına sahip olacaksınız. Birinci ve üçüncü bakış açısına ek olarak, oyuncu gerekli olduğunu düşündüğünüz her an soldan, sağdan veya yukarıdan aşağıya bakabilir, örneğin park ederken veya yakındaki araçlara bakmanız gerektiğinde. Oyunun çok açılı özelliği sayesinde kör noktalar, kör noktalar ve gereksiz kazalar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.


Mobile Bus Simulator APK Son Sürüm indir


Oyunun başında ve iyi bir otobüse sahip olmak için fazla yeteneğiniz yok. O halde önce eski ve ucuz arabaları kullanmaya öncelik verin. Para kazanmak için sabit sürün ve sürün, ardından daha fazla koltuğu olan yeni, güzel bir araba takas edebilirsiniz. Ancak bilet fiyatını artırmayın, makul bir fiyatın en çok ziyaretçi çekmesine izin verin. Mobile Bus Simulator, otobüsünüz için bir dekorasyon mağazasına sahip olacak. Bu eşyaları satın alın ve otobüsü görkemli bir şekilde dekore edin ve ilgi odağı olun. Otobüsünüzü daha da öne çıkarmak için renkli yanıp sönen ışıklar takın.


Mobile Bus Simulator APK -- para hilesi


Bir sürüş oyunu olmasına rağmen oyun, oyuncuların araçları ve ücretleri anlamak için net stratejilere sahip olmasını gerektiriyor, böylece bir sürücü olarak pratik yaptığınızda çok şaşırmayacaksınız. Çok para kazanmak için arabayı güvenli ve özenli bir şekilde sürün. Mobil Otobüs Simülatörü, tüm oyuncular için son derece taze ve ilginç. Oyundaki içerik ve yapım şekli ve grafik tasarım da dikkat çekici ve etkileyici. Bu eşsiz oyunu henüz oynamadıysanız, bu son derece eğlenceli oyunu kaçırmamak için oyunu hemen telefonunuza indirin.


Mobile Bus Simulator İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Evil Nun APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar